Pokaż menu

Firmy z okładek

Multiprojekt  FAULHABERSEW-Eurodrive  Hannover MesseFinder  Danfoss

Reklama

Współpraca

Katalog NIS >

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |
AB-MICRO Sp. z o.o.

AB-MICRO Sp. z o.o.


Firma AB-MICRO od 1984 roku specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań automatyki przemysłowej. Wyłączny Dystrybutor PROGEA – innowacyjne oprogramowanie przemysłowe HMI/SCADA: ● MOVICON 11.5 ● MOVICON.NEXT ● WEB CLIENT ● program partnerski ● szkolenia.
Ponad 120 000 instalacji oprogramowania Movicon w różnych dziedzinach automatyki przemysłowej i budynkowej jest dowodem wysokiej jakości i uniwersalności oferowanego rozwiązania. Oprogramowanie SCADA Movicon zostało zaprojektowane z uwzględnieniem wymagań nowoczesnych struktur aplikacji przemysłowych, oferując dzięki temu zaawansowaną architekturę oraz łatwość prowadzenia prac programistycznych z jednoczesną elastycznością doboru wymaganych funkcjonalności. Posiadamy biura na terenie Polski oraz sieć blisko 50 firm partnerskich. Zapewniamy wsparcie techniczne, konsultacje projektowe, szkolenia i serwis. Nasza grupa inżynierów aplikacyjnych posiada praktyczne doświadczenie z licznych wdrożeń oferowanych systemów.

AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Rodziny Ulmów 14
(dawna Kulczyńskiego)
02-777 Warszawa
tel: 22-545 15 00
fax: 22-643 14 21
abmicro@abmicro.pl
www.abmicro.pl
www.movicon.pl
www.systemy-sterowania.pl
www.eplan.pl

Alfa-Net Sp. z o.o. Sp. k.

Alfa-Net Sp. z o.o. Sp. k.


Firma Alfa-Net powstała w 1996 roku, zajmuje się tworzeniem dedykowanego oprogramowania dla potrzeb przemysłu i sektora usługowego. Mamy doświadczenie w następujących dziedzinach: ● systemy akwizycji danych z czujników i urządzeń automatyki przemysłowej; ● zaawansowane systemy dwu- i trójwymiarowej wizualizacji przy użyciu DirectX i OpenGL; ● optymalizacja rozmieszczania wykrojów na określonej powierzchni lub bryle; ● niezawodny zapis danych do baz danych lub systemu plików; ● analiza i przetwarzanie danych z czujników; ● komunikacja z urządzeniami z wykorzystaniem sieci przewodowych i bezprzewodowych, interfejsów szeregowych i USB; ● projektowanie dostosowanych pod klienta interfejsów użytkownika; ● systemy identyfikacji technologią RFID; ● gotowe systemy: obsługi pralni oraz rejestracji czasu pracy.

Jakość naszych produktów potwierdza wieloletnia współpraca z koncernem Siemens A.G., Niemcy, oraz innymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi z terenu Niemiec, Polski oraz Słowacji. Zapraszamy do kontaktu.

Alfa-Net Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Skarbowców 23 A
53-025 Wrocław
tel. 71-714 29 75
office@alfa-net.pl
www.alfa-net.pl

ASKOM Sp. z o.o.

ASKOM Sp. z o.o.


ASKOM jest integratorem systemów automatyki, zarządzania produkcją (MES/MOM) oraz producentem oprogramowania przemysłowego. Asix, nasz autorski pakiet oprogramowania HMI/SCADA/MES, obecny na rynku od 1994 roku, został wyróżniony m.in. dwukrotnie Złotym Medalem Targów Automaticon i laurem Frost & Sullivan 2010 Polish SCADA Award. Najnowsza wersja – Asix.Evo – to m.in.: skalowalna grafika, pełne SCADA w przeglądarce internetowej, portal informacji produkcyjnej na tabletach i smartfonach, wydajny Historian, harmonogramowanie akcji operatorskich, powiadamianie o zdarzeniach SMS/e-mail, rejestracja czasu pracy urządzeń, swobodne raportowanie w oparciu o MS Reporting Services, walidacja zgodnie z FDA 21 CRF 11/ GAMP4, projekty w dowolnym języku, narzędzie do analizy alarmów wg EEMUA, redundancja stacji operatorskich, zintegrowana stacja inżynierska w każdej licencji, ponad 100 drajwerów komunikacyjnych.
Ponad 10 000 licencji na obiektach w Polsce i za granicą. Na terenie Polski 40 firm ze statusem autoryzowanego Integratora Pakietu Asix.

ASKOM Sp. z o.o.
ul. Józefa Sowińskiego 13
44-100 Gliwice
tel. 32-301 81 00
fax 32-301 81 01
biuro@askom.pl
www.askom.pl
www.asix.com.pl

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.


Blumenbecker Engineering to prężnie działająca na rynku firma, specjalizująca się w integracji zautomatyzowanych linii produkcyjnych, stanowisk zrobotyzowanych do paletyzacji, pakowania, montażu i obsługi innych procesów. W naszych projektach kompetentna kadra inżynierska dba o jego poprawną realizację, koordynując prace wszystkich firm w nim uczestniczących. Doradztwo w zakresie technologii i jakości oraz własne biuro konstrukcyjne gwarantuje naszym klientom kompleksowe wykonawstwo całości prac.
Do głównych obszarów działania firmy należą: budowa i modernizacja linii produkcyjnych; systemy sterowania i automatyzacji; dostawa stanowisk i linii zrobotyzowanych; systemy IT dla produkcji; wsparcie serwisowe,
Blumenbecker Engineering jest cenionym na rynku partnerem biznesowym, gwarantującym Państwu uzyskanie znaczących korzyści ze współpracy – doświadczenie i profesjonalizm inżynierów przekładają się na krótszy czas realizacji projektów, optymalizację kosztów inwestycji i zadowolenie klienta.

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
ul. Ligocka 103
40-568 Katowice
tel. 32-278 70 80
fax 32-278 70 83
bep@blumenbecker.pl
www.bbe.pl

Grupa Azoty AUTOMATYKA Sp. z o.o.

Grupa Azoty AUTOMATYKA Sp. z o.o.


Oferujemy projektowanie, wykonawstwo, rozruch, obsługę przemysłowych systemów pomiarów i sterowania, analityki przemysłowej oraz usługi z zakresu systemów sygnalizacji pożarowej i elektroenergetyki. Zatrudniamy ok. 400 pracowników w Tarnowie i Kędzierzynie-Koźlu. Posiadamy wiele uprawnień, w tym: projektanta PISA do projektowania systemów zabezpieczeń technicznych w klasach SA1-SA4, budowlane w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej, inspektora ochrony radiologicznej IOR-O; IOR-1, koncesję na usługi ochrony osób i mienia w formie zabezpieczenia technicznego. Posiadamy pracownie i warsztaty: diagnostyczne, prefabrykacji, remontowe, mechaniczne, kalibracyjne, stację prób 0,4 i 6 kV oraz laboratorium wzorcujące. Współpracujemy z największymi firmami z branży chemicznej, rafineryjnej, energetycznej. Zaproponujemy Państwu rozwiązania dedykowane i kompleksowe oraz zintegrujemy je z systemami już funkcjonującymi.

Grupa Azoty AUTOMATYKA Sp. z o.o.
ul. E. Kwiatkowskiego 8
33-101 Tarnów
tel. 14-637 35 54
fax 14-637 31 69
info.automatyka@grupaazoty.com
www.automatyka.grupaazoty.com

MIKRONIKA

MIKRONIKA


MIKRONIKA jest jednym z ważniejszych krajowych dostawców rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej. Swoją działalność opiera na autorskim oprogramowaniu i własnej bazie sprzętowej. Od ponad 35 lat nasze rozwiązania w elektroenergetyce, metalurgii, przemyśle chemicznym, a także w telekomunikacji są uznawane przez klientów i doceniane licznymi nagrodami na targach i wystawach.
Obszar działalności: ● SYNDIS system nadzoru, doradztwa i sterowania; ● moduły NMS/EMS, dla działania biznesowego i ekonomiki; ● SYNDIS ENERGIA, bilansowanie i zarządzanie mediami energetycznymi; ● SYNDIS ES, system monitoringu transformatorów; ● SYNDIS PQ, środowisko oceny jakości energii; ● SO-5, system automatyki stacji; ● systemy monitoringu infrastruktury IT; ● urządzenia stacyjne: sterowniki polowe, komunikacyjne; ● telemechanika radiowa – sterowniki odłączników słupowych.

MIKRONIKA
60-001 Poznań
ul. Wykopy 2/4
tel. 61-665 56 00
biuro@mikronika.pl
www.mikronika.pl

RAControls Sp. z o.o.


Racontrols jako Autoryzowany Dystrybutor prowadzi na terenie Polski sprzedaż produktów Rockwell Automation. W ofercie cały asortyment produktów marki Allen-Bradley, tj. systemy sterowania (sterowniki programowalne, panele operatorskie, komputery przemysłowe), napędy (falowniki, softstarty, serwonapędy), systemy bezpieczeństwa, komponenty elektryczne (układy rozruchowe, zabezpieczenia silników, łączniki, rozłączniki, interfejsy operatora, przekaźniki, timery, systemy łączeniowe, sygnalizacja), czujniki (indukcyjne, pojemnościowe, fotoelektryczne, ultradźwiękowe, RFID, enkodery, elementy krańcowe); sprzedaż oprogramowania Rockwell Automation; sprzedaż produktów firm współpracujących w ramach programu Encompass: Prosoft, Hilscher, Kepware Ewon, PENTAIR; udzielanie wsparcia technicznego producentom maszyn, integratorom systemów i użytkownikom końcowym z zakresu wdrażania systemów opartych o produkty Allen-Bradley, programowania sterowników PLC, wizualizacji, przesyłu danych, komunikacji, programowania napędów, doboru osprzętu elektrycznego, systemów bezpieczeństwa.

RAControls Sp. z o.o.
Kościuszki 112
40-519 Katowice
tel. 32-788 77 00
fax 32-788 77 10
dok@racontrols.pl
www.racontrols.pl

Schrack Technik Sp. z o.o.

Schrack Technik Sp. z o.o.


Program Schrack CAD jest bezpłatnym narzędziem do projektowania instalacji elektrycznych, stworzonym do współpracy ze środowiskami CAD. Umożliwia tworzenie schematów jedno- i wielokreskowych, widoków rozdzielnic, a także generowanie dokumentacji projektowej zawierającej weryfikacje przyrostu temperatury przez obliczenia do 1600 A wg PN-EN 61439, generowanie raportu z Weryfikacją Wyrobu, Deklaracją Zgodności UE, zestawieniem materiałowym, a także tabliczką znamionową do przyklejenia na rozdzielnicę. Ponad 25-letnie doświadczenie na polskim rynku gwarantuje fachową obsługę, pomoc i doradztwo techniczne. Centrum Logistyczne w Warszawie zapewnia dostawę w 24 h dla produktów dostępnych z magazynu.
Ponadto firma Schrack Technik ma w swojej ofercie rozwiązania z zakresu: ● aparatury nn i rozdzielnic do 6300 A; ● osprzętu elektroinstalacyjnego, instalacji KNX i systemów domofonowych; ● zasilaczy UPS i opraw ewakuacyjnych; ● okablowania strukturalnego, szaf teleinformatycznych i komponentów aktywnych; ● oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego i przemysłowego.

Schrack Technik Sp. z o.o.
Staniewicka 5
03-310 Warszawa
tel. 22-205 31 00
fax 22-205 31 11
kontakt@schrack.pl
www.schrack.pl

VIX Automation

VIX Automation


VIX Automation – Od ponad 10 lat Twój partner w zakresie nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu! Dlaczego my?
1. Autoryzowany Dystrybutor Oprogramowania GE Digital (daw. GE Intelligent Platforms), zapewniający solidne wsparcie techniczne, w ofercie m.in.: jeden z wiodących na polskim rynku systemów HMI/SCADA – iFIX z webowym klientem WebSpace; przemysłowa baza danych Historian oraz jej internetowe rozszerzenie – Historian Analysis; system klasy MES, umożliwiający monitorowanie i optymalizację produkcji – Plant Applications. 2. Rozwiązania szyte na miarę – jeśli szukasz nieszablonowego rozwiązania, czy to z zakresu wizualizacji produkcji, analizy efektywności (OEE), MES, czy Work Process Management (Workflow) – zaufaj naszemu zespołowi inżynierów i bazie sprawdzonych firm integratorskich. 3. Profesjonalne centrum szkoleniowe – kursy z zakresu oferowanych rozwiązań, wykwalifikowana kadra trenerska oraz ponad 740 przeszkolonych osób.
Chcesz poznać więcej powodów? Skontaktuj się z nami!

VIX Automation
ul. Siemianowicka 5 A
40-301 Katowice
tel. 32-782 71 90
vix@vix.com.pl
www.vix.com.pl
ifix.pl

Strona 1/1

Reklama