Pokaż menu

Firmy z okładek

Befared  Napędy i SterowaniePepperl+Fuchs  FESTO

Reklama

Współpraca

Katalog NIS > Robotyka

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |
ABB Sp. z o.o.

ABB Sp. z o.o.


ABB jest wiodącym dostawcą robotów przemysłowych, modułowych systemów produkcyjnych i usług w zakresie robotyzacji produkcji. Firma jest silnie ukierunkowana na rozwiązywanie problemów, co ma istotne znaczenie we wspomaganiu producentów pracujących nad zwiększaniem wydajności, poprawianiem jakości produktów, zwiększaniem bezpieczeństwa pracy załogi. Do chwili obecnej zainstalowano już ponad 300 000 robotów ABB na całym świecie.
ABB posiada w ofercie roboty przemysłowe, modułowe systemy produkcyjne i usługi w zakresie robotyzacji produkcji. Od 2008 roku w Polsce działa Centrum Aplikacji Zrobotyzowanych (PAC). Obszarem działania Centrum obejmuje Polskę oraz kraje Europy. Jego celem jest rozwijanie aplikacji pakowania, paletyzacji i pick&place (sortowania). Centrum Aplikacji ABB oferuje wiele usług – od studium wykonalności projektu, poprzez testy na produktach klientów, przygotowywanie ofert zgodnie z wymaganiami zlecających oraz uruchomienie i wdrożenie skomplikowanych aplikacji na obiekcie.

ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1
04-713 Warszawa

ABB Contact Center
tel. 22 223 77 77
robotyka.sprzedaz@pl.abb.com
www.abb.pl/robotics

ABC CONTROL


Nasza firma oferuje Państwu swoje usługi w projektowaniu i wdrażaniu do produkcji systemów robotyki i automatyki przemysłowej.
Specjalizujemy się w: ● zrobotyzowanych stacjach spawalniczych ● przyrządach spawalniczych ● zrobotyzowanych stacjach do paletyzacji ● budowie chwytaków współpracujących z robotami przemysłowymi ● projektowaniu i budowie szaf sterowniczych ● programowaniu robotów: ABB, Comau, Kuka, Fanuc ● programowaniu sterowników plc: Siemens, Fatek.
Posiadamy własne produkty: ● chwytaki do paletyzaji worków o masie od 10 do 50 kg (dostępne z magazynu) ● stoły obrotowe jednoosiowe ● urządzenia do spawania obwodowego przy użyciu dwóch palników.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych i doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa firmy.

ABC CONTROL – Rafał Kuder
ul. Mickiewicza 64
41-807 Zabrze
tel. kom. 604 692 838
biuro@abc-control.pl
www.abc-control.pl

Automationstechnik Sp. z o.o.


Automationstechnik specjalizuje się w projektowaniu, budowie oraz dostawach maszyn i urządzeń stanowiących wyposażenie zautomatyzowanych linii montażu przemysłowego w branży samochodowej, elektronicznej i AGD.
Wyłączny Przedstawiciel w Polsce firm:

  • Orgatex – systemy organizacji i wizualizacji produkcji (wyposażenie systemowe Kanban);
  • Bloksma – podnośniki stanowiskowe, wózki transportowe;
  • FMW D. Friedrich – nitownice radialne;
  • Mäder Pressen – prasy ręczne, pneumatyczne i hydropneumatyczne;
  • Fimotec-Fischer – podajniki wibracyjne.
  • Partner Techniczno-Handlowy firm:
  • Bosch Rexroth – aluminiowe systemy montażu;
  • Robert Bosch – narzędzia przemysłowe, pneumatyczne i elektryczne (HF i Aku).

Automationstechnik Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1
30-363 Kraków
tel. 12-263 77 55
fax 12-263 77 56
biuro@automationstechnik.pl
www.automationstechnik.pl

BAUMER Sp. z o.o.

BAUMER Sp. z o.o.


Jesteśmy polskim oddziałem międzynarodowej firmy Baumer Group z siedzibą główną w Szwajcarii. Nasza oferta to szerokie portfolio zaawansowanych sensorów, enkoderów i systemów wizyjnych, skierowane do klientów przemysłowych. Baumer to innowacyjna firma produkująca swoje produkty w kilku krajach Europy: Niemcy, Dania, Francja i Szwajcarja. Oferta Baumera to precyzyjne czujniki zbliżeniowe i pomiarowe, indukcyjne, pojemnościowe, fotooptyczne, laserowe, ultradźwiękowe, radarowe i mechaniczne MyCom. Baumer to również duży producent enkoderów obrotowych Motion Controls, zarówno standardowych, jak też dedykowanych dla specyficznych branż, np. kolejnictwa, automotive i przemysłu militarnego w wersjach optycznych i magnetycznych, absolutnych i inkrementalnych. Baumer Group w swojej ofercie posiada również bardzo szybkie i zaawansowane kamery przemysłowe do budowy systemów wizyjnych, a także czujniki wizyjne VeriSens z IP67 i 69K w wykonaniu higienicznym.

BAUMER Sp. z o.o.
ul. Odrowąża 15
03-310 Warzawa
tel. 22-832 15 50
sales.pl@baumer.com
www.baumer.com

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.


Blumenbecker Engineering to prężnie działająca na rynku firma, specjalizująca się w integracji zautomatyzowanych linii produkcyjnych, stanowisk zrobotyzowanych do paletyzacji, pakowania, montażu i obsługi innych procesów. W naszych projektach kompetentna kadra inżynierska dba o jego poprawną realizację, koordynując prace wszystkich firm w nim uczestniczących. Doradztwo w zakresie technologii i jakości oraz własne biuro konstrukcyjne gwarantuje naszym klientom kompleksowe wykonawstwo całości prac.
Do głównych obszarów działania firmy należą: budowa i modernizacja linii produkcyjnych; systemy sterowania i automatyzacji; dostawa stanowisk i linii zrobotyzowanych; systemy IT dla produkcji; wsparcie serwisowe,
Blumenbecker Engineering jest cenionym na rynku partnerem biznesowym, gwarantującym Państwu uzyskanie znaczących korzyści ze współpracy – doświadczenie i profesjonalizm inżynierów przekładają się na krótszy czas realizacji projektów, optymalizację kosztów inwestycji i zadowolenie klienta.

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
ul. Ligocka 103
40-568 Katowice
tel. 32-278 70 80
fax 32-278 70 83
bep@blumenbecker.pl
www.bbe.pl

Cloos Polska Sp. z o.o.

Cloos Polska Sp. z o.o.


Firma Cloos Polska zajmuje się projektowaniem i budową zautomatyzowanych i zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych oraz jest dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu spawalniczego do spawania metodami MIG/MAG/TIG, urządzeń do cięcia i spawania plazmowego, urządzeń do spawania orbitalnego oraz stanowisk filtrowentylacyjnych i wysokiej klasy stołów spawalniczych. Poza tym firma świadczy usługi serwisowe, szkoleniowe oraz prowadzi doradztwo techniczne.

Cloos Polska Sp. z o.o.
ul. Stawki 5
58-100 Świdnica
tel. 74-851 86 60
fax 74-851 86 61
firma@cloos.pl
www.cloos.pl

Festo Sp. z o.o.


Festo – lider innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów.

Oferta produktowa Festo w Polsce obejmuje: siłowniki pneumatyczne, napędy elektryczne, osprzęt do napędów, rozbudowany modułowy system do budowy manipulatorów, zawory, wyspy zaworowe, przygotowanie sprężonego powietrza, technikę podciśnieniową, czujniki i systemy wizyjne, sterowniki elektroniczne, systemy magistral, osprzęt elektryczny, złączki i przewody pneumatyczne, specjalizowane urządzenia pneumatyczne i osprzęt do nich, stoły obrotowe, a także wykonania specjalne napędów, kompletne moduły i szafy sterownicze wykonywane wg potrzeb Klienta, oprogramowanie oraz specjalizowane serwisy.

Festo Sp. z o.o.
Janki k. Warszawy
ul. Mszczonowska 7
05-090 Raszyn
Contact Center
tel. 22-711 41 00
fax 22-711 41 02
festo_poland@festo.com
www.festo.pl

igus® Sp. z o.o.


Firma igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych. Wykorzystując swoje ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, dostarczamy doskonałe i zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne do niemal wszystkich gałęzi przemysłu. Ponadto oferujemy bezpłatne obliczenia żywotności, zużycia oraz ogólniej kontroli funkcyjnej w związku z planowanym zastosowaniem.
igus igus® Sp. z o.o. posiada swoje biura w 35 krajach i zatrudnia prawie 3000 pracowników na całym świecie. W ofercie naszej firmy znajduje się ponad 100 000 produktów podzielonych na dwie główne kategorie: systemy zasilania i łożyska polimerowe.

igus® Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121 C
02-234 Warszawa
tel. 22-863 57 70
fax 22-863 61 69
info@igus.pl
www.igus.pl

Mitsubishi Electric Europe B.V. (Sp. z o.o.)

Mitsubishi Electric Europe B.V. (Sp. z o.o.)


Mitsubishi Electric należy do czołówki światowych przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Koncern działa w ponad 120 krajach, oferując swoim klientom rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. W Polsce Mitsubishi Electric ma główną siedzibę w Balicach pod Krakowem oraz biura handlowe w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

Oferujemy wysoce zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania o najlepszej jakości: ● sterowniki PLC; ● panele operatorskie HMI; ● zaawansowane roboty przemysłowe MELFA; ● technologie serwo oraz motion; ● przetwornice częstotliwości; ● aparaturę łączeniową niskiego napięcia; ● kompletne rozwiązania CNC.

Ponadto nasi klienci mogą liczyć z naszej strony na:
● wykwalifikowany serwis; ● kadrę inżynierską odpowiedzialną za wsparcie techniczne; ● profesjonalne szkolenia; ● branżowe oraz specjalistyczne seminaria i konferencje.

Mitsubishi Electric Europe B.V. (Sp. z o.o.)
Oddział w Polsce
ul. Krakowska 50
32-083 Balice
tel. 12-347 65 00
fax 12-630 47 01
mpl@mpl.mee.com
http://pl.mitsubishielectric.com/

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP


PIAP – integrator stanowisk zrobotyzowanych dla każdej firmy produkcyjnej, zarówno dużej, średniej, jak i małej. Ponad 40-letnie doświadczenie w budowie aplikacji przemysłowych pozwala na realizację aplikacji o bardzo dużej różnorodności, dostosowanych maksymalnie do Państwa wymagań. Zespół doświadczonych inżynierów i zaplecze technologiczne zapewnią realizację różnych tematów, z użyciem światowej klasy robotów KUKA, ABB, Fanuc. Dostarczając kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dla przemysłu, PIAP pomaga przedsiębiorcom w obszarach: robotyzacji spawania, paletyzacji, montażu i przenoszenia. Pełen zakres współpracy obejmuje ponadto systemy automatyzacji produkcji: pakowanie, transport międzyoperacyjny, systemy wizyjne i inne, według uzgodnień.

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP
Al. Jerozolimskie 202
02-486 Warszawa
tel. 22-874 01 94  
fax 22-874 02 16
marketing@piap.pl
www.przemysl.piap.pl

PTH PNEUMATIC COMPLEX


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski firm: MAC VALVES Inc – producent zaworów rozdzielających, PHD Inc – producent chwytaków, siłowników, zacis­ków oraz pneumatycznych urządzeń wykonawczych, FARBO – producent siłowników pneumatycznych, RUB Valves – producent zaworów kulowych mosiężnych ręcznych i z napędami pneumatycznym lub elektrycznym, EWO – producenta urządzeń przygotowania powietrza: reduktory, filtry, naoliwiacze, DIV Durbin – producent wysokoparametrowych zaworów procesowych, UES AG – producent systemów klejenia na gorąco Hot Melt, Zator – producent systemów klejenia na zimno. Nasza działalność oprócz dystrybucji urządzeń światowych liderów pneumatyki oparta jest na konstruowaniu i produkcji rozwiązań aplikacyjnych na własnych maszynach CNC oraz profesjonalnych usługach serwisowych. Doświadczona kadra inżynierska zajmuje się również projektowaniem układów pneumatycznych, doborem urządzeń na życzenie Klienta oraz doradztwem w rozwiązywaniu problemów w dziedzinie pneumatyki i automatyki.

PTH PNEUMATIC COMPLEX Sp. J.
ul. Zgórsko 1 B
26-052 Nowiny
tel. 41-343 11 64
fax 41-343 11 65
pneumatic@pneumatic-complex.com.pl
www.pneumatic-complex.com.pl

Staubli Łódź Sp. z o.o.

Staubli Łódź Sp. z o.o.


Jako jeden z wiodących producentów robotów przemysłowych na świecie firma Stäubli posiada w swojej ofercie zarówno modele 4-osiowe, jak i 6-osiowe. Nasze ramiona cechują się wysoką precyzją, nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, bezpieczeństwem pracy. Zakres udźwigu to od 1 kg do 150 kg zależnie od ramienia. Duża różnorodność modeli ramion pozwala na optymalne dopasowanie produktu do potrzeb aplikacji. Oprócz standardowych ramion firma Stäubli produkuje wersje specjalistyczne, takie jak: HE (środowisko o podwyższonej wilgotności), CLEANROOM (środowisko o wysokim stopniu czystości), STERICLEAN (środowisko sterylne), ESD (środowisko o wysokiej ochronie ESD), PAINT (ramiona dedykowane do aplikacji lakierniczych). Warstwa sprzętowa to nie wszystko; w swojej ofercie posiadamy oprogramowanie, dzięki któremu integracja robota na linii produkcyjnej nie nastręcza problemów. Nasza firma prowadzi również szkolenia w swoim centrum szkoleniowym usytuowanym pod Łodzią.

Staubli Łódź Sp. z o.o.
Łagiewniki Nowe, ul. Okólna 80/82
95-002 Smardzew
tel. 42-636 85 04
fax 42-637 13 91
staubli.pl@staubli.com
www.staubli.pl

UniMachines – giełda maszyn


UniMachines to międzynarodowa giełda maszyn. Portal skierowany jest do sektora B2B i ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom z całego świata wyszukiwanie potrzebnych im maszyn. Z serwisu mogą korzystać za darmo wszyscy przedsiębiorcy, którzy chcą kupić lub sprzedać swoje maszyny do obróbki metali i tworzyw sztucznych. Główną zaletą tej giełdy jest automatyczne tłumaczenie ogłoszeń na wszystkie języki obsługiwane przez UniMachines. Dzięki temu dodane do systemu ogłoszenia trafiają od razu do potencjalnych klientów z ponad 40 państw. Każdy użytkownik może za darmo dodać dowolną liczbę ogłoszeń ze zdjęciami i filmami, może także definiować swoje preferencje dotyczące waluty i systemu jednostek dla oglądanych ogłoszeń.

MASZYNERIA Sp. z o.o.
ul. Wita Stwosza 18/13
58-560 Jelenia Góra
www.unimachines.pl

ZAP-Robotyka Sp. z o.o.

ZAP-ROBOTYKA


ZAP-Robotyka Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim działa ponad 30 lat w dziedzinie robotyki i automatyzacji procesów produkcyjnych. W zakresie robotyki Spółka specjalizuje się w robotyzacji określonych technologii, głównie spawania, przenoszenia i załadunku, obróbki powierzchniowej, obsługi gniazd technologicznych. Wyposażamy stanowiska zrobotyzowane w pozycjonery obrotowe, pozycjonery liniowe, tory jezdne. W zakresie automatyzacji produkujemy i wykonujemy stanowiska montażowe, testujące i spawalnicze.
Ponadto oferujemy: oprzyrządowanie technologiczne, manipulatory, modernizację zrobotyzowanych i zautomatyzowanych stanowisk pracy, oprogramowanie, serwis.

ZAP-Robotyka Sp. z o.o.
ul. Krotoszyńska 35
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 62-737 25 28
tel. 62-735 36 56
fax 62-737 29 97
sarnowski@zap-robotyka.com.pl
robotyka@zap-robotyka.com.pl
www.zap-robotyka.com.pl

Strona 1/1

Reklama