Pokaż menu

Firmy z okładek

Multiprojekt  FAULHABERSEW-Eurodrive  Hannover MesseFinder  Danfoss

Reklama

Współpraca

Katalog NIS >

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |
Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.


CES – Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu.
Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. to polska firma inżynierska działająca nieprzerwanie na rynku od 1992 roku. Opierając się w swojej już ponad 25-letniej działalności na wprowadzeniu nowoczesnych rozwiązań i technologii, oferuje: UPS-y true online podwójnego przetwarzania marki CES oraz Riello, w wersji tower, rack oraz modułowe, agregaty prądotwórcze na bazie silnika Diesel stacjonarne i mobilne.
W ramach usług oferujemy: kompleksowe realizacje, doradztwo techniczne, projekt, sprzedaż, szkolenia, profesjonalny, autoryzowany serwis 24 H.
NAPĘDY, ZASILANIE REZERWOWE, SYSTEMY KOGENERACYJNE, OSPRZĘT
INSTALACJI BIOGAZOWYCH.

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków
tel. 12-269 00 11
fax 12-267 37 28
zasilanie@ces.com.pl
www.ces.com.pl
www.upsces.pl

COMEX SA

COMEX SA


Od 30 lat zbieramy doświadczenia na polu zasilania awaryjnego. W tym czasie dostarczyliśmy kilkadziesiąt tysięcy urządzeń. Wszystkim oferowanym systemom zapewniamy pełną opiekę serwisową. Oferujemy szeroką ofertę urządzeń UPS i agregatów prądotwórczych o zaawansowanej technologii po konkurencyjnych cenach. Zapewnienie ABSOLUTNEJ PEWNOŚCI ZASILANIA przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – to propozycja COMEX SA dla użytkowników urządzeń i systemów komputerowych, łączności, transmisji danych, aplikacji internetowych i innych wrażliwych odbiorników. Propozycja dla każdego, kto ceni swój czas oraz dba o pełne bezpieczeństwo eksploatowanych systemów i urządzeń.
W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych usług w zakresie dostaw, instalacji, serwisowania systemów gwarantowanego zasilania wdrożyliśmy i utrzymujemy system zarządzania jakością zgodny ze standardami PN-EN ISO 9001:2008 oraz AQAP 2120:2009.

COMEX SA
ul. Galaktyczna 37
80-299 Gdańsk
tel. 58-556 13 13
Info@comex.com.pl
www.comex.com.pl

Biura Regionalne:
Warszawa, Katowice
Serwis techniczny:
14 punktów na terenie całego kraju.

DACPOL Sp. z o.o.


Firma DACPOL Sp. z o.o. w ubiegłym roku obchodziła Jubileusz 25-lecia swego powstania. Zajmujemy się działalnością handlową, produkcyjną, doradczą i usługową. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach podzespołów do: ENERGOELEKTRONIKI, ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI oraz AUTOMATYKI Przemysłowej. Reprezentujemy ponad 150 czołowych producentów podzespołów czynnych, biernych, modułów pomiarowych i zasilających, wentylatorów, radiatorów, elementów klimatyki szaf, kabli, złączy. Oferujemy szeroką gamę elementów dla automatyki przemysłowej i wyposażenie warsztatowe oraz akumulatory. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją bloków mocy, grzaniem indukcyjnym. Wachlarz usług został powiększony o naprawy urządzeń przemysłowych, takich jak: ● technika napędowa; ● falowniki, przemienniki częstotliwości AC; ● serwoprzemienniki AC, serwonapędy; ● zasilacze AC/DC do serwonapędów, falowników; ● moduły hamujące falowników; ● softstarty; ● 1-faz. i 3-faz. regulatory mocy ● przemienniki częstotliwości (generatory) do grzania indukcyjnego; ● UPS; ● zasilacze przemysłowe, przetwornice impulsowe.

DACPOL Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno
tel. 22-70 35 100
fax 22-70 35 101
dacpol@dacpol.eu
www.dacpol.eu

ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.

ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.


ELHAND TRANSFORMATORY to polski producent transformatorów i dławików nisko- i średnionapięciowych oraz filtrów i urządzeń specjalnych, które pracują w wielu strefach klimatycznych. Produkujemy transformatory NN do 1600 kVA i ŚN do 2500 kVA (napięcia: 6 kV, 10 kV, 15 kV). Nasza oferta skierowana jest do następujących gałęzi przemysłu: energoelektronika, przemysł stoczniowy, górniczy, lotniczy, kolejowy, hutniczy, chemiczny, szpitalnictwo, wojsko, wydobycie ropy i gazu. Jakość wyrobów poparta jest licznymi certyfikatami: ISO 9001, AQAP 2120-NATO, DNV-GL, ABS, GOST-Ru, LR, RINA, UL-Certificate of Compliance, NATO Commercial and Government Entity Code NCAGE, GOST-EAC, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, EMAG. Posiadamy również bezpośrednie uznania towarzystw klasyfikacyjnych: PRS, RMRS, BV. Oprócz standardowych urządzeń możemy zaprojektować i wykonać urządzenia nietypowe o parametrach zgodnych z wymaganiami klienta. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.elhand.pl.

ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.
ul. Klonowa 60
42-700 Lubliniec
tel. 34-347 31 00
fax 34-347 02 07
info@elhand.pl
www.elhand.pl

EPS SYSTEM

EPS SYSTEM


Firma EPS SYSTEM – lider polskiego rynku i czołowy producent na arenie międzynarodowej. Od ponad 18 lat dostarcza rozwiązania z zakresu systemów zasilania gwarantowanego i energetyki. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów: agregaty prądotwórcze (o mocach od 10 do 3300 kVA oraz różnych typach zabudowy: otwarte, obudowane, kontenerowe, a także na podwoziach jezdnych), bezprzerwowe zasilacze UPS (zarówno statyczne firmy Borri, jak i dynamiczne firmy Piller), gazowe agregaty prądotwórcze i kogeneracyjne napędzane różnymi rodzajami gazu. EPS SYSTEM oferuje produkty z silnikami największych światowych producentów, takich jak Volvo Penta, FTP/Iveco Motors, Scania, Perkins, MTU i Doosan. Wszystkie cechują się dużą niezawodnością i dbałością wykonania. W Polsce w systemy zasilania firmy EPS wyposażonych jest już ponad 4000 obiektów, takich jak jednostki Administracji Państwowej, instytucje finansowe, telekomunikacja, energetyka, przemysł, służba zdrowia, obiekty handlowe i inne.

EPS SYSTEM
ul. Harcerska 16
32-540 Trzebinia
tel. 32-623 66 88
biuro@epssystem.pl
www.epssystem.pl

Eurotrafo Sp. z o.o.


Firma Eurotrafo Sp. z o.o. jest polskim producentem transformatorów, dławików, cewek oraz innych elementów indukcyjnych. Działamy na rynku od roku 2003. Produkujemy transformatory w wersjach zarówno na rdzeniach EI, jak i rdzeniach toroidalnych czy ferrytowych. Nasze elementy indukcyjne wykonujemy w wersjach standardowej (otwarta, lakierowana) lub zalewanych żywicami w obudowie. Produkowane przez nas elementy znajdują zastosowanie w następujących branżach: spawalnictwo, aparatura łączeniowa, kolejnictwo, oświetlenie, instalacje przemysłowe, instalacje domowe. Posiadamy certyfikat ISO 9001. Większość naszych wyrobów to produkcja indywidualna, na podstawie naszego bądź powierzonego przez klienta projektu. Więcej danych mogą uzyskać Państwo na naszej stronie www.eurotrafo.net lub dzwoniąc do nas.
Zapraszamy do współpracy.

Eurotrafo Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 73
96-100 Skierniewice
tel. 43-833 42 30
firma@eurotrafo.net
www.eurotrafo.net

igus® Sp. z o.o.


Firma igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych. Wykorzystując swoje ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, dostarczamy doskonałe i zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne do niemal wszystkich gałęzi przemysłu. Ponadto oferujemy bezpłatne obliczenia żywotności, zużycia oraz ogólniej kontroli funkcyjnej w związku z planowanym zastosowaniem.
igus® posiada swoje biura w 35 krajach i zatrudnia prawie 3000 pracowników na całym świecie. W ofercie naszej firmy znajduje się ponad 100 000 produktów podzielonych na dwie główne kategorie: systemy zasilania i łożyska polimerowe.

igus® Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121 C
02-234 Warszawa
tel. 22-863 57 70
fax 22-863 61 69
info@igus.pl
www.igus.pl

IMCON-INTEC SC Ryszard Siurek i Halina Pasek-Siurek

IMCON-INTEC SC


Producent przemysłowych zasilaczy impulsowych przeznaczonych dla systemów automatyki, telekomunikacji oraz układów pomiarowych i sterujących w energetyce oraz w kolejnictwie, obecny na rynku od roku 1992. W ofercie zasilacze impulsowe w zakresie mocy od 15 W do 1000 W, uniwersalne, do systemu EUROCARD oraz do montażu na szynie TS35. Produkty od lat uznawane za niezawodne i trwałe, przeznaczone do pracy ciągłej w trudnych warunkach przemysłowych, odpowiadają wymaganiom dyrektyw Unii Europejskiej. Konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówień. Najnowsze wdrożenia to zasilacze 200 W i 400 W o sprawności powyżej 93%, wykorzystujące nowatorską topologię z podwójną częstotliwością rezonansową. Projektujemy i wdrażamy specjalizowane urządzenia zasilające na specjalne zamówienia oraz zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie systemów zasilania.

IMCON-INTEC SC Ryszard Siurek i Halina Pasek-Siurek
ul. Lutycka 6
44-100 Gliwice
tel. 32-231 66 02
fax 32-330 07 75
imcon@imcon.com.pl
www.imcon.pl

IMPOL-1 F. Szafrański Sp. j.

IMPOL-1 F. Szafrański Sp. j.


AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA I TECHNIKA KOLEJOWA. Od ponad 30 lat działamy na rynku automatyki przemysłowej. Zakresem naszej działalności są: projektowanie i produkcja czujników indukcyjnych i pojemnościowych; projektowanie i modernizacja systemów automatyki; elektrotechnika stałoprądowa i kolejowa. Reprezentujemy firmy SIEMENS (Siemens Advanced Partner), KUEBLER GmbH oraz LABKOTEC (systemy alarmowe do separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczów oraz przydomowych oczyszczalni ścieków). Mamy w swojej ofercie produkty firm SICK, Pepperl & Fuchs, MeanWell, Saia-Burgess. Jesteśmy przedstawicielem firmy SCHALTBAU GmbH. Zajmujemy się realizacją projektów w zakresie dostaw urządzeń, montażu, oprogramowania sterowników, paneli operatorskich, archiwizacją danych procesowych, uruchomieniem, doradztwem technicznym. Jesteśmy partnerem w powstających projektach oraz konkretnych rozwiązaniach, dostarczając komponenty firmy SCHALTBAU do pojazdów szynowych, takie jak urządzenia sterujące i sygnalizacyjne, nastawniki jazdy, styczniki prądu stałego i złącza elektryczne.

IMPOL-1 F. Szafrański Sp. j.
ul. Krakowiaków 103
02-255 Warszawa
tel. 22-886 56 02
fax 22-886 56 04
handlowy@impol-1.pl
www.impol-1.pl

KBR MAGNETO


Oferujemy doradztwo techniczne i handlowe jako reprezentant i dystrybutor: VACUUMSCHMELZE GmbH & Co. KG (materiały magnetycznie miękkie, magnesy na bazie pierwiastków ziem rzadkich, elementy indukcyjne – przekładniki i przetworniki prądowe, rdzenie magnetyczne nanokrystaliczne i amorficzne, dławiki skompensowane prądowo oraz dławiki „wygładzające”, transformatory impulsowe, elementy indukcyjne do zastosowań w telekomunikacji); SCHLEIFRING und APPARATEBAU GmbH (złącza obrotowe: stykowe, bezstykowe, światłowodowe, mikrofalowe, pneumatyczne i hydrauliczne); FRANKE GmbH oraz ROTHE ERDE GmbH (łożyska „drutowe” i specjalne, prowadnice liniowe, systemy pozycjonujące); FLUXTROL Inc. (koncentratory pola magnetycznego stosowane w procesie nagrzewania indukcyjnego). Oferujemy także wyroby według opracowań własnych: wskaźniki pola magnetycznego MFI-3, MFI-4; rdzenie magnetyczne nanokrystaliczne zwijane i pakietowane; układy magnetyczne – projektowanie i wykonanie.

KBR Magneto Sp. J.
Al. Wyzwolenia 9 lok. 21
42-224 Częstochowa
tel./fax 34-364 20 66
magneto@magneto.pl
www.magneto.pl

LOVATO ELECTRIC Sp. z o.o.

LOVATO ELECTRIC Sp. z o.o.


W ciągu 90 lat LOVATO ELECTRIC rozwinęło i zwiększyło swoje umiejętności w zakresie produkcji wyrobów elektrotechnicznych, elektronicznych i elementów automatyki. Dziś Lovato Electric jest dumne z bycia szanowanym specjalistą w zakresie sterowania silnikami oraz zarządzania energią. Oferta obejmuje 10 000 produktów i jest dostępna w ponad 100 krajach. W ofercie posiadamy: wyłączniki silnikowe; styczniki; przekaźniki termiczne; rozruszniki i obudowy; softstarty; napędy do regulacji prędkości silników; przyciski, przełączniki i lampki; kolumny sygnalizacyjne i sygnalizatory optyczne; wyłączniki krańcowe; łączniki krzywkowe; rozłączniki izolacyjne do 1600 A, podstawy bezpieczników i wkładki bezpiecznikowe; wyłączniki instalacyjne; ograniczniki przepięć; styczniki modułowe; przekaźniki: ziemnozwarciowe, czasowe, nadzorcze, kontroli poziomu; przełączniki pływakowe, mikro PLC; zasilacze impulsowe, automatyczne ładowarki akumulatorów; urządzenia pomiarowe i przekładniki prądowe; regulatory cos fi; moduły tyrystorowe; automatyczne przełączniki układów SZR/APZ; sterowniki agregatów prądotwórczych, oprogramowanie do zarządzania energią.

LOVATO ELECTRIC Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 3
55-330 Błonie k. Wrocławia
tel. 71-797 90 10
faks 71-797 90 20
info@LovatoElectric.pl
www.LovatoElectric.pl

Mersen Polska Sp. z o.o.

Mersen Polska Sp. z o.o.


Mersen jest producentem komponentów dla bezpieczeństwa i niezawodności energii elektrycznej o specjalności w następujących dziedzinach:

 • bezpieczniki topikowe – ochrona instalacji niskich i średnich napięć;
 • bezpieczniki topikowe szybkie – ochrona komponentów półprzewodnikowych;
 • osprzęt bezpiecznikowy;
 • komponenty systemów chłodzenia cieczą i powietrzem;
 • systemy szynoprzewodów dla energoelektroniki;
 • systemy transferu energii do pojazdów szynowych.

Oferujemy specjalistyczne rozwiązania w produktach dopasowanych do Twoich standardów. Mersen to globalny partner o niezrównanej reputacji, wspierający swoich Klientów w osiąganiu ich celów w takich zagadnieniach, jak ochrona i wydłużanie żywotności systemów, redukcja kosztów oraz tworzenie rozwiązań zwiększających konkurencyjność.

Mersen Polska Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3 A
30-633 Kraków
tel. 12-646 97 22
biuro.polska@mersen.com
www.ep.mersen.com

Nowimex S.C.


Nowimex S.C. jest dystrybutorem firm:

 • SCHLEGEL – przyciski i przełączniki sterownicze, lampki sygnalizacyjne, złączki;
 • VAHLE – szynoprzewody, zwijaki kablowe, systemy podwieszane;
 • LAIRD – radiowe zdalne sterowanie i transmisja danych;
 • ISV – złącza wtykowe do 1000 A/1000 V;
 • BREVETTI – prowadniki (łańcuchy) do kabli ruchomych;
 • HUGRO – dławice i rury osłonowe do kabli;
 • DIELL – czujniki do automatyki przemysłowej;
 • TEXELCO – sygnalizatory optyczne i akustyczne;
 • AMI – modułowe panele sygnalizacyjne i alarmowe.

Nowimex S.C.
ul. Kremowa 65 A
02-969 Warszawa
tel. 22-816 85 79
fax 22-816 85 34
info@nowimex.com.pl
www.nowimex.com.pl

Schrack Technik Sp. z o.o.

Schrack Technik Sp. z o.o.


Firma Schrack Technik, która jest dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu aparatury nn, posiada w swojej ofercie szeroką gamę wyłączników kompaktowych i rozdzielnic do 6300 A. Układy automatyki SZR serii PPBZ pozwalają na realizowanie skomplikowanych układów zasilania podzielonych na sekcje, realizujących „zrzut mocy”, monitorowanie stanu napięć wejściowych i stanu wyłączników. Ponad 25-letnie doświadczenie na polskim rynku gwarantuje fachową obsługę, pomoc i doradztwo techniczne. Centrum Logistyczne w Warszawie zapewnia dostawę w 24 h dla produktów dostępnych z magazynu.
Ponadto firma Schrack Technik ma w swojej ofercie rozwiązania z zakresu:

 • aparatury nn i rozdzielnic do 6300 A;
 • osprzętu elektroinstalacyjnego, instalacji KNX i systemów domofonowych;
 • zasilaczy UPS i opraw ewakuacyjnych;
 • okablowania strukturalnego, szaf teleinformatycznych i komponentów aktywnych;
 • oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego i przemysłowego.

Schrack Technik Sp. z o.o.
Staniewicka 5
03-310 Warszawa
tel. 22-205 31 00
fax 22-205 31 11
kontakt@schrack.pl
www.schrack.pl

SIBA Polska Sp. z o.o.


SIBA Polska Sp. z o.o. oferuje bezpieczniki topikowe dla elektroniki, energetyki i automatyki:

 • bezpieczniki do ochrony półprzewodników (ultraszybkie);
 • bezpieczniki przemysłowe;
 • bezpieczniki trakcyjne, stałoprądowe;
 • bezpieczniki w wykonaniu morskim oraz górnicze;
 • bezpieczniki dla średnich napięć;
 • bezpieczniki w standardach: brytyjskim, amerykańskim, francuskim, europejskim;
 • bezpieczniki do obwodów fotowoltaicznych;
 • bezpieczniki subminiaturowe SMD;
 • bezpieczniki miniaturowe;
 • gniazda i podstawy bezpiecznikowe.

SIBA Polska Sp. z o.o.
05-092 Łomianki
ul. Grzybowa 5 G
tel. 22-832 14 77
fax 22-833 91 18
tel. kom. 601 241 236
siba@siba-bezpieczniki.pl
www.siba-bezpieczniki.pl

TECHNOKABEL SA

TECHNOKABEL SA


TECHNOKABEL to nowoczesna fabryka kabli sprzedająca swoje wyroby w kraju i za granicą. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników zapewnia najwyższą jakość projektowania, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości kabli i przewodów dla przemysłu, energetyki, budownictwa i transportu. Innowacyjność oraz opracowywanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych zapewniają naszym Klientom i Odbiorcom dodatkowe wartości. Program produkcji to 140 grup wyrobów obejmujących 4500 typowymiarów. Firma zajmuje się także konstruowaniem kabli według indywidualnych wymagań zamawiającego.

Wśród oferowanych kabli i przewodów znajdują się różne wykonania kabli do przekształtników częstotliwości i serwonapędów w wersji czterożyłowej i z rozdzieloną na 3 żyłą ochronną (3PLUS) – w tym uniepalnione i bezhalogenowe.

TECHNOKABEL SA
ul. Nasielska 55
04-343 Warszawa
tel. 22-516 97 77
fax 22-516 97 87
sprzedaz@technokabel.com.pl
www.technokabel.com.pl

SGB-SMIT Transformers Polska

Transformatory SGB-SMIT


SGB-SMIT Transformatory Polska jest przedstawicielem największego niemieckiego producenta transformatorów. W naszych pięciu europejskich fabrykach produkujemy transformatory olejowe o mocach 50 kVA – 1000 MVA i suche żywiczne o mocach 100 kVA – 25 MVA. Najbardziej wszechstronnym i najliczniej spotykanym produktem w segmencie dystrybucji energii są transformatory suche i rozdzielcze transformatory olejowe. Oprócz standardowych produktów dla energetyk i przemysłu SGB oferuje tu rozwiązania specjalne, jak transformatory do instalacji wiatrowych i solarnych (w obu tych segmentach wiedziemy prym w Europie) oraz transformatory trójuzwojeniowe, przekształtnikowe i inne. Transformatory olejowe SGB słyną z bezawaryjności. Potwierdzają to lata doświadczeń z produktami SGB w energetykach europejskich i energetyce polskiej. Dzięki temu nasi klienci mogą spać spokojnie: SGB spełnia wymagania i normy nie tylko w kwestii jakości produkcji i bezpieczeństwa pracy, ale również te dotyczące ochrony środowiska, jakże ważne w dzisiejszym świecie.

SGB-SMIT Transformers Polska
al. 1 Maja 87
90-755 Łódź
tel. 607 31 87 67
kontakt.pl@sgb-smit.group
www.sgb-smit.pl

Zakład Energoelektroniki TWERD

TWERD Zakład Energoelektroniki


Od ponad 25 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń energoelektronicznych. Oferujemy:

 • przemienniki częstotliwości o mocach 0,37 kW – 1 MW na napięcia: 230 V, 400 V, 500 V, 690 V; 1,2 kV; 3,3 kV, w tym przemienniki: regeneracyjne, trójpoziomowe, chłodzone cieczą;
 • przekształtniki do zastosowania w elektrowniach OZE: wodnych, wiatrowych, fotowoltaicznych;
 • falownikowe napędy samochodowe FNS-60 przeznaczone do napędów pojazdów elektrycznych zasilanych z baterii akumulatorów;
 • układy ładowania baterii akumulatorów pojazdów elektrycznych;
 • zespoły rozdzielczo-sterownicze;
 • zasilacze galwanizerskie i elektroforezy;
 • napędowe zestawy edukacyjne do laboratoriów uczelni technicznych;
 • układy nietypowe wykonywane na zamówienie.

Zakład Energoelektroniki TWERD
ul. Aleksandrowska 28–30
87-100 Toruń
tel./fax 56-654 60 91
twerd@twerd.pl
www.twerd.pl

Wamtechnik Sp. z o.o.

Wamtechnik Sp. z o.o.


Wamtechnik Sp. z o.o. od ponad 25 lat projektuje i produkuje przemysłowe systemy zasilania. Dystrybutor marek: Panasonic Industrial, SAFT, ARTS, Varta, LG-Chem, Samsung, FDK, Molicel, Cadex, HIOKI, BYD, EVE Battery. Licencja Panasonic na produkcję pakietów akumulatorowych z ogniw Li-ion. Partner strategiczny konsorcjów badawczych odpowiedzialny za opracowanie zasilania lekkich pojazdów elektrycznych LEV (Horizon 2020) i systemu zasilającego pompę serca (współpraca z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Z. Religi). Oferta:
dostarczanie profesjonalnych chemicznych źródeł prądu opartych o akumulatory litowe (Li-Ion), niklowe (Ni-Cd, Ni-MH), bezobsługowe kwasowo-ołowiowe AGM oraz baterie litowe i alkaliczne;
projektowanie, walidacja i certyfikacja źródeł zasilania;
produkcja pakietów akumulatorowych i bateryjnych do zastosowań przemysłowych;
kompletowanie zestawów akumulatorowych dużej pojemności wraz z osprzętem dla systemów zasilania rezerwowego, awaryjnego i UPS-ów.

Wamtechnik Sp. z o.o.
ul. Techniczna 2
05-500 Piaseczno
tel. 22-701 26 00
 faks 22-701 26 01
office@wamtechnik.pl
www.wamtechnik.pl
sklep.wamtechnik.pl

Strona 1/1

Reklama