Pokaż menu

Firmy z okładek

HF Inverter  Napędy i SterowanieFESTO 

Reklama

Współpraca

Logistyka w Expo Silesia!Zapraszamy do udziału w Salonie Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, który odbędzie się w dniach 27–28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.


Salon LOGISTEX to przedsięwzięcie poświęcone szeroko pojętej logistyce. Koncepcja wydarzenia oparta jest na kompleksowej prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego oraz dostawców usług dla tej branży. Gwarantuje to, że podczas wydarzenia w jednym miejscu będzie można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, reprezentantów sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych.

Postępująca automatyzacja magazynów pozwala na optymalizację zachodzących w nim procesów, takich jak: składowanie, przygotowanie oraz wysłanie towarów dedykowanych dla różnych sektorów przemysłu. Przyszłoroczna edycja Salonu Logistyki odbędzie się w ramach Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, co sprzyjać będzie połączeniu innowacyjności i nowoczesności z logistyką oraz branżą przemysłową.

Miejsce organizacji wydarzenia - województwo śląskie, ze względu na doskonałe skomunikowanie leży w obszarze dużego zainteresowania najemców oraz deweloperów logistycznych. Powoduje to iż firmy dystrybucyjne postrzegają nasz region jako bazę logistyczno-transportową obsługującą nie tylko Polskę, ale również Państwa ościenne. Wszystkie te czynniki w połączeniu ze świetną infrastrukturą drogową zapewniają dużą liczbę - 8 milionów potencjalnych klientów.

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej.

Zapraszamy do współtworzenia najważniejszego wydarzenia branży logistycznej i magazynowej w południowej Polsce!

Expo Silesia, ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec
Więcej informacji na stronie www.logistex.pl

 

Reklama