Pokaż menu

Firmy z okładek

Multiprojekt  Napędy i SterowanieFESTO 

Reklama

Współpraca

TOOLEX – NARZĘDZIE BIZNESOWEGO SUKCESUOd 2 do 4 października 2018, Centrum Targowo - Konferencyjne Expo Silesia ponownie zaprasza na wydarzenia skierowane do branży przemysłowej, dotyczące maszyn i narzędzi, wirtualizacji procesów oraz olejów i smarów.


Kolejna edycja uznanych na rynku Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, została objęta patronatem przez liczne branżowe i rządowe instytucje , które od lat wspierają targi merytorycznie. Udział w wydarzeniu potwierdzili już liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego czy też narzędziowego. Na targach TOOLEX ponownie będzie zagoszczą m.in.: FANUC, SCHUNK, DMG MORI POLSKA, MACHINE TOOLS INTERNATIONAL, GF MACHINING SOLUTIONS, ABPLANALP, SANDVIK, MS SPINEX, STIGAL, HIGH TECHNOLOGY MACHINES, TBI TECHNOLOGY, EMUGE FRANKEN TECHNIK, NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE TOOLS, AJAN, METAL TEAM, FABRYKA OBRABIAREK PRECYZYJNYCH "AVIA",  APX TECHNOLOGIE, ALFLETH ENGINEERING AG, CORMAK, DEMATEC, JANUS OBRABIARKI, SUMITOMO, EKOMET, CARL ZEISS, VOLLMER, a także wiele innych czołowych firm w branży obrabiarek i narzędziowej. Nie zabraknie szerokiego zakresu akcesoriów oraz oprogramowania komputerowego wspomagającego obróbkę, prezentowanego w ramach Targów WIRTOTECHNOLOGIA. Oleje, smary i płyny technologiczne, systemy do filtrowania i oczyszczania gazów i cieczy oraz rozwiązania związane z ochroną środowiska uzupełniają zakres branżowy targów OILexpo.

W roku ubiegłym Targi były rekordowe pod względem wielkości zajmowanej powierzchni czy ilości wystawców, wpływ na to miało także wsparcie instytucji i organizacji związanych z rozwojem przemysłu w Polsce i za granicą. TOOLEX 2017 zgromadził 514 Wystawców i Współwystawców z 14 krajów, niemal 600 reprezentowanych marek, ponad 450 maszyn w ruchu oraz ponad 10000 zarejestrowanych zwiedzających. A wszystko to na 15 tys. m kw. powierzchni w 2 pawilonach wystawienniczych.

Wystawcy potwierdzają, że targi TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu – to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targom towarzyszyć będą także liczne prezentacje nowości i premier na polskim rynku, a najlepsze produkty, jak co roku, zawalczą w prestiżowym konkursie o medal Expo Silesia.

O mocnej pozycji TOOLEX na targowym rynku świadczy m.in. liczne grono silnych Patronów i Partnerów – instytucji branżowych i uczelni wyższych, którzy wspierają ich rozwój oraz dbają o aspekt merytoryczny. Prezentacje wystawców uzupełni bogaty program wydarzeń. W tym roku będzie to m.in. XXXIX Środowiskowe Seminarium Tribologów „Smarowanie w transporcie”, przygotowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne Oddział Śląski i Wydział Transportu Politechniki Śląskiej.

Więcej informacji o targach można znaleźć na dedykowanych stronach lub kontaktując się bezpośrednio z zespołem organizującym powyższe wydarzenia:
 
KONTAKT:
TOOLEX - Tel. 32 7887 514, 538, e-mail: toolex@exposilesia.pl, www.toolex.pl
Wirtotechnologia - Tel. 32 7887 538, e-mail: wirtotechnologia@exposilesia.pl, www.wirtotechnologia.pl
OILexpo - Tel. 32 7887 541, e-mail: oilexpo@exposilesia.pl, www.oilexpo.pl

MIEJSCE TARGÓW:
Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

 

Reklama