Pokaż menu

Firmy z okładek

Befared  Napędy i SterowaniePepperl+Fuchs  FESTO

Reklama

Współpraca

Innowacyjne przewody od igus do szybkich ruchów w małych przestrzeniach


przewody od igus do szybkich ruchów w małych przestrzeniach

Przewód chainflex CFSOFT posiada minimalny współczynnik promienia gięcia 5xd, jest odpowiedni do zastosowania w pomieszczeniach czystych klasy 2 oraz objęty jest gwarancją na okres 36 miesięcy.

Dodatkowo do niezwykle elastycznej struktury żyły przewód chainflex CFSOFT wykorzystuje wysoce odporne na ścieranie oraz bardzo miękkie materiały płaszcza, które zapewniają wysoką elastyczność przewodu.

 Gwarantuje to długą żywotność w e-prowadnikach, nawet w najmniejszych przestrzeniach montażowych.

CFSOFT zapewnia bardzo wysoki stopień planowania bezpieczeństwa, jako że był poddawany testom przez okres 3 lat w warunkach roboczych w największym w branży laboratorium testowym igus o powierzchni 2750 metrów kwadratowych. Wyniki badań brane są pod uwagę w procesie rozwoju produktu oraz przez kalkulator żywotności dostępny online, co sprawia, że firma igus jest jedynym producentem na świecie, który daje gwarancję na okres 36 miesięcy lub 10 milionów cykli zgięć. Żywotność przewodów można obliczyć online. Przewód CFSOFT można zamówić online w dowolnej długości lub w formie gotowego przewodu konfekcjonowanego. Można go skonfigurować za pomocą narzędzi dostępnych online, co pozwala na dopasowanie go do aplikacji stosowanych przez klienta. W systemie readychain można go również zainstalować w e-prowadnikach.

igus Sp. z o.o.
www.igus.pl

 

Reklama