Pokaż menu

Firmy z okładek

Multiprojekt  SEW

Reklama

Współpraca

Konektory DEUTSCH® – bardzo krótkie i bardzo praktyczneKonektory DEUTSCH®

2-polowy konektor DEUTSCH® (MDC06-2S) to kompaktowy przewód o długości jedynie 18 mm (po podłączeniu). Dzięki niemu podłączanie urządzeń jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Konektor DEUTSCH® jest prefabrykowany, zalany i w 100% testowany elektrycznie. Nie ma potrzeby wykonywania dodatkowej pracy montażowej, co pozwala oszczędzić czas i zmniejsza ryzyko błędów okablowania. Odporna na działanie promieniowania UV i olejów izolacja powoduje, że nie ma konieczności dodatkowego zabezpieczenia przewodów. Z kolei szczelne połączenie utrzymuje wodę i zanieczyszczenia z dala od wewnętrznego okablowania. Zaletą jest także reduktor naprężeń, który zmniejsza ryzyko awarii spowodowanej uszkodzeniami okablowania.

Ponadto zakończenie przewodu jest wyposażone w złącze do mocowania peszla. To cechy, dzięki którym całkowicie zalane konektory DEUTSCH® stanowią doskonałe rozwiązanie w hydraulice.

Konektor DEUTSCH® jest również dostępny w wersji ze zintegrowaną diodą LED. Żyła o przekroju 0,75 mm2 zapobiega dużym spadkom napięcia nawet w przypadku długich przewodów. Modele z tłumikami są odpowiednie dla napięć od 12 do 24 V, natomiast konektory standardowe mogą być stosowane dla napięć do 230 V. Konektory DEUTSCH® spełniają wymogi IP68/66K i są odporne na wstrząsy i wibracje.

Przewody „szyte na miarę”
Konektory DEUTSCH® są dostępne z wybranymi przez Ciebie wolnymi końcami przewodów lub jako przewody zakończone konektorami DEUTSCH®, Junior Timer, M12 lub złączami zaworowymi. Długości od 0,2 aż do 1,5 m dostępne są skokowo co 30 cm, natomiast dłuższe przewody (aż do 100 m) co 50 cm. Wszystkie można zamawiać oddzielnie.

 Murrelektronik Sp. z o.o.
www.murrelektronik.pl

 

Reklama