Pokaż menu

Firmy z okładek

Multiprojekt  Napędy i SterowanieFESTO 

Reklama

Współpraca

Przyciski sterownicze i lampki sygnalizacyjne KOMBITAST-R-JUWEL


Nowimex

Przyciski sterownicze i lampki sygnalizacyjne firmy Schlegel od zawsze wyróżniają się atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem, połączonym z wygodą użytkowania i wysoką niezawodnością. Bogata paleta osprzętu na otwory okrągłe 16 mm, 22 mm i 30 mm oraz prostokątne 23 × 23 mm, 24 × 24 mm (24 × 48 mm), 26 × 26 mm i 27 × 27 mm pozwala spełnić przeróżne wymagania zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i estetyki urządzenia. Szczególnie atrakcyjna jest nowa seria KOMBITAST-R-JUWEL.
Montowana jest w typowym otworze 30 mm, a jej cechą szczególną jest bardzo duża powierzchnia robocza przycisku – ma średnicę aż 28 mm, co umożliwia łatwą obsługę nawet w grubych rękawicach. Ponadto już w standardowym wykonaniu, bez dodatkowych osłon i zabezpieczeń, przycisk ma stopień ochrony IP69K! Uzupełnieniem wysokiego stopnia szczelności jest możliwość pracy już od –40°C.

Seria KOMBITAST-R-JUWEL dostępna jest w trzech wariantach: ECO, STANDARD i EDELSTAHL.

Moduły zestyków są te same co dla innych serii, czyli: z zaciskiem śrubowym, zaciskiem sprężynowym (Cage-Clamp lic. Wago) lub sprężynowe szybkowtykowe. Zależnie od typu modułów można zestawić dowolną kombinację do pięciu zestyków o obciążalności do 16 A / 250 V AC lub sześciu zestyków 10 A / 440 V AC. Podświet­lenie realizowane jest modułami LED 12–240 V lub żarówkami (również LED) ze standardowym cokołem Ba9s.

NOWIMEX SC
www.nowimex.com.pl

Reklama