Pokaż menu

Firmy z okładek

Multiprojekt  FESTONapędy i Sterowanie

Reklama

Współpraca

RUSZYŁA REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ ELGOR 2016!elgor

„Pełna automatyzacja maszyn na placach składowych” – oto jeden z tematów konferencji naukowo-technicznej ELGOR. 11. edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 28-30 września br. w Szczyrku.ELGOR to jedna z najważniejszych konferencji branży górnictwa odkrywkowego w Polsce. O jej randze świadczą prelegenci i uczestnicy, reprezentujący przemysł, biznes i naukę. Udział wezmą m.in. dyrektorzy techniczni, główni inżynierowie, automatycy i elektrycy kopalni odkrywkowych.

„Węgiel brunatny to paliwo najmniej podatne na wahania cen, mające znaczenie w utrzymywaniu bezpieczeństwa energetycznego Polski. Dodatkowo, warto podkreślić, że polska energetyka oparta jest prawie w 95% na własnych surowcach energetycznych” – mówi Robert Wojniak, pomysłodawca konferencji ELGOR. – „Pomimo trudnej sytuacji w branży, związanej z obniżeniem cen surowca na rynkach światowych, należy podkreślić, że rentowność kopalń w perspektywie długoterminowej nie jest zagrożona i konieczna jest stała troska o konkurencyjność polskiego górnictwa odkrywkowego, zwiększanie poziomu automatyzacji wydobycia, obniżanie kosztów i poprawę bezpieczeństwa oraz warunków zatrudnionych. Stąd właśnie konieczność spotkań branżowych takich jak konferencja ELGOR, które wspierają wymianę myśli i doświadczeń" – dodaje Robert Wojniak.

AGENDA KONFERENCJI

Organizatorzy podkreślają praktyczny wymiar wydarzenia: w programie panele dyskusyjne, warsztaty inżynierskie, prezentacja osiągnięć naukowo-wdrożeniowych.

Konferencja organizowana jest pod auspicjami Instytutu Górnictwa Odkrywkowego Poltegor oraz pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Energii, Politechniki Wrocławskiej oraz Wyższego Urzędu Górniczego. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest firma Siemens.

Uczestnicy konferencji mają zagwarantowany udział w konferencji, materiały konferencyjne, atrakcje integrujące, wyżywienie oraz zakwaterowanie zgodne z wybranym rodzajem uczestnictwa.

Koszt uczestnictwa w konferencji to 1000 PLN netto za uczestnictwo z noclegiem w pokoju dwuosobowym, lub 1200 PLN netto za uczestnictwo z noclegiem w pokoju jednoosobowym. Udział w konferencji bez noclegu kosztuje 700 PLN netto. Osoby rejestrujące się przed 1 września br. otrzymają rabat w wysokości 100 PLN netto.

Partnerami Głównymi Konferencji są Actemium BEA Polska, Centrum Elektryczne ANIA, Revico i Elektromontaż Lublin, Partnerami: Helukabel, Merrid Controls, Lapp Kabel, PROCOM SYSTEM, Prysmian Group oraz Technokabel.

Patronat branżowy nad konferencją objęło PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa.

Więcej informacji i agenda: www.konferencja-elgor.pl
Rejestracja: www.elgor2016.syskonf.pl
Dalszych informacji udziela:
Aleksandra Szafraniec, Omega Communication  
tel. (22) 854 16 29, 692 059 401, e-mail: aszafraniec@communication.pl

 

Reklama