Pokaż menu

Firmy z okładek

POLARIS  RS ComponentsNapędy i Sterowanie  KROHNE

Reklama

Współpraca

Wybrane Zagadnienia Elektrotechniki i Elektroniki WZEE 2021Politechnika Rzeszowska wraz z Zarządem Głównym Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej zaprasza na 16 międzynarodową konferencję Wybrane Zagadnienia Elektrotechniki i Elektroniki WZEE 2021. Konferencja odbędzie się w dniach 13–15 września 2021 w trybie hybrydowym. Współorganizatorzy Konferencji WZEE 2021:
 
  • Polskie Towarzystwo Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej,
  • Lviv Polytechnic National University,
  • Helmut-Schmidt-Universität/Universität der Bundeswehr Hamburg,
  • Technical University of Kosice-Technicka.

Celem konferencji, organizowanej przez Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, jest prezentacja dorobku naukowego, wymiany doświadczeń zawodowych oraz integracja interdyscyplinarnego środowiska naukowego z zakresu wybranych zagadnień elektrotechniki, elektroniki oraz mechatroniki. Wydarzenie zaplanowane na 2021 rok, będzie już 16 spotkaniem poświęconym elektrotechnice i elektronice, które rok rocznie gromadzi naukowców zarówno ze środowiska akademickiego, jak i przemysłowego. Podczas konferencji omawiane są najnowsze osiągnięcia i przyszłe zmiany związane z mechatroniką, przemysłem 4.0, elektromobilnością, odnawialnymi źródłami energii oraz smart elektroniką indukujące rozwój gospodarki opartej na wiedzy.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i przedstawienia dotychczasowych badań naukowych w ramach konferencji WZEE’2021. Link do strony konferencji: https://2021.wzee.pl/

Z poważaniem,
Organizatorzy konferencji WZEE 2021

 

Reklama