Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst 
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

Nowa polska montownia przekładni i motoreduktorów


Od kilku lat z sukcesem rozwija swoją działalność polska firma Megadrive Sp. z o.o. z siedzibą w Wieluniu. Prowadzi montaż, sprzedaż i serwis wysokiej jakości przekładni i motoreduktorów przemysłowych, zamiennych do najbardziej rozpoznawanych na świecie marek niemieckich. Oferuje między innymi również napędy marki JIE. Wszystkie napędy sprzedawane są pod polską własną marką Megadrive.

 


Firma utrzymuje i wciąż rozbudowuje pokaźny magazyn części do budowy przekładni dostępnych od ręki. Oparcie montażu na własnym magazynie części pozwala oferować krótkie terminy realizacji dostaw oraz budowę przekładni dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów.
Zachowanie standardu procesów zgodnie z ISO 9001 gwarantuje finalną jakość dostarczanych produktów na poziomie największych znanych firm.
Wysoka jakość produktów i wiedza techniczna w zakresie doradztwa, gwarantowane przez polską firmę, zapewniają klientom najlepszy możliwy w kraju serwis obsługi i elastyczność w działaniu, co stanowi główną przewagę na rynku zespołów napędowych.
  • Szybki montaż na zamówienie.
  • Zamienniki znanych marek.
  • Serwis i remonty przekładni znanych producentów.
  • Profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego napędu.
  • Stałe regularne dostawy i atrakcyjność kosztów.MegaDrive Sp. z o.o.
ul. Sieradzka 62, 98-300 Wieluń
tel. +48 (43) 821 89 85
tel. kom.: +48 885 884 854
biuro@megadrive.com.pl​
www.megadrive.com.pl  


Reklama