34. Konferencja Naukowo-Techniczna: Problemy Eksploatacji Maszyn i Napędów Elektrycznych

Zapraszamy na kolejną edycję jednej z najważniejszych w kraju konferencji dotyczących napędów i maszyn elektrycznych.

Konferencja odbywa się tradycyjnie we współpracy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich i gromadzi licznych przedstawicieli przemysłu oraz środowiska naukowego.

 

Tematyka konferencji

Jak co roku celem wydarzenia jest prezentacja najnowszych osiągnięć, wyników prac badawczo‑rozwojowych oraz doświadczeń z zakresu:

  • eksploatacji, projektowania, konstrukcji i diagnostyki maszyn i napędów elektrycznych,
  • nowych trendów i kierunków rozwoju branży,
  • innowacyjnych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych.

Szczegółowa tematyka dostępna jest na stronie konferencji.

Nasi partnerzy