Zapraszamy na kolejną edycję jednej z najważniejszych w kraju konferencji dotyczących napędów i maszyn elektrycznych.
Konferencja odbywa się tradycyjnie we współpracy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich i gromadzi licznych przedstawicieli przemysłu oraz środowiska naukowego.
Tematyka konferencji
Jak co roku celem wydarzenia jest prezentacja najnowszych osiągnięć, wyników prac badawczo‑rozwojowych oraz doświadczeń z zakresu:
- eksploatacji, projektowania, konstrukcji i diagnostyki maszyn i napędów elektrycznych,
- nowych trendów i kierunków rozwoju branży,
- innowacyjnych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych.
Szczegółowa tematyka dostępna jest na stronie konferencji.










