Pokaż menu

Katalog NIS >

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |
AB-MICRO Sp. z o.o.

AB-MICRO Sp. z o.o.


Firma AB-MICRO od 1984 roku specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań automatyki przemysłowej. Nasza oferta obejmuje wiodące na rynku światowym produkty i systemy, m.in: wielkoformatową wizualizację – modułowe ściany graficzne i diodowe LED BARCO, oprogramowanie CAE/CAD do projektowania układów automatyki, schematów elektrycznych i pneumatyki oraz procesów technologicznych EPLAN, przemysłową linię aktywnego sprzętu sieciowego i konwerterów światłowodowych HIRSCHMANN, osprzęt elektrotechniczny GE Industrial Solutions, IntelliSAW system bezprzewodowego monitoringu temperatury w rozdzielniach elektrycznych, moduły redukujące zużycie energii elektrycznej w instalacjach oświetleniowych Salicru, oprogramowanie przemysłowe HMI/SCADA MOVICON firmy Progea.
Zapewniamy wsparcie techniczne, konsultacje projektowe, szkolenia i serwis. Nasza grupa inżynierów aplikacyjnych posiada praktyczne doświadczenie z licznych wdrożeń oferowanych systemów.
AB-MICRO posiada ISO 9001:2015.

AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Rodziny Ulmów 14
(dawna Kulczyńskiego)
02-777 Warszawa
tel: 22-545 15 00
fax: 22-643 14 21
abmicro@abmicro.pl
www.abmicro.pl, www.movicon.pl
www.systemy-sterowania.pl
www.eplan.pl

ABC CONTROL


Nasza firma oferuje Państwu swoje usługi w projektowaniu i wdrażaniu do produkcji systemów robotyki i automatyki przemysłowej.
Specjalizujemy się w: ● zrobotyzowanych stacjach spawalniczych ● przyrządach spawalniczych ● zrobotyzowanych stacjach do paletyzacji ● budowie chwytaków współpracujących z robotami przemysłowymi ● projektowaniu i budowie szaf sterowniczych ● programowaniu robotów: ABB, Comau, Kuka, Fanuc ● programowaniu sterowników plc: Siemens, Fatek.
Posiadamy własne produkty: ● chwytaki do paletyzaji worków o masie od 10 do 50 kg (dostępne z magazynu) ● stoły obrotowe jednoosiowe ● urządzenia do spawania obwodowego przy użyciu dwóch palników.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych i doradzimy w wyborze rozwiązania najlepszego dla Państwa firmy.

ABC CONTROL – Rafał Kuder
ul. Mickiewicza 64
41-807 Zabrze
tel. kom. 604 692 838
biuro@abc-control.pl
www.abc-control.pl

Advantech Poland

Advantech Poland Sp. z o.o.


Advantech to istniejący na rynku od 1983 roku producent innowacyjnych urządzeń i komponentów do systemów embedded, komponentów automatyki przemysłowej, dostawca sprzętowych rozwiązań oraz usług dla integratorów systemów przemysłowych. Filarami rozwoju firmy są nowe technologie, innowacje oraz dostarczanie klientom wydajnych systemów komputerowych, charakteryzujących się wysoką jakością. Advantech współpracuje z licznymi firmami partnerskimi, aby zapewnić swoim klientom kompletne rozwiązania systemowe w szerokim zakresie aplikacyjnym oraz proponować nowe idee, takie jak Smart Cities, IoT lub Factory 4.0. Advantech obecny jest na całym świecie za pośrednictwem 21 biur. Czołową pozycję na rynku Advantech wypracował w sektorze komputerów PC dla przemysłu, ale biznes firmy jest silnie zdywersyfikowany zarówno po stronie produktów, jak i klientów. W Polsce firma ma lokalne biuro i prowadzi centrum serwisowe obsługujące teren całej Europy.

Advantech Poland
ul. Działkowa 121 B, budynek F3
02-234 Warszawa
tel. 22-315 11 00
sprzedaz@advantech.com
www.advantech.eu

ALLMAR Dystrybutor Automatyki Siemens

ALLMAR Dystrybutor Automatyki Siemens


WYKONAWSTWO:

 • projektowanie i modernizacja układów sterowania;
 • wizualizacja systemów automatyki;
 • archiwizacja oprogramowania;
 • dobór i parametryzacja układów napędowych.
SERWIS:
 • sterowniki SIMATIC S5/S7;
 • panele operatorskie;
 • układy napędowe MICROMASTER, SINAMICS, SIMODRIVE.
MAGAZYN:
 • sterowniki SIMATIC LOGO, S7-200, S7-1200, S7-300, ET200S;
 • falowniki MICROMASTER, SINAMICS;
 • zasilacze SITOP, panele operatorskie;
 • styczniki, wył. silnikowe, wył. pozycyjne oraz pozostała aparatura nn.

ALLMAR Dystrybutor Automatyki Siemens
ul. Krotoszyńska 11
61-315 Poznań
tel. 61-870 54 38
fax 61-879 97 76
biuro@allmar.pl
www.allmar.pl

Aniro Sp. z o.o.

ANIRO Sp. z o.o.


Firma ANIRO, posiadając 30-letnie doświadczenie w branży automatyki i elektrotechniki, oferuje na polskim rynku produkty światowej jakości, a także służy doradztwem i zapewnia serwis oferowanego asortymentu. Zakres prac inżynierskich realizowanych przez ANIRO obejmuje opracowanie dokumentacji, oprogramowanie systemów, kompletację elementów, montaż szaf sterowniczych, instalacji i okablowania na obiekcie. Zadania realizowane są w oparciu o zasadę: Koncepcja – Projekt – Realizacja – Serwis. ANIRO, świadcząc usługi o najwyższym poziomie, zarówno w zakresie oferowanych urządzeń, jak zagadnień inżynierskich, kieruje się zasadą: Innowacyjność, wiedza, konsekwencja – siłą napędową.
ANIRO jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce koreańskiego koncernu LS Industrial Systems – producenta urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej, oraz falowników i softstartów szwedzkiej firmy Emotron CG-Drives. Nowością w ofercie ANIRO są filtry aktywne ADF.

Aniro Sp. z o.o.
ul. B. Chrobrego 64
87-100 Toruń
tel. 56-657 63 63–64
fax 56-645 01 03
aniro@aniro.pl
www.aniro.pl

APS – przedstawiciel firmy HEIDENHAIN


APS jest wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem firmy DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH na terenie Polski. Oferta tej firmy jest bardzo szeroka i obejmuje: liniały pomiarowe, przetworniki obrotowo-impulsowe, dokładne przetworniki do pomiaru kąta, czujniki pomiarowe, odczyty pozycji, układy sterowań do maszyn CNC, układy napędowe, silniki osiowe, silniki do napędów głównych, sondy pomiarowe do pomiaru przedmiotu i narzędzia. Nasi inżynierowie pomagają w optymalnym doborze sprzętu i jego instalacji oraz zapewniają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto wykonujemy modernizacje i remonty maszyn sterowanych numerycznie. Dział szkoleń przeprowadza systematyczne zajęcia w zakresie programowania technologicznego na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Na specjalne zamówienia organizujemy specjalistyczne szkolenia obejmujące zagadnienia oprogramowania PLC i dopasowania układów napędowych do maszyny.

APS Automatyka Przemysłowa Serwis
Siedziba: Pruszków
ul. Stanisława 12
Biuro: Warszawa
ul. Włodarzewska 47
tel. 22-863 97 37
tel. 22-863 97 44
fax 22-863 97 45
aps@apserwis.com.pl
www.heidenhain.pl

ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH Sp. z o.o.

ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH Sp. z o.o.


Działalność: dystrybucja/handel hurtowy, handel detaliczny, wykonawstwo, serwis, doradztwo.
Autoryzowany dystrybutor firmy Danfoss ● Aparatura łączeniowa NN ● Armatura przemysłowa ● Chłodnictwo i klimatyzacja ● Ciepłownictwo ● Komponenty automatyki przemysłowej ● Napędy elektryczne VLT ● Serwis przetwornic częstotliwości Danfoss VLT ● Wypożyczalnia przetwornic VLT ● Ogrzewanie podłogowe DEVI ● Uzdatnianie sprężonego powietrza ● Układy sterowania i monitoringu ● Sprężarki i agregaty skraplające ● Doradztwo, kompletacja dostaw ● Rozwiązania nietypowe ●

ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH Sp. z o.o.
ul. Legionowa 24
01-343 Warszawa
tel. 22-666 21 62
fax 22-666 21 62 w. 12
asc.warszawa@asc.waw.pl
www.sklep-asc.pl
www.asc.waw.pl

ASKOM Sp. z o.o.

ASKOM Sp. z o.o.


ASKOM jest integratorem systemów automatyki, zarządzania produkcją (MES / MOM) oraz producentem oprogramowania przemysłowego. Dzięki naszym kompetencjom klienci otrzymują z jednego źródła rozwiązania, które optymalnie integrują systemy produkcyjne z systemami zarządzania, mając na celu minimalizację kosztów i maksymalizację efektywności produkcji. Oferujemy projektowanie i wykonanie „pod klucz” systemów dla maszyn, linii produkcyjnych, procesów przemysłowych i kompletnych zakładów.
ASKOM jest producentem systemu Asix.Evo (ponad 10 000 użytkowanych licencji, 40 firm integratorskich) – pakietu projektowania i realizacji przemysłowych systemów IT, oferującego bogatą funkcjonalność, jakiej oczekuje się od systemów HMI/SCADA/MES.

ASKOM Sp. z o.o.
ul. Józefa Sowińskiego 13
44-100 Gliwice
tel. 32-301 81 00
fax 32-301 81 01
biuro@askom.pl
www.askom.pl
www.asix.com.pl

Automation Trader


Firma Automation Trader specjalizuje się w dystrybucji części zamiennych automatyki przemysłowej, w tym takich elementów, jak: falownik, tranzystor igbt, himi panel, serwomechanizm, serwonapęd czy sterownik cnc. W magazynach posiadamy wiele produktów, które obecnie zostały już wycofane ze sprzedaży przez producentów; są to zarówno komponenty do maszyn, jak i części elektroniki przemysłowej. Zaopatrujemy m.in. branże: automotive, elektrotechniczną, narzędziową, metalurgiczną, medyczną, mechaniczną i przetwarzania tworzyw sztucznych.
Naszym celem jest przyspieszenie realizacji usług. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą obniżyć koszty prowadzenia produkcji oraz wyeliminować stres związany z usterkami maszyn i sprzętów, niezbędnych podczas realizacji przyjętych przez firmę zleceń. Nasze usługi pozwalają zoptymalizować wydatki związane z naprawą urządzeń i maszyn, niezbędnych do realizacji przyjętych przez poszczególne firmy zleceń.

Automation Trader
IT Loft Park, ul. Browarowa 21
43-100 Tychy
tel. 32-438 43 56
sales@automationtrader.com
http://automationtrader.com/

Automationstechnik Sp. z o.o.


Automationstechnik specjalizuje się w projektowaniu, budowie oraz dostawach maszyn i urządzeń stanowiących wyposażenie zautomatyzowanych linii montażu przemysłowego w branży samochodowej, elektronicznej, AGD i jest Partnerem Techniczno-
-Hand­lowym firmy Bosch Rexroth w zakresie:

 • aluminiowe systemy montażu;
 • przenośniki paletowe (łańcuchowe i pasowe);
 • prowadnice liniowe;
 • pneumatyka i hydraulika;
 • napędy i sterowanie.

Automationstechnik Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 1
30-363 Kraków
tel. 12-263 77 55
fax 12-263 77 56
biuro@automationstechnik.pl
www.automationstechnik.pl

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.


B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwami na całym świecie. Jako globalny lider w automatyce przemysłowej, B&R łączy najnowocześniejsze technologie z kunsztem inżynieryjnym, oferując klientom działającym w różnych branżach kompleksowe rozwiązania dla automatyzacji maszyn i procesów, sterowania napędami, wizualizacji i zintegrowanej technologii bezpieczeństwa. W ofercie B&R znajdują się: system sterowania procesami APROL, wydajne sterowniki programowalne z systemem czasu rzeczywistego; sterowniki zintegrowane z panelami operatorskimi; panele operatorskie; komputery przemysłowe; systemy softPLC oraz softCNC; cyfrowe serwonapędy (pozycjonowanie, synchronizacja, profile krzywek, CNC); sieci przemysłowe Ethernet POWERLINK, CAN-bus, X2X i inne (Profibus DP, Modbus); wydajne środowisko programistyczne, służące do programowania sterowań, wizualizacji, napędów i komunikacji oraz zarządzania projektem, a także diagnostyki systemu. Firma blisko współpracuje ze swoimi Klientami, oferując wsparcie techniczne, pomoc przy tworzeniu aplikacji oraz szkolenia.

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
ul. Małachowskiego 10
61-129 Poznań
tel. 61-846 05 00
fax 61-846 05 01
office.pl@br-automation.com
www.br-automation.pl

BAUMER Sp. z o.o.

BAUMER Sp. z o.o.


Jesteśmy polskim oddziałem międzynarodowej firmy Baumer Group. Nasza oferta to szerokie portfolio elementów automatyki przemysłowej, skierowane głównie do klientów przemysłowych. Baumer to innowacyjna firma produkująca kilka grup produktów. Pierwsza grupa to czujniki zbliżeniowe i pomiarowe, indukcyjne, pojemnościowe, ultradźwiękowe, fotooptyczne, laserowe, ultradźwiękowe i radarowe. Druga grupa produktów to aparatura kontrolno-pomiarowa, w skład której wchodzą przetworniki i czujniki do pomiarów ciśnienia, temperatury, przepływu, poziomu, siły, naprężenia i drgań. Baumer to również bardzo duży producent enkoderów obrotowych Motion Controls w wersjach optycznych i magnetycznych, absolutnych i inkrementalnych o szerokim spektrum różnorodnych typów i rozmiarów od 30 mm do nawet kilku metrów średnicy. Baumer Group to także producent zaawansowanych systemów wizyjnych, takich jak czujniki wizyjne VeriSens z IP67 i 69K oraz kamery przemysłowe o wysokiej rozdzielczości i szybkości.

BAUMER Sp. z o.o.
ul. Odrowąża 15
03-310 Warzawa
tel. 22-832 15 50
sales.pl@baumer.com
www.baumer.com

Beckhoff Automation Sp. z o.o.

Beckhoff Automation Sp. z o.o.


Niemiecka firma Beckhoff Automation, obecna na rynku od ponad 35 lat, dysponuje otwartą technologią sterowania PC Control i protokołu ethernetowego czasu rzeczywistego EtherCAT oraz technologią ultraszybkiego sterowania XFC (eXtreme Fast Control Technology). Oferta firmy obejmuje nowoczesną i kompleksową gamę komponentów automatyki przemysłowej wysokiej jakości:

 • komputery przemysłowe i komputery embedded;
 • panele operatorskie wraz z technologią jednokablowego połączenia CP Link-4;
 • komponenty I/0 – EtherCAT Box, terminale EtherCAT, komponenty magistrali, m.in. Fieldbus, komponenty automatyki budynkowej;
 • serwonapędy i przekładnie planetarne (również przeznaczone dla przemysłu chemicznego i spożywczego);
 • innowacyjny system transportu XTS (eXtended Transport System);
 • oprogramowanie TwinCAT wraz ze specjalistycznymi bibliotekami;
 • zintegrowany system bezpieczeństwa TwinSAFE.

Beckhoff Automation Sp. z o.o.
Żabieniec, ul. Ruczajowa 15
05-500 Piaseczno
tel. 22-750 47 00
fax 22-757 24 27
info@beckhoff.pl
www.beckhoff.pl

BIKOM-PPHU Ewa Białozorczyk

BIKOM-PPHU Ewa Białozorczyk


Dostarczamy przemysłowe systemy komputerowe z uwzględnieniem monitorów LCD i komputerów panelowych PC wyposażonych w panele dotykowe w konfiguracjach spełniających specyficzne wymagania klientów.
Projektujemy i wykonujemy stanowiska wyposażone w monitory LCD z panelami dotykowymi w rozmiarach od 6,4" do 100", używane do Digital Signage, Kiosk, ATM, POS, gier, reklam i sterowania przemysłowego.
Dostarczamy także wszystkie komponenty do samodzielnej budowy klienckich rozwiązań sprzętowych.

BIKOM-PPHU Ewa Białozorczyk
ul. Łąkowa 16/2
80-743 Gdańsk
tel. 58-307 58 63
fax 58-346 20 84
bikom@bikom-pl.com
www.bikom-pl.com

Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski

Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski


Dystrybutor profesjonalnych systemów i komponentów pomiarowych wielkości mechanicznych firmy HBM (Hottinger Baldwin Messtechnik), takich jak:

 • siła;
 • droga (przemieszczenie);
 • moment obrotowy;
 • ciśnienie;
 • masa.
A ponadto:
 • komponenty do wag;
 • wzmacniacze pomiarowe;
 • systemy i programy do analizy naprężeń;
 • akwizycja danych o częstotliwości próbkowania do 2 mln próbek/s (2 MHz);
 • systemy metrologiczne i kalibracyjne dla nauki i przemysłu;
 • tensometry oporowe i optyczne.

Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski
ul. Krauthofera 16
60-203 Poznań
tel./fax 61-662 56 66
info@hbm.com.pl
www.hbm.com.pl

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.


Blumenbecker Engineering to prężnie działająca na rynku firma, specjalizująca się w integracji zautomatyzowanych linii produkcyjnych, stanowisk zrobotyzowanych do paletyzacji, pakowania, montażu i obsługi innych procesów. W naszych projektach kompetentna kadra inżynierska dba o jego poprawną realizację, koordynując prace wszystkich firm w nim uczestniczących. Doradztwo w zakresie technologii i jakości oraz własne biuro konstrukcyjne gwarantuje naszym klientom kompleksowe wykonawstwo całości prac.
Do głównych obszarów działania firmy należą: budowa i modernizacja linii produkcyjnych; systemy sterowania i automatyzacji; dostawa stanowisk i linii zrobotyzowanych; systemy IT dla produkcji; wsparcie serwisowe, Blumenbecker Engineering jest cenionym na rynku partnerem biznesowym, gwarantującym Państwu uzyskanie znaczących korzyści ze współpracy – doświadczenie i profesjonalizm inżynierów przekładają się na krótszy czas realizacji projektów, optymalizację kosztów inwestycji i zadowolenie klienta.

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
ul. Ligocka 103
40-568 Katowice
tel. 32-278 70 80
fax 32-278 70 83
bep@blumenbecker.pl
www.bbe.pl

Bosch Rexroth Sp. z o.o.


Firma Bosch Rexroth Sp. z o.o. należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań. Oferta produktowa firmy Bosch Rexroth w zakresie napędów i sterowań elektrycznych obejmuje: ● systemy sterowania: sterowniki PLC, kontrolery ruchu dla aplikacji jedno- i wieloosiowych, sterowania numeryczne CNC, sterowania dedykowane do maszyn drukarskich, pakujących, manipulatorów; ● technikę napędową: systemy serwonapędowe o budowie kompaktowej, modułowej, zdecentralizowanej, a także falowniki; ● serwosilniki elektryczne: synchroniczne, asynchroniczne, bezpośrednie do samodzielnej zabudowy, liniowe; ● przekładnie planetarne: dla aplikacji standardowych oraz wymagających większej precyzji pozycjonowania; ● systemy wkrętakowe: dla stanowisk ręcznego oraz zautomatyzowanego montażu; ● systemy zgrzewania oporowego średniej częstotliwości oferowane pod indywidualne potrzeby.
Posiadamy 7 biur regionalnych w: Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu.

Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104
02-230 Warszawa
tel. 22-738 18 00
fax 22-758 87 35
info@boschrexroth.pl
www.boschrexroth.pl

BELTRADE Sp. z o.o.

BREMAS ERSCE BELTRADE Sp. z o.o.


Jesteśmy wyłącznym importerem włoskiego producenta BREMAS ERSCE.
BREMAS to marka mająca udział wszędzie tam, gdzie wymagane jest sterowanie urządzeniami i zarządzanie maszynami z poziomu pulpitu sterowniczego. Od przełączników do wyłączników, poprzez łączniki krzywkowe, przyciski bezpieczeństwa. BREMAS to lider w produkcji łączników krzywkowych, oferuje największy asortyment od ponad 40 lat. Łączniki krzywkowe – 12–630 A – wszystkie modele i rodzaje mocowań; rozłączniki – 32–6300 A.
ERSCE od ponad 30 lat projektuje i produkuje łączniki krańcowe, pozycyjne, bezpieczeństwa oraz gniazda przekaźnikowe. W dziedzinie automatyki przemysłowej jest w stanie zaproponować najbardziej kompletne i wszechstronne rozwiązania do każdego zapotrzebowania. W swojej ofercie posiada ponad 3000 wersji łączników. Czytelne, obszerne katalogi pozwalają z łatwością dobrać odpowiedni podzespół. Łączniki bezpieczeństwa; łączniki pozycyjne, krańcowe; przyciski bezpieczeństwa ręczne i nożne.

BELTRADE Sp. z o.o.
ul. Gwiaździsta 7 C/1
01-615 Warszawa
tel. 22-832 70 80
fax 22-832 71 28
info@beltrade.pl
www.beltrade.pl

BTT AUTOMATYKA Sp. z o.o.


OFERUJEMY dostawy i uruchomienie:

 • Falowniki 0,37 kW – 2,2 MW (1 × 230 V, 3 × 230 V, 3 × 380–500 V, 3 × 525 V, 3 × 690 V; SN do 11 kV; zwrot energii: od 110 kW; gwarancja: 1 rok albo 3 lata).
 • Sofstarty 4 kW – 1,5 MW (analogowe do 37 kW [bypass] 3 × 220–400 V; cyfrowe do 1,5 MW [bypass] 3 × 230–500 V, 3 × 690 V; SN do 11 kV; gwarancja: 3 lata).
 • Przekształtniki tyrystorowe 3,4 A – 2250 A (jednofazowe 3,4 A – 48 A : 2Q i 4Q : 1 × 60 V, 1 × 110 V, 1 × 230 V, 1 × 440 V; trójfazowe cyfrowe 12 A – 2250 A : 2Q i 4Q, 3 × 380–480 V, 3 × 690 V).
 • Serwomotory i serwonapędy Parvex (szeroki zakres mocy, momentów i obrotów).
 • Silniki elektryczne AC i DC do 2 MW.
 • Układy napędowe maszyn, urządzeń i instalacji m.in. w oparciu o ww. (systemów stałego ciśnienia, refulerów, ekstruderów, pomp, wentylatorów, maszyn CNC, wciągarek oceanicznych, nawijarek, taśmociągów itp.).
Partnerzy: Power Electronics, Parker, Sprint Electric, T-T Electric.

BTT AUTOMATYKA Sp. z o.o.
ul. Generała Józefa Fiszera 14
80-231 Gdańsk
tel. 58-345 49 99
tel./fax 58-345 44 41
btt@bttautomatyka.pl
www.bttautomatyka.pl

CEL-MAR Sp. j. Zakład Informatyki i Elektroniki

CEL-MAR Sp. j. Zakład Informatyki i Elektroniki


CEL-MAR Sp. j. to ludzie, którzy od wielu lat z pasją i zaangażowaniem projektują i produkują urządzenia szeregowej transmisji danych. Zaczynaliśmy naszą działalność od urządzeń głównie z interfejsem RS232 i RS485, teraz nasza oferta liczy przeszło 50 różnego typu wyrobów. Począwszy od konwerterów takich interfejsów, jak RS232, RS485/RS422, Pętli Prądowej, 1-WIRE, USB, przez separatory, HUB-y, a kończąc na modułach do pomiaru temperatury i czujnikach.
Sugerując się potrzebami naszych Klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty produkcyjnej konwertery ethernetowe, Wi-Fi, jak i konwertery adresowalne czy prędkości. Nasze urządzenia znalazły zastosowanie w systemach automatyki przemysłowej i kolejowej, w systemach telemechaniki i kontroli dostępu czy przy łączeniu kas fiskalnych, wag elektronicznych itp.
Urządzenia ze znakiem ADA są projektowane i produkowane z myślą o potrzebach Państwa firm.

CEL-MAR Sp. j. Zakład Informatyki i Elektroniki
ul. Ściegiennego 219 C
25-116 Kielce
tel. 41-362 12 46
fax 41-361 07 70
biuro@cel-mar.pl
www.cel-mar.pl

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.


CES – specjaliści od automatyki.
Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. to polska firma inżynierska działająca nieprzerwanie na rynku napędów elektrycznych i automatyki przemysłowej od 1992 roku. Posiadając już ponad 25-letnie doświadczenie w branży elektrycznej, oferujemy m.in. falowniki niskiego napięcia (Gefran), softstarty niskiego i średniego napięcia (Solcon), serwonapędy (Gefran), przekształtniki tyrystorowe do silników DC (Gefran) oraz silniki DC (Sicme Motori). Oferujemy również silniki i falowniki średniego napięcia wraz z uruchomieniem. Ponadto oferujemy kompleksowe realizacje, uruchomienia, projektowanie i modernizacje układów napędowych, badania symulacyjne, badania w trakcie pracy układów, diagnostykę, doradztwo techniczne oraz autoryzowany serwis 24 h oferowanych rozwiązań. Oprócz tego w naszej ofercie: ZASILANIE REZERWOWE UPS, SYSTEMY KOGENERACYJNE, IZOLATORY, OSPRZĘT INSTALACJI BIOGAZOWYCH.

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.
ul. Biskupińska 14
30-732 Kraków
tel. 12-269 00 11
fax 12-267 37 28
ces@ces.com.pl
www.ces.com.pl
www.falownikices.pl
www.soft-start.pl

Clausohm Polska Sp. z o.o.

Clausohm Polska Sp. z o.o.


Działamy na rynku polskim od 2006 roku jako oddział niemieckiej firmy Clausohm-Software GmbH.
Oferujemy dobrze przemyślane rozwiązania automatyki przemysłowej oraz ich terminową implementację.
Zakres działalności firmy: doradztwo w zakresie automatyki przemysłowej; programowanie PLC – specjalizacja SIMATIC S7; projektowanie oraz montaż szaf sterowniczych; projektowanie oraz montaż przemysłowych stacji komputerowych; projektowanie i implementacja maszynowych systemów bezpieczeństwa.
Jesteśmy producentem oraz dostawcą systemu klasy MES „CIRCLE”, który gromadzi informacje bezpośrednio z urządzeń sterujących w czasie rzeczywistym.
Umożliwia zarządzanie procesem produkcji, analizę wydajności maszyn, wspomaga zarządzanie prac konserwacyjnych oraz diagnostykę maszyn.

Clausohm Polska Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 52 A/43
Biuro: ul. Bydgoska 75
78-600 Wałcz
tel. 67-387 08 41
fax 67-387 08 42
polska@clausohm.de
www.clausohm.eu

Coleman International Sp. z o.o.

Coleman International Sp. z o.o.


Coleman International – znakowanie i etykietowanie na każdym etapie procesu produkcji i pakowania. Dostarczamy kompletne rozwiązania znakowania i etykietowania produktów i opakowań, oparte o urządzenia globalnych producentów – Markem-Imaje, CAB GmbH, Novexx Solutions (daw. Avery Dennison). Drukarki przemysłowe ink jet, lasery, drukarki termotransferowe instalowane w liniach produkcyjnych (tto), drukarki wysokiej rozdzielczości do opakowań zbiorczych i kartonów, w tym drukarki woskowe, pracujące na tusz termoplastyczny w oparciu o opatentowaną technologię Touch Dry®, systemy drukująco-etykietujące, etykieciarki, drukarki etykiet oraz akcesoria usprawniające proces znakowania i etykietowania. Zapewniamy materiały eksploatacyjne do dostarczanych urządzeń, części zamienne, etykiety, taśmy termotransferowe. Projektujemy i wykonujemy zautomatyzowane stanowiska znakowania dostosowane do potrzeb konkretnych aplikacji. Zapewniamy wysokiej klasy urządzenia, kompleksowe instalacje, serwis. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań dla przemysłu.

Coleman International Sp. z o.o.
ul. Glebowa 10
02-988 Warszawa
tel. 725 004 005
biuro@coleman.pl
www.coleman.pl

CompArt Automation Zajdel Spółka Jawna


CompArt Automation istnieje od 1993 roku. Dostarcza najwyższej jakości komponenty automatyki i profesjonalne wsparcie techniczne. Dystrybuuje produkty firm: IDEC – w ofercie japońskiej firmy IDEC znajdują się: ● sterowniki PLC i panele HMI; ● aparatura sygnalizacyjno-sterownicza; ● przekaźniki elektromagnetyczne; ● fotokomórki; ● oświetlenie maszynowe LED; ● elementy bezpieczeństwa. SECOMEA – zdalny dostęp do urządzeń przemysłowych. Najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony jest certyfikatami. System umożliwia zdalne programowanie, monitorowanie i zbieranie danych. YASKAWA – produkuje systemy napędowe oraz sterowniki PLC VIPA. Rodzina sterowników SLIO umożliwia tworzenie systemów lokalnych i rozproszonych Profibus, Profinet, Modbus, EtherCAT i innych. Seria 300S zachowuje inter­operacyjność z systemami innych producentów. Sterowniki VIPA mogą być programowane przy użyciu VIPA Speed7 Studio oraz STEP7 i TIA-Portal. Jetter – komponenty i systemy automatyki przemysłowej oraz mobilnej. APEM – elementy HMI: przyciski, przełączniki, joysticki, klawiatury.

CompArt Automation
Zajdel Spółka Jawna
ul. Marmurowa 7
05-077 Warszawa-Wesoła
tel. 22-610 85 49
compart@comparta.pl
www.comparta.pl

CONEC Polska Sp. z o.o.

CONEC Polska Sp. z o.o.


Firma CONEC Polska Sp. z o.o. jest integralną częścią koncernu CONEC – światowego producenta złącz elektronicznych, istniejącego na rynku od 1978 roku. Produkty CONEC znane są z precyzji wykonania i wysokiej jakości stosowanych materiałów. Niezależnie od tego, czy są to złącza z oferty katalogowej, czy produkowane pod specjalne zamówienie klienta, dzięki dużej elastyczności i rozbudowanym możliwościom produkcyjnym, również małych serii, firma CONEC może sprostać niemal każdemu wyzwaniu. Produkty CONEC znajdują zastosowanie w elektronice i automatyce przemysłowej, m.in. dla: producentów maszyn, firm konfekcjonujących kable, przemysłu górniczego, przemysłu medycznego, telekomunikacji, techniki wojskowej, przemysłu związanego z rolnictwem i wielu innych. Swoim zasięgiem firma obejmuje Polskę oraz rynki wschodnie.

CONEC Polska Sp. z o.o.
ul. Szmaragdowa 10
52-215 Wrocław
tel. 71-374 40 45
fax 71-374 40 49
info@conec.pl
www.conec.com

Reklama