Pokaż menu

Firmy z okładek

APS HEIDENHAIN  Napędy i SterowanieFANUC  Danfoss

Reklama

Współpraca

Czy Twoja firma jest gotowa na robotyzację? Czy Cię na to stać?Cyfrowa rewolucja staje się faktem. Przemysł 4.0 nierozerwalnie łączy się z wysokim poziomem automatyzacji, co według ekspertów staje się kluczowym czynnikiem wpływającym na konkurencyjność przedsiębiorstw produkcyjnych.

Czy zastanawiałeś się jak podnieść poziom automatyzacji w Twojej firmie? Od czego zacząć planowanie inwestycji? Ile to będzie kosztować i jakie są możliwości wsparcia? I w końcu… dlaczego warto?

Jeśli chcesz usłyszeć odpowiedzi na te i inne pytania zapraszamy na bezpłatną konferencję „Spotkanie z robotyką”, pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, która odbędzie się w dniu 14 listopada 2018 r. w Warszawie.

Podczas wydarzenia będzie można nie tylko wysłuchać doradców i ekspertów branżowych w zakresie przygotowania firm do robotyzacji, pozyskiwania funduszy unijnych ale również zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu automatyzacji i robotyzacji i wymienić doświadczeniami z innymi firmami.

W trakcie konferencji odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP, producenta szerokiej gamy robotów – firmy ABB i firm produkcyjnych. Opowiedzą oni o zmianach rynkowych, zachętach do inwestowania ze strony rządu i metodach wsparcia projektów wdrożeniowych. Producenci, którzy przeszli z sukcesem przez proces automatyzacji powiedzą o wyzwaniach, przed którymi stanęli i jak sobie z nimi poradzili.

Więcej informacji na stronie konferencji:
https://new.abb.com/products/robotics/pl/eventy/konferencja-z-piap-2018

Zapisy do dnia 8.11.2018. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoba do kontaktu:
Marlena Wiśniewska
Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP
Al. Jerozolimskie 202
02-486 Warszawa
Tel. 22 874 0 194
e-mail: mwisniewska@piap.pl 

Reklama