Pokaż menu

Firmy z okładek

Multiprojekt  FANUCNapędy i Sterowanie  FESTO

Reklama

Współpraca

Elastyczne i bezpieczne oprzewodowanie przekładników pomiarowych
Phoenix Contact wyposażył złączki rozłączne UT 6-T/SP przekładników pomiarowych (na przewody 6 mm²) do celowych operacji łączenia w przykręcany podłużny odłącznik ślizgowy i mostek zwierający.

Oznaczenia statusu łączenia na złączach zapewniają też łatwość i bezpieczeństwo eksploatacji. Złączki rozłączne przekładnika pomiarowego mogą posiadać do sześciu uniwersalnych gniazd funkcyjnych do rozdziału potencjału lub celów kontrolno-pomiarowych, co zapewnia maksymalną elastyczność. Od 2- do 16-pozycyjny mostek do swobodnego montażu umożliwia wykonanie wszystkich zadań rozdziału potencjału w bardzo krótkim czasie. Zastosowanie złączek przelotowych o tym samym kształcie co rozłączne umożliwia natychmiastowe ustawienie zgodnie z żądanym zastosowaniem.

Wysiłki związane z oprzewodowaniem zarówno w obszarze przedpomiarowym, jak i w zabezpieczeniu rozdzielnicy, kabla, maszyny i urządzenia zabezpieczającego sieć można znacznie ograniczyć dzięki szerokiemu zakresowi funkcji i możliwości kombinacji pomiędzy sobą złączek pomiarowych w tej rodzinie.

Phoenix Contact Sp. z o.o.
www.phoenixcontact.pl

Reklama