Pokaż menu

Firmy z okładek

Multiprojekt  FANUCNapędy i Sterowanie  FESTO

Reklama

Współpraca

Najmniejszy na świecie zestaw T1+T2 z wymiennymi wkładkamiphoenix contact

Aparaty Flashtrab-SEC-T1+T2 to zestaw warystorowego ogranicznika przepięć T2 i wolnego od prądów następczych odgromnika iskiernikowego T1. Takie połączenie dwóch autonomicznych aparatów w jedno urządzenie to jedyne takie rozwiązanie na świecie.

Dzięki technologii Safe Energy Control poszczególne aparaty T1+T2 są bardzo żywotne i wytrzymałe. Obciążenie wejścia instalacji zasilania jest sprowadzone do minimum przy wyładowaniu piorunowym. Taki zestaw ograniczników zapewnia szczególną ochronę instalacji w środowisku z częstymi operacjami łączeniowymi.

Wielkie prądy piorunowe są bezpiecznie nadzorowane dzięki specjalnym iskiernikom wolnym od prądów następczych, a chwilowe przepięcia ograniczane są poprzez osobne warystory.

Uzyskany niski poziom ochrony, jak i „bezbezpiecznikowe” zastosowanie w sieciach zasilania 230/400 V, to kolejne zalety tej rodziny produktów.

Niewielka budowa ogranicznika redukuje wysiłek wymagany przy instalacji, jak i serwisie. Wszystkie aparaty posiadają wkładki i mogą być testowane elektrycznie poprzez przenośne laboratorium CHECKMASTER 2 zgodnie z PN-EN 62305-3.

Phoenix Contact Sp. z o.o.
www.phoenixcontact.pl

Reklama