Pokaż menu

Firmy z okładek

Multiprojekt  FAULHABERSEW-Eurodrive  Hannover MesseFinder  Danfoss

Reklama

Współpraca

Polska jakość na światowym poziomieIstnieje przekonanie, że „na Zachodzie” obowiązują wyższe standardy kultury organizacyjnej. Firma SEW-Eurodrive pokazała, że są firmy ulokowane w Polsce, które realizują strategię ciągłego doskonalenia na wielu obszarach działalności.

Marka SEW gwarantuje światową jakość systemów napędowych zastosowanych w wielu gałęziach przemysłu. W firmie SEW „JAKOŚĆ” to nie tylko doskonały produkt – nasze rozwiązania i procesy oraz dodatkowe usługi, jak serwis i specjalistyczne szkolenia, działają jako całościowy system – oferta dostosowana do potrzeb Klienta. Chcemy, aby współpraca z firmą SEW zapewniała Klientom kompleksowe rozwiązanie na najwyższym poziomie jakościowym i była gwarantem sukcesu naszych Klientów.

Produkty SEW bazują na niemieckiej technologii – jakość dla nas to przejście o krok dalej, to tworzenie i wdrażanie niestandardowych rozwiązań napędowych, które konfigurowane są pod indywidualne aplikacje Klientów.

To właśnie w SEW-Eurodrive Polska dajemy przestrzeń do rozwoju oraz budowania zespołów do tzw. „zadań specjalnych”, które odpowiedzialne są za projekty u wiodących producentów branży automotive na Węgrzech (Audi) oraz w Wielkiej Brytanii (Jaguar).

Definicja jakości według SEW-Eurodrive – to ciągła i nieprzerwana uważność i wzajemna komunikacja na każdym szczeblu zarządzania oraz procesie działania, to wypracowana dzień po dniu świadomość, że Jakość tworzy każdy pracownik.

Nagroda Jakość Roku w kategorii Usługa – jest wyróżnieniem dla pracowników firmy SEW za konkretne działania na najwyższym poziomie, które dostosowane zostały do potrzeb Klienta.

Jakość to dla SEW myślenie innowacyjnością.
Rok 2014 był czasem istotnych zmian i dużych inwestycji w firmie SEW-Eurodrive Polska – rozbudowana została siedziba firmy oraz zakład montażowy i serwisowy. Nowoczesna infrastruktura pozwoliła na rozwinięcie oferty o nowe możliwości – powstał profesjonalny serwis wielkogabarytowych przekładni przemysłowych.

Wielotygodniowa praca zespołu projektowego zaowocowała przemyślaną organizacją i strukturą powierzchni magazynowej, montowni oraz złożonej infrastruktury serwisowej. Ścisła współpraca zespołu sterującego projektem wraz z zespołem roboczym pozwoliła na uzyskanie pełnej kontroli i koordynacji przepływu materiałów oraz organizacji pracy.

Rok 2015 to czas na optymalizację i wdrożenie nowych procesów
Teraz priorytetem jest wzajemna komunikacja, aby optymalnie usystematyzować i dopracować wprowadzone zmiany. Podniesienie efektywności realizowane jest z zachowaniem najwyższych standardów i zasad bezpieczeństwa BHP.

Tytuł JAKOŚĆ ROKU po raz drugi – pracowaliśmy na tę nagrodę dzień po dniu
Jako lider techniki napędowej – jesteśmy cały czas w ruchu.

To do nas należy wyznaczanie kierunku zmian i poszukiwanie nowych rozwiązań. To zarówno nasz przywilej, jak i obowiązek, aby „podnosić poprzeczkę” w standardach działania. Przyznanie nagrody Jakość Roku jest potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku na drodze pod nazwą Jakość. Tak też chcemy być postrzegani przez naszych Kontrahentów.

SEW


SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.
ul. Techniczna 5
92-518 Łódź
tel. 42-293 00 00
e-mail: sew@sew-eurodrive.pl
www.sew-eurodrive.pl  

 

Reklama