Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo ebm papst sap weld B&RSEW EURODRIVE

Reklama

Współpraca

Katalog NIS > Napędy (2023)

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |

Apator SA Oddział w Toruniu Polna 148


Specjalizuje się w automatyce przemysłowej, inżynierii napędów i sterowania, jest również dostawcą rozwiązań w obszarze rozdziału i dystrybucji zasilania. Oferuje także usługi serwisowe w zakresie modernizacji systemów automatyki.
Oferujemy: usługi inżynieryjne w automatyzacji procesów i obiektów przemysłowych, usługi implementacji rozwiązań systemowych w obszarach zespołów napędowych, specjalistyczne wsparcie techniczne i szkolenia.
Ponadto w ofercie znajdują się moduły i urządzenia do sterowania zespołami napędowymi (przemienniki częstotliwości AC, regulatory tyrystorowe DC, silniki AC/DC/serwo, sterowniki PLC i panele HMI), moduły i urządzenia do automatyzacji procesów i obiektów, elementy systemów rozdziału i dystrybucji zasilania w obszarze SN i nn (stacje transformatorowe, rozdzielcze i złącza SN, rozdzielnice SN, nn, układy samoczynnego załączania rezerwy SZR-APC, baterie kondensatorów BK APC).
Apator SA, Oddział w Toruniu Polna 148 jest oficjalnym partnerem handlowym firmy Nidec Control Techniques i Control Techniques Dynamics w Polsce.

Apator SA Oddział w Toruniu Polna 148
ul. Polna 148
87-100 Toruń
tel. 56 654 49 04
fax 56 654 49 03
torun.elkomtech@apator.com

ARMEL Producent Obudów


OBUDOWY RACK KASETY EUROCARD 10" i 19" ● 84hp SubRack 3U 6U VME ● modułowy system obudów na ramie z profili aluminiowych ● płyty aluminiowe EuroRack. Nasza firma istnieje od 1982 r. Znana jest jako renomowany producent oraz lider profesjonalnych obudów uniwersalnych w Europie. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem indywidualnych rozwiązań w automatyce przemysłowej. Chętnie doradzimy, jaka powinna być optymalna obudowa.
Produkcja obejmuje: ● obudowy metalowe i uniwersalne, stalowe lakierowane z aluminiową płytą ● pulpity sterownicze ● obudowy modułowe na szynę DIN Th35 ● szafy i stojaki RACK ● obudowy kasetowe do zasilania i falowników, sterowników automatyki napędów.
Nasi konstruktorzy służą Państwu pomocą w projektowaniu wzornictwa modeli i prototypów. Oferujemy usługi: projektowania, wycinania i frezowania, gięcia, lakierowania, anodowania. Dokładność wykonania wycinania i otworowania = 0,03 mm. STANDARDOWE ORAZ INDYWIDUALNE REALIZACJE.

ARMEL Producent Obudów
ul. Toruńska 8
44-100 Gliwice
tel./fax 32 307 56 60
tel. 32 230 23 01
kontakt@armel.pl
www.armel.pl

ARNAP


ARNAP jest niezależnym ekspertem w zakresie optymalizacji doboru armatury przemysłowej i jej automatyzacji. Od ponad 20 lat zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań sterowania przepływem mediów, tj. zaworów, zasuw oraz napędów wraz z akcesoriami. W naszym portfelu znajdują się bezpośrednio takie marki, jak: PEKOS, KITZ, NELES (VALMET), ALFA, PENTA, FLOWSERVE, XUROX, VAMEIN, PRISMA, ROTADISK, BETTIS, REXAElectraulic Actuation, BERNARD CONTROLS, VALPES,BIFFI, ACTREG, PRO-GEAR, ROTECH, TOPWORX. Doświadczenie, niezależność, własny serwis gwarancyjny, zaplecze warsztatowe oraz prowadzony Skład Armatury i Napędów pozwalają proponować rozwiązania zoptymalizowane pod kątem oczekiwań Klienta i analizowanej aplikacji. Nasze Centrum Automatyzacji Armatury jest zapleczem w zakresie doboru i automatyzacji dla firm wykonawczych oraz kompletacyjnych, a także biur projektowych. Proponujemy rozwiązania dla przemysłu chemicznego, gazowo-paliwowego, papierniczego, stoczniowego, wodno-kanalizacyjnego, energetyki oraz górnictwa.

ARNAP Sp. z o.o.
ul. Strażacka 35
43-382 Bielsko-Biała
tel. 33 818 40 04
tel. 33 810 56 71
fax 33 819 46 13
arnap@arnap.pl
www.arnap.pl

ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH Sp. z o.o.


Działalność: dystrybucja/handel hurtowy, handel detaliczny, wykonawstwo, serwis, doradztwo.
Autoryzowany dystrybutor firmy Danfoss ● Aparatura łączeniowa NN ● Armatura przemysłowa ● Chłodnictwo i klimatyzacja ● Ciepłownictwo ● Komponenty automatyki przemysłowej ● Napędy elektryczne VLT ● Serwis przetwornic częstotliwości Danfoss VLT ● Wypożyczalnia przetwornic VLT ● Ogrzewanie podłogowe DEVI ● Uzdatnianie sprężonego powietrza ● Układy sterowania i monitoringu ● Sprężarki i agregaty skraplające ● Doradztwo, kompletacja dostaw ● Rozwiązania nietypowe

ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH Sp. z o.o.
ul. Gościnna 13
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
tel. 22 666 21 62
asc.warszawa@asc.waw.pl
www.sklep-asc.pl
www.asc.waw.pl

BEFARED Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów


BEFARED SA – polski producent reduktorów i motoreduktorów z ponad 140-letnim doświadczeniem w technice napędowej.

W swojej ofercie posiadamy: ● uniwersalne przekładnie zębate 1-, 2-, 3-stopniowe; ● reduktory i motoreduktory walcowe i stożkowo-walcowe typoszeregu H i EM; ● motoreduktory serii NR i NF; ● przekładnie górnicze do przenośników taśmowych, zgrzebłowych i stacji napinających; ● przekładnie planetarne; ● multiplikatory do elektrowni wodnych i wiatrowych; ● kompletne zespoły napędowe i przekładnie specjalne, wykonane na bazie dokumentacji własnej lub Klienta; ● zapewniamy dobór napędu oraz projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta; ● usługi remontowe przekładni własnych i innych producentów; ● usługi obróbki mechanicznej i cieplno-chemicznej.

Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED SA
43-300 Bielsko-Biała
ul. Grażyńskiego 71
tel. 33 812 60 31
fax 33 815 93 63
befared@befared.pl
www.befared.pl

BESEL SA


Firma BESEL SA produkuje silniki elektryczne już od roku 1950. Oferujemy silniki indukcyjne 3-fazowe oraz 1-fazowe ogólnego przeznaczenia w wielkościach mechanicznych 56, 63, 71, 80 i 90 mm i zakresie mocy od 0,04 kW do 3 kW.
Nasza oferta zawiera również silniki specjalnego przeznaczenia przystosowane do coraz bardziej zaawansowanych wymagań rynku. Zaopatrujemy w silniki maszyny i urządzenia przemysłu wentylatorowego, chemicznego, pompowego, spożywczego, elektromaszynowego oraz inne, gdzie wymagane jest dostosowanie wyrobu do potrzeb Klienta.
Poszerzamy ciągle swoją ofertę o nowe rozwiązania, takie jak silniki energooszczędne, zarówno 3-fazowe, jak i 1-fazowe oraz zespoły napędowe oparte o reduktory i przemienniki częstotliwości.
Coraz więcej naszych wyrobów trafia na wymagające rynki zagraniczne całego świata. Klienci Beselu stosują nasze rozwiązania w swoich często bardzo zaawansowanych urządzeniach, gdzie niezawodność i jakość produktu jest najbardziej pożądaną cechą.

Grupa Cantoni
Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA

ul. Elektryczna 8
49-300 Brzeg
tel. 77 416 28 61
fax 77 416 68 68
besel@cantonigroup.com
www.cantonigroup.com

CANTONI GROUP


Grupa Cantoni to największy w Polsce producent silników elektrycznych i systemów napędowych w zakresie mocy od 0,04 kW do 6000 kW oraz hamulców do silników elektrycznych.

 • Besel SA – rok założenia 1950.
 • Celma Indukta SA – rok założenia 1878 i 1920.
 • Emit SA – rok założenia 1921.
 • Ema-Elfa Sp. z o.o. – rok założenia 1954.
Oferta Grupy Cantoni obejmuje silniki jednofazowe i trójfazowe ogólnego przeznaczenia o różnych klasach sprawności oraz silniki do specjalnych zastosowań lub przeznaczone do pracy w szczególnych warunkach. Należą do nich silniki przeciwwybuchowe, trakcyjne, do pomp, dla przemysłu chemicznego i maszynowego, do pracy na statkach i w kopalniach oraz silniki do wielu innych aplikacji w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy silniki zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienie Klienta. Nasze silniki spełniają normy krajowe i międzynarodowe.

CANTONI MOTOR SA
ul. 3 Maja 28
43-400 Cieszyn
tel. 33 813 87 00
fax 33 813 87 01
motor@cantonigroup.com
www.cantonigroup.com

CELMA INDUKTA SA


CELMA INDUKTA SA posiada ponad 100-letnie doświadczenie w zakresie produkcji maszyn elektrycznych. Dostarczamy Klientom konkretne i kompleksowe rozwiązania, zapewniamy wysoką jakość oraz właściwy serwis w zakresie silników i napędów elektrycznych. Nasze silniki dostarczamy na rynek krajowy i rynki zagraniczne.
Funkcjonujemy w oparciu o ISO 9001 oraz ISO 14001. Produkowane silniki elektryczne są zgodne z wymaganiami PN, IEC, EN, ATEX oraz NEMA, CSA, UL, EAC.
Główną grupę silników wytwarzanych przez CELMA INDUKTA SA stanowią trójfazowe silniki klatkowe ogólnego przeznaczenia (m.in. o klasie sprawności IE3 i IE4), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Pozostała część produkcji to silniki specjalne, dostosowywane do specyficznych warunków pracy, np. w przemyśle wydobywczym, chemicznym, hutniczym lub stoczniowym.
Obecnie większość asortymentu zakładu, w tym również silniki przeciwwybuchowe, oferowana jest ze znakiem CE

Grupa Cantoni
CELMA INDUKTA SA

ul. 3 Maja 19
43-400 Cieszyn
tel. 33 470 17 00
fax 33 470 17 97
celmaindukta@cantonigroup.com
www.cantonigroup.com
 

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.


CES – specjaliści od napędów.
Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. to polska firma inżynierska działająca nieprzerwanie na rynku napędów elektrycznych i automatyki przemysłowej od 1992 roku. Posiadając 30-letnie doświadczenie w branży elektrycznej, oferujemy m.in. falowniki niskiego napięcia (Gefran), softstarty niskiego i średniego napięcia (Solcon), serwonapędy (Gefran), przekształtniki tyrystorowe do silników DC (Gefran) oraz silniki DC. Oferujemy również silniki i falowniki średniego napięcia wraz z uruchomieniem.
Zdalne wsparcie dla naszych Klientów zapewniamy za pomocą opracowanego przez nasz zespół systemu CUMULUS. Ponadto oferujemy również kompleksowe realizacje, uruchomienia, projektowanie i modernizacje układów napędowych, diagnostykę, doradztwo techniczne oraz autoryzowany serwis oferowanych rozwiązań. Ponadto w naszej ofercie: ZASILANIE REZERWOWE UPS, SYSTEMY KOGENERACYJNE, IZOLATORY, OSPRZĘT INSTALACJI BIOGAZOWYCH.

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.
32-003 Podłęże 676
tel. 12 269 00 11
fax 12 267 37 28
sekretariat@ces.com.pl
www.ces.com.pl
www.falownikices.pl
www.soft-start.pl

CONTROL-SERVICE


Dystrybucja przetwornic częstotliwości i softstartów; filtry du/dt, sinusoidalne i filtry harmonicznych; projektowanie i budowa układów napędowych i sterowania; napędy  pomp, wentylatorów, przenośników, mieszadeł, młynów; układy kaskadowe; kompletne systemy automatyzacji produkcji; symulatory procesów produkcyjnych, sterowanie i wizualizacja procesów technologicznych; PCS7, systemy produkcji wsadowej, batch, synchronizacja i pozycjonowanie; autoryzowany serwis przetwornic częstotliwości i softstartów Danfoss 24/7; serwis falowników, paneli operatorskich, sterowników PLC, monitorów przemysłowych i innych elektronicznych komponentów automatyki i sterowania; wypożyczalnia przetwornic częstotliwości 0,55–250 kW; szkolenia z zakresu napędów elektrycznych, audyty energetyczne i projekty oszczędzające energię; Siemens Solution Partner (Automation, Drives), Wonderware System Integrator Partner (System Platform), Danfoss Drives Premium Partner, Danfoss DrivePro® Service Partner.

CONTROL-SERVICE
ul. Płk. Dąbka 17
30-732 Kraków
tel. 12 269 75 80
www.control-service.pl
www.napedyelektryczne.pl

DAMEL SA


Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „Damel” S.A. (DFME „Damel” S.A.) z siedzibą w Dąbrowie Górniczej jest producentem maszyn elektrycznych, który działa nieprzerwanie od ponad osiemdziesięciu lat.
Od początku naszego istnienia kładziemy silny nacisk na rozwój, wdrażanie i produkcję innowacyjnych i efektywnych napędów elektrycznych.
Zajmujemy się produkcją asynchronicznych przeciwwybuchowych silników elektrycznych o mocy od 8 kW do 2000 kW, chłodzonych wodą oraz powietrzem, przeznaczonych do napędu kombajnów ścianowych i chodnikowych, przenośników taśmowych i zgrzebłowych, pomp, systemów wentylacyjnych i innych urządzeń. W swoim programie produkcji posiadamy również silniki elektryczne zintegrowane z przemiennikiem częstotliwości oraz wysoko sprawne silniki synchroniczne z wirnikiem z magnesami trwałymi. Ponadto jesteśmy producentem separatorów, w tym w wykonaniu przeciwwybuchowym, służących do wychwytywania zanieczyszczeń ferromagnetycznych ze strugi materiału.

DĄBROWSKA FABRYKA MASZYN ELEKTRYCZNYCH DAMEL Spółka Akcyjna
Aleja Józefa Piłsudskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 32 262 32 31
fax 32 264 34 26
fax dział sprzedaży: 32 264 10 12
office@damel.pl
www.damel.pl

EMIT SA


Zakład Maszyn Elektrycznych EMIT SA (rok założenia 1921) jest jednym z czołowych w Polsce producentów trójfazowych maszyn elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia, średniej i dużej mocy. Dostarczamy napędy dla firm sektora paliwowo-energetycznego, chemicznego, papierniczego, stoczniowego, górniczego i elektromaszynowego w kraju i za granicą. Nasze wyroby wykonujemy w oparciu o system jakości ISO 9001 wg norm PN, IEC, EN i NEMA/CSA.
Podstawowy zakres produkcji EMIT SA zawiera około 2,5 tysiąca typów maszyn elektrycznych, takich jak: silniki indukcyjne (pierścieniowe i klatkowe) o mocy od 90 kW do 6000 kW, w tym: silniki wysokiego napięcia (10–11 kV), silniki średniego napięcia (3 kV–6 kV), silniki niskiego napięcia (do 1 KV), silniki pierścieniowe niskiego i wysokiego napięcia, silniki przeciwwybuchowe.
Oferujemy także nietypowe wykonania według wymagań Klientów (np. silniki dla pomp zatapialnych, silniki górnicze do napędu organów urabiających kombajnu czy innych maszyn górniczych).

Grupa Cantoni
Zakład Maszyn Elektrycznych EMIT SA

ul. Narutowicza 72
99-320 Żychlin
tel. 24 285 10 14
fax 24 285 20 05
emit@cantonigroup.com
www.cantonigroup.com

ENEL-AUTOMATYKA Sp. z o.o.


Firmę ENEL-AUTOMATYKA tworzy zespół specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Od lat jesteśmy obecni na rynku jako projektanci oraz wykonawcy układów automatyki. Produkujemy sterowniki serii RP, zabezpieczenia pomp PSU i wiele innych urządzeń.
W naszej działalności stosujemy system PN-EN ISO 9001.
Wykonujemy: układy napędowe z falownikami i softstartami; układy automatyki dla wielu gałęzi przemysłu: energetycznego, hutniczego, wydobywczego, chemicznego oraz gospodarki wodno-ściekowej; systemy zbierania i transmisji danych; systemy monitorowania kosztów energii.
ENEL-AUTOMATYKA jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Danfoss.
Oferujemy komponenty automatyki: elektrozawory; zawory termostatyczne; zawory pneumatyczne; przetworniki ciśnienia; czujniki temperatury; presostaty; termostaty oraz przemienniki częstotliwości i softstarty.

ENEL-AUTOMATYKA Sp. z o.o.
ul. Gen. J. Sowińskiego 3
44-101 Gliwice
tel. 32 725 11 89
tel. 32 237 62 69
biuro@enel-automatyka.pl
www.enel-automatyka.pl

FENA Sp. z o.o. Fabryka Elementów Napędowych


Projektowanie i produkcja:

 • sprzęgła podatne, membranowe, hydrokinetyczne, przeciążeniowe, zębate oraz sztywne;
 • innowacyjne elastyczne sprzęgła RAPTOR;
 • hamulce bębnowe, tarczowe i szynowe;
 • zaciski hamulcowe i kleszcze szynowe;
 • korpusy i oprawy łożysk;
 • kompletacja zespołów napędowych i pompowych.

Odmiany specjalne ww. elementów oraz nowe konstrukcje uwzględniające indywidualne życzenia odbiorców.

FENA Sp. z o.o.
Fabryka Elementów Napędowych

ul. E. Imieli 47
41-605 Świętochłowice
tel./fax 32 245 61 65
tel./fax 32 245 17 15
fena@fena.pl
www.fena.pl

HF INVERTER Polska Sp. C.


Jesteśmy specjalistami w technice napędowej. Od dekady wspieramy naszych Klientów w podnoszeniu wydajności i konkurencyjności, dostarczając wiedzę i nowoczesną technikę napędową. W naszej ofercie posiadamy:

Przemienniki częstotliwości EURA w zakresie mocy od 0,25 kW do 400 kW.
Softstartery EURA w zakresie mocy od 15 kW do 315 kW.
Napędy ZD-MOTOR w zakresie mocy od 10 W do 300 W o zasilaniu AC i DC.
Przekładnie hipoidalne HF INVERTER® serii THF.
Przekładnie i motoreduktory HF INVERTER® serii ALU-G i IRON.

W siedzibie naszej firmy działa montownia produktów ZD-MOTOR i HF INVERTER®.

HF Inverter Polska Sp. C.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 101 E
87-100 Toruń
tel. 56 653 99 16
tel. 56 623 73 16
fax 56 623 73 17
biuro@hfinverter.eu
www.hfinverter.eu

HYDAC Sp. z o.o.

HYDAC to ponad 50 lat doświadczenia w produkcji komponentów, podzespołów oraz systemów dla układów hydraulicznych i smarnych. Oferujemy filtry, hydroakumulatory, elektroniczne systemy monitoringu medium roboczego i urządzenia pomiarowe, układy chłodzące, pompy, zawory sterujące, akcesoria oraz inteligentne systemy i podzespoły dla procesów produkcyjnych.
W Polsce HYDAC to nowoczesna firma produkcyjna, specjalizująca się w projektowaniu, konstruowaniu oraz wytwarzaniu wydajnych systemów hydraulicznych i smarnych.
HYDAC Sp. z o.o. posiada certyfikaty jakości ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 3834-2:2005 oraz certyfikat zgodności z Europejską Dyrektywą Ciśnieniową 2014/68/UE, deklarację zgodności z wymaganiami TR CU 010/2011 na produkowane systemy hydrauliczne oraz certyfikat WHG.
HYDAC to kompetencja, innowacyjność, wysoka jakość, orientacja na potrzeby Klienta oraz wyspecjalizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

HYDAC Sp. z o.o.
ul. Reymonta 17
43-190 Mikołów
tel. 32 326 29 00
fax 32 326 29 04
info@hydac.com.pl
www.hydac.com.pl

Invertek Drives Polska Sp. z o.o.


Invertek Drives Polska Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem angielskiej firmy Invertek Drives, gdzie od 25 lat produkujemy światowej klasy przemienniki częstotliwości w seriach dedykowanych do stosowania w ekonomicznych rozwiązaniach automatyki ogólnej ODE-3, w wymagających aplikacjach automatyki przemysłowej ODP-2, w energooszczędnych systemach sterowania pompami i wentylatorami ODV-3, w aplikacjach do wind osobowych ODL-2. Unikalne rozwiązanie sterowania silnikami jednofazowymi, silnikami BLDC, PM i SynRM czyni naszą firmę rozpoznawalną w świecie napędów. Idąc z duchem czasu, wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania: komunikację Bluetooth i aplikację na telefon komórkowy, pozwalającą na szybką parametryzację, najnowszą wersję falownika ODE-3 w wersji IP66 z możliwością instalacji na zewnątrz budynku, w zakresie mocy 0,37–22 kW, zasilanych w zakresie napięć od 110 V do 480 V. Jakość naszych produktów jest na najwyższym światowym poziomie. Nie boimy się udzielić 5 lat gwarancji.

Invertek Drives Polska Sp. z o.o.
ul. Spalska 26/28
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. 44 723 40 05
fax 44 723 40 06
inbox@invertekdrives.com.pl
www.invertekdrives.com.pl

Lenze Polska Sp. z o.o.


Lenze jest światowym specjalistą w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz techniki napędowej. Portfolio urządzeń Lenze wspiera realizację spójnych systemów automatyki: od chmury po wał napędowy. Dostarczamy wysoko wydajne: silniki, przekładnie, motoreduktory, przemienniki częstotliwości, sterowniki, panele sterujące, sprzęgła, hamulce oraz rozwiązania software.
Rozwiązania Lenze znajdują zastosowanie w wielu branżach: w przemyśle samochodowym, tekstylnym, drukarskim, opakowań, logistyki magazynowej i lotniskowej oraz wielu innych. Całościowe podejście Lenze do sterowania ruchem w maszynach umożliwia projektantom konstruowanie kompletnych aplikacji przy wykorzystaniu skalowalnych, systemowych rozwiązań Lenze.
Od ponad 25 lat Lenze Polska wspiera polskich producentów maszyn oraz użytkowników końcowych, przygotowując indywidualne rozwiązania w oparciu o produkty Lenze. Międzynarodowy charakter Lenze zapewnia dodatkowo dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz aplikacyjnych.

Lenze Polska Sp. z o.o.
ul. Roździeńskiego 188 B
40-203 Katowice
tel. 32 203 97 73
biuro.pl@lenze.com
www.lenze.com

LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce


LINAK Polska jest biurem regionalnym koncernu LINAK®, duńskiego producenta zaawansowanych systemów elektrycznych siłowników liniowych.
Zajmujemy się sprzedażą systemów siłowników elektrycznych, które wykonują każde zadanie związane z podnoszeniem, opuszczaniem, regulacją i dostrajaniem. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, nowoczesna technologia i niezawodność.

Oferta produktowa firmy LINAK liczy ponad 7000 różnych artykułów, w tym:
● siłowniki liniowe ● siłowniki TWINDRIVE® ● kolumny podnoszące ● skrzynki kontrolne ● piloty ● akcesoria ● rozwiązania cyfrowe

Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia i pracy ludzi. LINAK posiada oddziały i dystrybutorów w 35 krajach na całym świecie, a zasięg firmy stale rośnie. Służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiednich rozwiązań stosowanych w przemyśle.

LINAK Danmark A/S
(Spółka Akcyjna)
Oddział w Polsce

Al. Zjednoczenia 36
01-830 Warszawa
tel. 22 295 09 70
info@linak.pl
www.linak.pl

MBB s.c.


Jako autoryzowany dystrybutor firmy Panasonic, oferujemy przekaźniki oraz komponenty automatyki przemysłowej:

● sensory i kurtyny bezpieczeństwa; ● sensory optoelektroniczne; ● sensory indukcyjne; ● sensory ciśnienia; ● sensory laserowe; ● sensory pomiarowe; ● PLC + HMI, serwonapędy, silniki, motoreduktory; ● PIR czujniki ruchu; ● jonizatory; ● liczniki impulsów i godzin; ● regulatory temperatury; ● mikrowyłączniki i wyłączniki krańcowe; ● przekaźniki Photo-MOS, SSR i elektromechaniczne; ● elektromechaniczne wciągarki do oświetlenia, kamer CCTV, czujników dymu i ognia oraz banerów reklamowych firmy REELTECH.

MBB s.c.
ul. Pileckiego 67
02-781 Warszawa
tel. 22 8401554
tel. kom. 501 550 439
mbb@mbb.pl
www.mbb.pl

Mersen Polska Sp. z o.o.


Mersen jest producentem komponentów dla bezpieczeństwa i niezawodności energii
elektrycznej specjalizującym się w następujących dziedzinach:

 • bezpieczniki topikowe – ochrona instalacji niskiego napięcia;
 • bezpieczniki topikowe szybkie – ochrona komponentów półprzewodnikowych;
 • gniazda, podstawy oraz rozłączniki bezpiecznikowe;
 • bezpieczniki topikowe do średniego napięcia;
 • ograniczniki przepięć;
 • laminowane szynoprzewody;
 • systemy chłodzenia dla energoelektroniki;
 • systemy transferu energii do pojazdów szynowych;
 • kondensatory DC.

Oferujemy specjalistyczne produkty i rozwiązania dopasowane do Twoich standardów.

Mersen Polska Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3 A
30-633 Kraków
tel. 12 646 97 22
biuro.polska@mersen.com
www.ep.mersen.com

NORD Napędy Sp. z o.o.


NORD Napędy Sp. z o.o. jest oficjalną filią niemieckiej firmy NORD DRIVESYSTEMS, jednego ze światowych liderów w branży napędów. NORD posiada przedstawicieli w ponad 60 państwach na świecie, a dzięki ponad 4000 pracownikom zapewnia minimalny czas oczekiwania i szybką obsługę Klienta. Oferujemy pełną linię produktów w zakresie mechanicznych i elektrycznych elementów napędu. Z modułowego reduktora, silnika i elektroniki sterującej powstaje optymalne, indywidualne rozwiązanie napędowe. Zapewniamy najwyższą jakość produktów, krótkie czasy montażu, elastyczne dostawy oraz dobry stosunek ceny do wydajności.
● Reduktory w jednoczęściowym korpusie, o wysokiej obciążalności osiowej i promieniowej z zakresem momentu obrotowego do 100 000 Nm. ● Silniki własnej produkcji o efektywności energetycznej powyżej IE5, również w wersjach łatwo zmywalnych i ATEX. ● Przekładnie przemysłowe do 282 000 Nm. ● Przetwornice częstotliwości i startery silników do zabudowy i w wersjach zdecentralizowanych, do 160 kW.

NORD Napędy Sp. z o.o.
Zakrzów 414
32-003 Podłęże
tel. 12 288 99 00
fax 12 288 99 11
biuro@nord.com
www.nord.com

Powergate Sp. z o.o.


Projekty, sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie:

 • motoreduktorów AC/DC – moce od 1 W do 1 kW;
 • silników AC do 11 kW, silników DC do 300 W;
 • silników krokowych i serwomotorów;
 • silników BLDC ze zintegrowanymi sterownikami;
 • sterowników do silników DC oraz silników krokowych i serwomotorów;
 • elektrycznych siłowników liniowych do zastosowań przemysłowych;
 • napędów i stelaży do stołów o regulowanej wysokości;
 • zasilaczy impulsowych AC/DC 150–1200 W, 1–8-wyjściowych, z regulacją napięcia DC;
 • zasilaczy impulsowych wtyczkowych, biurkowych oraz przetwornic DC-DC;
 • przemysłowych kart pamięci SD/MicroSD/CF i dysków SSD/M.2/USB;
 • komponentów z zakresu automatyzacji i robotyzacji przemysłowej.

Powergate Sp. z o.o.
ul. Mała 1 B
42-605 Tarnowskie Góry
tel. 32 287 32 28
tel. 32 285 82 76
info@powergate.pl
www.powergate.pl

RELPOL SA


Polski producent z 65-letnią tradycją i doświadczeniem.

Elementy układów napędowych:

 • przekaźniki półprzewodnikowe;
 • sterowniki mocy;
 • przekaźniki programowalne.

RELPOL SA
ul. 11 Listopada 37
68-200 Żary
tel. 68 479 08 22, 50
fax 68 479 08 24
sprzedaz@relpol.com.pl
www.relpol.com.pl

Rossi Polska Sp. z o.o.


Rossi to jeden z wiodących producentów rozwiązań napędowych dla przemysłu, należący do szwajcarskiej grupy kapitałowej HABASIT AG.
Od 70 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania napędowe dla wymagających zastosowań przemysłowych.
Dostarczamy szeroki zakres typów przekładni i motoreduktorów, zawarty w 17 katalogach produktowych. Wyroby Rossi spełniają bardzo wysokie standardy jakościowe, co jest dodatkowo potwierdzone 3-letnią gwarancją producenta.
Oferujemy najszerszy zakres rozwiązań napędowych na rynku, m.in.:
● przekładnie i motoreduktory walcowe płaskie oraz stożkowo-walcowe; ● przekładnie i motoreduktory planetarne; ● przekładnie i motoreduktory ślimakowe; ● przekładnie i motoreduktory walcowe współosiowe; ● reduktory heavy duty dla przemysłu ciężkiego oraz kompletne jednostki napędowe; ● silniki elektryczne; ● reduktory kątowe, przekładnie bezluzowe do napędów serwo etc.
Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Rossi Polska Sp. z o.o.
ul. Równinna 31
87-100 Toruń
tel. 56 649 04 50
info.poland@rossi.com
www.rossi.com

Reklama