Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo ebm papst sap weld B&RSEW EURODRIVE

Reklama

Współpraca

Katalog NIS > Robotyka (2023)

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |

AIUT Sp. z o.o.


AIUT jest największym polskim integratorem systemów automatyki przemysłowej i zarządzania produkcją MES, ERP. Od ponad 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, intralogistycznych, IT oraz Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). ● Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu pod klucz zrobotyzowanych linii i stanowisk produkcyjnych, systemów sterowania, elektryki przemysłowej, systemów zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa i utrzymaniem ruchu CMMS/EAM oraz automatycznych systemów magazynowych i transportu wewnętrznego. ● Kompleksowo wyposażamy zakłady i centra logistyczne w systemy automatycznego składowania, sortowania, kompletacji i bezobsługowego transportu ładunków (przenośniki, roboty mobilne AMR/AGV). Jesteśmy również uznanym dostawcą inteligentnych systemów zdalnego odczytu liczników mediów (woda, ciepło, gaz) oraz monitoringu paliw. Naszym klientom zapewniamy globalny serwis i wsparcie w całym cyklu życia inwestycji.

AIUT Sp. z o.o.
ul. L. Wyczółkowskiego 113
44-109 Gliwice, Polska
tel. +48 32 775 40 00
info@aiut.com
www.aiut.com

BAUMER Sp. z o.o.


Baumer to międzynarodowa firma skupiająca się na technologii czujników do automatyzacji procesów produkcyjnych. W naszym portfolio znaleźć można czujniki do detekcji obiektów, pomiaru odległości, kamery przemysłowe, enkodery, czujniki procesowe i do pomiaru siły oraz dużo więcej. Posiadamy również szeroką gamę przyłączy procesowych, kabli, wtyczek oraz różnych akcesoriów do czujników. Nasze produkty znajdują zastosowanie w aplikacjach higienicznych w przemyśle chemicznym, spożywczym i farmaceutycznym, w procesach sterylizacji SIP i czyszczenia CIP, w przemyśle opakowaniowym, metalowym i kolejowym oraz w wielu innych wymagających aplikacjach. To, co nas wyróżnia, to zaprojektowany USB-C IO-Link Master wraz z darmowym oprogramowaniem Baumer Sensor Suite. Umożliwia on łatwą parametryzację oraz odczyt informacji z każdego czujnika wyposażonego w interfejs IO-Link. Baumer jako lider technologiczny bez przerwy pracuje nad nowymi pomysłami i innowacjami, które następnie są wdrażane na rynek.

BAUMER Sp. z o.o.
ul. Wydawnicza 1/3
92-333 Łódź
tel. 42 676 73 30
sales.pl@baumer.com
www.baumer.com

BIKOM-PPHU Ewa Białozorczyk


Działamy na rynku IT, elektroniki i automatyki przemysłowej od roku 1998.
Naszą misją jest innowacyjność w komputeryzacji przemysłu i sfery usług w sposób przystępny dla każdego segmentu. Dostarczamy przemysłowe systemy komputerowe z uwzględnieniem monitorów LCD i komputerów panelowych PC wyposażonych w panele dotykowe w konfiguracjach spełniających specyficzne wymagania Klientów.
Projektujemy i wykonujemy stanowiska kontroli i sterowania oparte na monitorach LCD z panelami dotykowymi oraz na specjalnie zaprojektowanych komputerach panel PC z całkowitym stopniem ochrony do IP65. Naszą specjalnością są panele PC w wykonaniu bezwentylatorowym z zastosowaniem CPU Intela aż do wersji i7. Technologia rozpraszania ciepła jest oparta na specjalnie zaprojektowanym radiatorze i technologii rurek cieplnych, tzw. heat pipe. Zapewniamy naszym klientom doradztwo i wsparcie techniczne w realizacji ich wizji produktu. Oprócz dostaw sprzętu świadczymy także usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

BIKOM-PPHU
Ewa Białozorczyk

ul. Łąkowa 16/2
80-743 Gdańsk
tel. 58 307 58 63
fax 58 346 20 84
bikom@bikom-pl.com
www.bikom-pl.com

Cloos Polska Sp. z o.o.


Firma Cloos Polska już od 30 lat specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu zautomatyzowanych stanowisk spawalniczych. Roboty spawalnicze CLOOS obecne są w ponad 250 przedsiębiorstwach w Polsce, m.in. w branży rolniczej, budowlanej, motoryzacyjnej czy konstrukcji stalowych.
Cloos Polska: ● jest ponadto dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu do spawania metodami MIG/MAG/TIG oraz urządzeń do spawania orbitalnego marki Orbitalum; ● posiada w swojej ofercie coboty spawalnicze, urządzenia filtrowentylacyjne Kemper i TEKA, a także profesjonalne stoły spawalnicze SIEGMUND; ● oferuje szeroką gamę zacisków, siłowników, chwytaków, a także kompleksowe oprzyrządowanie dla robotów i cobotów marki DESTACO; ● od wielu lat jest oficjalnym dystrybutorem sprężyn przemysłowych LESJÖFORS, w tym sprężyn naciskowych, naciągowych, gazowych itp.; ● świadczy kompleksowe usługi serwisowe, szkoleniowe oraz prowadzi wyspecjalizowane doradztwo techniczne.

Cloos Polska Sp. z o.o.
ul. Stawki 5
58-100 Świdnica
tel. 74 851 86 60
firma@cloos.pl
www.cloos.pl

Emerson


Emerson (NYSE: EMR) z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny lider dostarczający technologię i inżynierską wiedzę zapewniające innowacyjne rozwiązania dla Klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego na całym świecie. Firma Emerson wspiera Klientów w maksymalizowaniu produkcji procesowej, jednostkowej, ochronie środowiska oraz personelu przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Nasze wiodące w branży, niezawodne rozwiązania marek ASCO™, AVENTICS™ oraz TopWorx™ do sterowania przepływem mediów, pneumatyki i automatyzacji procesów działają przy niskim poborze mocy, w ekstremalnych temperaturach roboczych i posiadają światowe certyfikacje. Zaś nasze marki PACSystems™ oraz Movicon™ pomagają producentom OEM oraz użytkownikom końcowym w szybkim skonfigurowaniu i wdrożeniu zaawansowanych technologii przetwarzania brzegowego, wizualizacji i IIoT, dzięki czemu pozwalają naszym Klientom urzeczywistnić prawdziwy potencjał oraz pomóc zwiększać wydajność ich procesów - począwszy od przemysłu petrochemicznego, aż po branżę opakowaniową.

Emerson
Discrete Automation
Emerson Automation Fluid
Control & Pneumatics
Poland Sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa
tel. 22 458 92 88
Biuro@Emerson.com
www.Emerson.com

Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.


Dostarczamy komponenty automatyki przemysłowej i i robotów SCARA. Multiprojekt jest dystrybutorem na terenie kraju produktów marek: Weintek, Estun, LinMot, Hiwin, Fatek, Micno, Trio Motion. Prowadzimy również pełne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i szkolenia otwarte. Zapewniamy kompleksową obsługę od momentu szkolenia personelu firmy Klienta, poprzez pomoc w czasie wykonywania projektów (dobór urządzeń, dostawy podzespołów z magazynu), po wsparcie techniczne przy uruchomieniu i pomoc przy wdrażaniu aplikacji – co wyróżnia nas na tle konkurencji. Pozostajemy również w stałym kontakcie z producentami urządzeń i techniki liniowej, by móc im przekazywać wszelkie sugestie naszych Klientów.

W ofercie Multiprojekt: STEROWNIKI PLC • PANELE OPERATORSKIE HMI • STEROWNIKI RUCHU • ROZPROSZONE WE/WY • FALOWNIKI • SERWONAPĘDY OBROTOWE, LINIOWE I OBROTOWO-LINIOWE • SILNIKI KROKOWE • ŚRUBY I PROWADNICE LINIOWE • OBRÓBKA CNC.

Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.
ul. Pilotów 2 E
31-462 Kraków
tel. 12 413 90 58
fax 12 376 48 94
info@multiprojekt.pl
www.multiprojekt.pl

SAP-WELD Sp. z o.o.


Od ponad 30 lat jesteśmy na polskim rynku związani ze spawalnictwem. Znajomość tej branży i procesów w niej stosowanych pozwoliła nam wyspecjalizować się w robotyzacjach dla spawalnictwa. Jesteśmy liczącym się w Polsce dostawcą zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych integrowanych w oparciu o komponenty firmy OTC-Daihen. Nasze produkty są projektowane pod potrzeby Klienta. W oparciu o wybrany do spawania proces dobieramy manipulatory wraz z potrzebnymi osiami zewnętrznymi (pozycjonerami) i całość uruchamiamy „pod klucz” wraz z wdrożeniem niezbędnych do spawania programów. Posiadamy licencję na oprogramowanie Delfoi ARC, które pozwala programować roboty przemysłowe offline (z pulpitu PC). Oferujemy elementy automatyki i robotyki przemysłowej firmy IAI – roboty kartezjańskie i manipulatory SCARA. W technice liniowej – zamiast pneumatyki – proponujemy rozwiązania oparte na siłownikach elektrycznych (robocylindrach) , a do realizacji dokładnych przemieszczeń – napędy liniowe IAI.

SAP-WELD Sp. z o.o.
ul. Mysłowicka 1
61-343 Poznań
tel. 61 870 07 80
fax 61 887 00 72
tel. kom. 693 557 510
tel. kom. 661 295 099
robotyka@sap.poznan.pl
www.sapweld.pl

Staubli Łódź Sp. z o.o.


Jako jeden z wiodących producentów robotów przemysłowych na świecie, firma Stäubli posiada w swojej ofercie zarówno modele 4-osiowe, jak i 6-osiowe. Nasze ramiona cechują się wysoką precyzją, nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, bezpieczeństwem pracy. Zakres udźwigu to od 1 kg do 150 kg zależnie od ramienia. Duża różnorodność modeli ramion pozwala na optymalne dopasowanie produktu do potrzeb aplikacji. Oprócz standardowych ramion firma Stäubli produkuje wersje specjalistyczne, takie jak: HE (środowisko o podwyższonej wilgotności), CLEANROOM (środowisko o wysokim stopniu czystości), STERICLEAN (środowisko sterylne), ESD (środowisko o wysokiej ochronie ESD), PAINT (ramiona dedykowane do aplikacji lakierniczych). Warstwa sprzętowa to nie wszystko; w swojej ofercie posiadamy oprogramowanie, dzięki któremu integracja robota na linii produkcyjnej nie nastręcza problemów. Nasza firma prowadzi również szkolenia w swoim centrum szkoleniowym usytuowanym pod Łodzią.

Staubli Łódź Sp. z o.o.
Łagiewniki Nowe
ul. Okólna 80/82
95-002 Smardzew
tel. 42 636 85 04
fax 42 637 13 91
staubli.pl@staubli.com
www.staubli.pl

TAKOM Sp. z o.o.


Firma Takom oferuje usługi w zakresie projektowania, montażu i uruchomienia aplikacji robotyzacji produkcji i procesu, bazując na komponentach takich firm, jak: ABB, Atmos, EATON, Rockwell Automation, Scanway oraz Stäubli.
Oferujemy usługi w zakresie: audytów w siedzibie Klienta, usług projektowych, wsparcia w zakresie realizacji układów automatyki, robotyki oraz układów elektrycznych. Bierzemy odpowiedzialność za opracowanie i optymalizację całościowego rozwiązania, montażu, dostarczenia oraz wdrożenia robotów na obiekcie Klienta, łącznie z opracowywaniem algorytmów, uruchomieniem oraz przeszkoleniem obsługi.
Naszą ofertę kierujemy głównie do branży spożywczej, farmaceutycznej, tytoniowej, petrochemicznej oraz automotive.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży automatyki, robotyki oraz najwyższej klasy konstruktorów, tak by każdy projekt był skrojony pod potrzeby nawet najbardziej wymagającego procesu.

TAKOM Sp. z o.o.
Centrala:
Laski
ul. 3 Maja 36 a
05-080 Izabelin
tel. 22 752 20 61
takom@takom.pl
www.takom.pl

Strona 1/1

Reklama