Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst 
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

Katalog NIS > Robotyka (2024)

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |

AIUT Sp. z o.o.


AIUT jest największym polskim integratorem systemów automatyki przemysłowej i zarządzania produkcją MES, ERP. Od ponad 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, intralogistycznych, IT oraz Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). ● Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu pod klucz zrobotyzowanych linii i stanowisk produkcyjnych, systemów sterowania, elektryki przemysłowej, systemów zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa i utrzymaniem ruchu CMMS/EAM oraz automatycznych systemów magazynowych i transportu wewnętrznego. ● Kompleksowo wyposażamy zakłady i centra logistyczne w systemy automatycznego składowania, sortowania, kompletacji i bezobsługowego transportu ładunków (przenośniki, roboty mobilne AMR/AGV). Jesteśmy również uznanym dostawcą inteligentnych systemów zdalnego odczytu liczników mediów (woda, ciepło, gaz) oraz monitoringu paliw. Naszym klientom zapewniamy globalny serwis i wsparcie w całym cyklu życia inwestycji.


AIUT Sp. z o.o.
ul. L. Wyczółkowskiego 113
44-109 Gliwice, Polska
tel. +48 32 775 40 00
info@aiut.com
www.aiut.com

BAUMER Sp. z o.o.


Jesteśmy polskim oddziałem międzynarodowej firmy Baumer Group z siedzibą w Szwajcarii. Nasza oferta to szerokie portfolio aparatury kontrolno-pomiarowej, skierowane do klientów przemysłowych. Baumer jako innowacyjna firma projektowo-produkcyjna z dużym powodzeniem tworzy produkty najwyższej jakości do bardzo trudnych aplikacji higienicznych w przemyśle chemicznym, spożywczym i medycznym. Nasze portfolio produktów w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej to cała gama przetworników i czujników ciśnienia, temperatury, przepływu, poziomu, siły, naprężenia i drgań. Nasze zaawansowane produkty procesowe produkowane są w fabrykach europejskich, gdzie posiadamy własne działy R&D. Jedną z naszych sztandarowych marek z Process Instrumentation jest Bourdon, który w zakładzie we Fracji produkuje wysokiej jakości manometry i termometry bimetaliczne znane na całym świecie. Baumer Group jest także międzynarodowym liderem w projektowaniu i produkcji czujników, enkoderów obrotowych, elementów do automatycznego przetwarzania obrazu oraz profilometrów.


BAUMER Sp. z o.o.
ul. Wydawnicza 1/3 
92-333 Łódź
tel. 42 676 73 30
sales.pl@baumer.com
www.baumer.com

CLOOS Polska Sp. z o.o.


Firma Cloos Polska już od ponad 30 lat specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu zautomatyzowanych stanowisk spawalniczych. Roboty spawalnicze CLOOS obecne są w ponad 250 przedsiębiorstwach w Polsce, m.in. w branży rolniczej, budowlanej, motoryzacyjnej czy konstrukcji stalowych.
Cloos Polska ponadto: ● jest dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu do spawania metodami MIG/MAG/TIG cloos oraz urządzeń do spawania orbitalnego marki Orbitalum ● posiada w swojej ofercie coboty spawalnicze cloos, urządzenia filtrowentylacyjne Kemper i TEKA, a także profesjonalne stoły spawalnicze SIEGMUND ● posiada szeroką gamę zacisków, siłowników, chwytaków, a także kompleksowe oprzyrządowanie dla robotów i cobotów marki DESTACO ● od wielu lat jest oficjalnym dystrybutorem sprężyn przemysłowych LESJÖFORS, w tym sprężyn naciskowych, naciągowych, gazowych itp. ● oferuje chwytaki magnetyczne IXTUR i przyłbice spawalnicze Optrel ● świadczy kompleksowe usługi serwisowe, szkoleniowe oraz prowadzi wyspecjalizowane doradztwo techniczne.


Cloos Polska Sp. z o.o.
ul. Stawki 5
58-100 Świdnica
tel. 74 851 86 60
firma@cloos.pl
www.cloos.pl

igus Sp. z o.o.


Opracowuje i produkuje materiały motion plastics®. Bezsmarowe, wysokowydajne polimery ulepszają technologię i obniżają koszty – gdziekolwiek są stosowane. igus® jest światowym liderem na rynku systemów zasilania energią, wysoce elastycznych przewodów, łożysk ślizgowych i liniowych, a także technologii śrub pociągowych wykonanych z trybopolimerów. Rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Niemczech, w Kolonii, obecne jest w 31 krajach i zatrudnia 4600 pracowników na całym świecie. W 2022 firma igus® osiągnęła obroty w wysokości 1,15 miliarda euro. Badania przeprowadzane w największych laboratoriach badawczych w branży, przynoszą innowacyjne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo użytkowników.
igus® ma 243 000 komponentów dostępnych z magazynu, a ich żywotność można przewidzieć online. W ostatnich latach firma rozwinęła się w takich obszarach jak łożyska kulkowe, przekładnie robotów, druk 3D, platforma RBTX dla niskokosztowej robotyki i inteligentne tworzywa sztuczne dla Przemysłu 4.0.


igus Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
tel. 22 863 57 70
e-mail: info-pl@igus.net

MULTIPROJEKT AUTOMATYKA Sp. z o.o.


Głównymi filarami naszej działalności jest automatyzacja i robotyzacja przemysłu. MultiProjekt jest dystrybutorem na terenie kraju produktów marek: Weintek, Neura Robotics, LinMot, Hiwin, Fatek, Micno, Trio Motion. Wyróżnia nas wysokiej jakości doradztwo techniczne. Zapewniamy kompleksową obsługę od momentu szkolenia personelu firmy Klienta, poprzez pomoc w realizacji projektów (dobór urządzeń, dostawy podzespołów z magazynu), po wsparcie techniczne przy uruchomieniu i pomoc przy wdrażaniu aplikacji.
W naszej ofercie znajdują się m.in.: ● panele HMI ● sterowniki PLC ● silniki liniowe ● roboty Scara i współpracujące ● przekładnie ● serwonapędy ● falowniki ● switche ● oprogramowanie do symulacji i system MES.


Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.
ul. Pilotów 2 E
31-462 Kraków
tel. 12 413 90 58
fax 12 376 48 94
info@multiprojekt.pl
www.multiprojekt.pl

ORANGE Polska S.A.


Jesteśmy liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, Internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator oferujemy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Dla biznesu mamy coraz więcej usług, nie tylko komórki.

Oferujemy rozwiązania przemysłowego Internetu Rzeczy oraz technologię 5G, które wspierają cyfryzację Twojego biznesu, co stało się już koniecznością. Cyfryzacja poprzez 5G przełoży się na oszczędności. Gwarantujemy pełną, solidną analitykę (urządzamy wszystko na miarę potrzeb), montaż urządzeń i rozwiązań od najlepszych partnerów na rynku oraz opiekę posprzedażową. A do tego pomoc w pozyskaniu dofinansowań z UE na projekty cyfryzacji.


Orange Polska S.A.
Aleje Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa
tel. 801 234 567
iot@orange.com
pawel.kania@orange.com
– Kierownik Produktu IIoT / 5G i Rozwoju Biznesu
www.orange.pl/duze-firmy/internet-rzeczy

SAP-WELD Sp. z o.o.


Od ponad 30 lat jesteśmy na polskim rynku związani ze spawalnictwem. Znajomość tej branży i procesów w niej stosowanych pozwoliła nam wyspecjalizować się w robotyzacjach dla spawalnictwa. Jesteśmy liczącym się w Polsce dostawcą zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych integrowanych w oparciu o komponenty firmy OTC-Daihen. Nasze produkty są projektowane pod potrzeby Klienta. W oparciu o wybrany do spawania proces dobieramy manipulatory wraz z potrzebnymi osiami zewnętrznymi (pozycjonerami) i całość uruchamiamy „pod klucz” wraz z wdrożeniem niezbędnych do spawania programów. Posiadamy licencję na oprogramowanie Delfoi ARC, które pozwala programować roboty przemysłowe offline ( z pulpitu PC). Oferujemy elementy automatyki i robotyki przemysłowej firmy IAI – roboty kartezjańskie i manipulatory SCARA. W technice liniowej – zamiast pneumatyki – proponujemy rozwiązania oparte na siłownikach elektrycznych (robocylindrach), a do realizacji dokładnych przemieszczeń – napędy liniowe IAI.


SAP-WELD Sp. z o.o.
ul. Mysłowicka 1
61-343 Poznań
tel. 61 870 07 80
fax 61 887 00 72
tel. kom. 693 557 510
tel. kom. 661 295 099
robotyka@sap.poznan.pl
www.sapweld.pl

TAKOM Sp. z o.o.


Firma Takom oferuje usługi w zakresie projektowania, montażu i uruchomienia aplikacji robotyzacji produkcji i procesu, bazując na komponentach takich firm jak: ABB, Atmos, EATON, Rockwell Automation, Scanway oraz Stäubli.
Oferujemy usługi w zakresie: audytów w siedzibie klienta, usług projektowych, wsparcia w zakresie realizacji układów automatyki, robotyki oraz układów elektrycznych. Bierzemy odpowiedzialność za opracowanie i optymalizację całościowego rozwiązania, montażu, dostarczenia oraz wdrożenia robotów na obiekcie klienta, łącznie z opracowywaniem algorytmów, uruchomieniem oraz przeszkoleniem obsługi.
Naszą ofertę kierujemy głównie do branży spożywczej, farmaceutycznej, tytoniowej, petrochemicznej oraz automotive.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży automatyki, robotyki oraz najwyższej klasy konstruktorów, tak by każdy projekt był skrojony pod potrzeby nawet najbardziej wymagającego procesu.


TAKOM Sp. z o.o.
Centrala:
Laski
ul. 3 Maja 36 a
05-080 Izabelin
tel. 22 752 20 61
takom@takom.pl
www.takom.pl

Strona 1/1

Reklama