Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo ebm papst sap weld B&RSEW EURODRIVE

Reklama

Współpraca

Katalog NIS > Utrzymanie ruchu (2023)

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |

ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o.


ABUS specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów dźwignicowych najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjności cen.
Systemy dźwignicowe firmy ABUS zapewniają optymalny przepływ materiałów w halach produkcyjnych, powierzchniach magazynowych oraz warsztatach.
W ofercie znajduje się szeroki wachlarz produktów: od kompaktowych wciągników łańcuchowych o udźwigu od 80 kg, poprzez lekkie systemy dźwignicowe, żurawie warsztatowe (przyścienne oraz słupowe) aż do suwnic pomostowych o udźwigu do 120 t. Dodatkowo: szeroka gama akcesoriów i komponentów, doradztwo techniczne, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Marka ABUS jest znana na świecie jako symbol jakości, trwałości, niskiej awaryjności
oraz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie transportu wewnętrznego.
ABUS Crane Systems Polska jest jedyną spółką córką niemieckiego producenta w naszym kraju, co zapewnia szybką i fachową obsługę bez pośredników.

ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o.
44-109 Gliwice
ul.Gaudiego 20
tel. 32 334 70 00
info@abuscranes.pl
www.abuscranes.pl

Ad Moto Rafał Zawisz


Ad Moto świadczy usługi dla dużych zakładów przemysłowych, elektrowni (uruchamianie turbozespołów i regeneracja oleju transformatorowego) i rafinerii, jak również dla właścicieli niewielkich firm produkcyjnych i konstrukcyjno-budowlanych, posiadających sprzęt ciężki. Zakres oferowanych usług jest szeroki, ale ściśle powiązany z gospodarką olejową. Należą do nich między innymi mikrofiltracja oleju, paliw oraz chłodziw ● sprzedaż agregatów filtrujących ● filtracja zapobiegająca awariom, a także filtracja układów maszyn po awariach ● napełnianie układów przez filtry 1 mikron ● płukanie rurociągów i instalacji hydraulicznych ● doczyszczanie układów ● regeneracja olejów transformatorowych ● montaże systemów by-pass i badania laboratoryjne ● usuwanie wody, kwasów, osadów i opiłków z oleju ● remonty pomp ● regeneracja katalizatorów DeNOx ● sprzedaż olejów i filtrów ● sprzedaż olejów bio ● doradztwo w zakresie stosowanych olejów, pomiary stopnia zużycia oleju w maszynach i urządzeniach ● filtracja smarów procesowych ● odwadnianie olejów ● regeneracja paliw ● zmniejszanie ilości odpadów ● centralne systemy filtracji ● redukcja kosztów produkcji.

Ad Moto Rafał Zawisz
Aleja Roździeńskiego 188 B
40-203 Katowice
tel. 32 785 62 01
tel. kom. 604 580 907
tel. kom. 608 729 129
biuro@filtracjaoleju.pl
www.filtracjaoleju.pl

ARGO-HYTOS Polska Sp. z o.o.


Badania pokazują, że 80% awarii układów hydraulicznych można wyeliminować poprzez monitorowanie stanu cieczy roboczej. Firma ARGO-HYTOS posiada w swojej ofercie innowacyjne czujniki i systemy monitoringu, które pozwalają na: ● śledzenie stopnia starzenia się oleju ● wykrywanie niewłaściwych mieszanin ● pomiary lepkości, zawilgocenia oleju, zabrudzenia cząstkami stałymi ● śledzenie stopnia zużycia maszyny poprzez pomiar zawartości cząstek ferromagnetycznych w oleju ● generowanie alarmów na maszynie ● gromadzenie i przesyłanie danych, zdalny dostęp do pomiarów ● zapobieganie awariom i wydłużenie żywotności.
Sensory ARGO-HYTOS mogą pracować w większości cieczy roboczych.
Pełna oferta ARGO-HYTOS obejmuje: ● napędy i sterowania hydrauliczne ● zawory z certyfikatami ATEX i IECEx ● systemy filtracji ● czujniki stanu oleju (zabrudzenia, zawilgocenia, lepkości, starzenia się itp.) ● urządzenia do serwisowania płynów ● bloki hydrauliczne ● obróbkę CNC ● serwis i modernizacje zasilaczy hydraulicznych.

ARGO-HYTOS Polska Sp. z o.o.
ul. Władysława Grabskiego 27
32-640 Zator
tel. 33 873 16 52
info.pl@argo-hytos.com
www.argo-hytos.com

ARMEL Producent Obudów


OBUDOWY RACK KASETY EUROCARD 10" i 19" ● 84hp SubRack 3U 6U VME ● modułowy system obudów na ramie z profili aluminiowych ● płyty aluminiowe EuroRack. Nasza firma istnieje od 1982 r. Znana jest jako renomowany producent oraz lider profesjonalnych obudów uniwersalnych w Europie. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem indywidualnych rozwiązań w automatyce przemysłowej. Chętnie doradzimy, jaka powinna być optymalna obudowa.
Produkcja obejmuje: ● obudowy metalowe i uniwersalne, stalowe lakierowane z aluminiową płytą ● pulpity sterownicze ● obudowy modułowe na szynę DIN Th35 ● szafy i stojaki RACK ● obudowy kasetowe do zasilania i falowników, sterowników automatyki napędów.
Nasi konstruktorzy służą Państwu pomocą w projektowaniu wzornictwa modeli i prototypów. Oferujemy usługi: projektowania, wycinania i frezowania, gięcia, lakierowania, anodowania. Dokładność wykonania wycinania i otworowania = 0,03 mm. STANDARDOWE ORAZ INDYWIDUALNE REALIZACJE.

ARMEL Producent Obudów
ul. Toruńska 8
44-100 Gliwice
tel./fax 32 307 56 60
tel. 32 230 23 01
kontakt@armel.pl
www.armel.pl

ARNAP


ARNAP jest niezależnym ekspertem w zakresie optymalizacji doboru armatury przemysłowej i jej automatyzacji. Od ponad 20 lat zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań sterowania przepływem mediów, tj. zaworów, zasuw oraz napędów wraz z akcesoriami. W naszym portfelu znajdują się bezpośrednio takie marki, jak: PEKOS, KITZ, NELES (VALMET), ALFA, PENTA, FLOWSERVE, XUROX, VAMEIN, PRISMA, ROTADISK, BETTIS, REXAElectraulic Actuation, BERNARD CONTROLS, VALPES,BIFFI, ACTREG, PRO-GEAR, ROTECH, TOPWORX. Doświadczenie, niezależność, własny serwis gwarancyjny, zaplecze warsztatowe oraz prowadzony Skład Armatury i Napędów pozwalają proponować rozwiązania zoptymalizowane pod kątem oczekiwań Klienta i analizowanej aplikacji. Nasze Centrum Automatyzacji Armatury jest zapleczem w zakresie doboru i automatyzacji dla firm wykonawczych oraz kompletacyjnych, a także biur projektowych. Proponujemy rozwiązania dla przemysłu chemicznego, gazowo-paliwowego, papierniczego, stoczniowego, wodno-kanalizacyjnego, energetyki oraz górnictwa.

ARNAP Sp. z o.o.
ul. Strażacka 35
43-382 Bielsko-Biała
tel. 33 818 40 04
tel. 33 810 56 71
fax 33 819 46 13
arnap@arnap.pl
www.arnap.pl

BAUMER Sp. z o.o.


Baumer to międzynarodowa firma skupiająca się na technologii czujników do automatyzacji procesów produkcyjnych. W naszym portfolio znaleźć można czujniki do detekcji obiektów, pomiaru odległości, kamery przemysłowe, enkodery, czujniki procesowe i do pomiaru siły oraz dużo więcej. Posiadamy również szeroką gamę przyłączy procesowych, kabli, wtyczek oraz różnych akcesoriów do czujników. Nasze produkty znajdują zastosowanie w aplikacjach higienicznych w przemyśle chemicznym, spożywczym i farmaceutycznym, w procesach sterylizacji SIP i czyszczenia CIP, w przemyśle opakowaniowym, metalowym i kolejowym oraz w wielu innych wymagających aplikacjach. To, co nas wyróżnia, to zaprojektowany USB-C IO-Link Master wraz z darmowym oprogramowaniem Baumer Sensor Suite. Umożliwia on łatwą parametryzację oraz odczyt informacji z każdego czujnika wyposażonego w interfejs IO-Link. Baumer jako lider technologiczny bez przerwy pracuje nad nowymi pomysłami i innowacjami, które następnie są wdrażane na rynek.

BAUMER Sp. z o.o.
ul. Wydawnicza 1/3
92-333 Łódź
tel. 42 676 73 30
sales.pl@baumer.com
www.baumer.com

BIKOM-PPHU Ewa Białozorczyk


Działamy na rynku IT, elektroniki i automatyki przemysłowej od roku 1998.
Naszą misją jest innowacyjność w komputeryzacji przemysłu i sfery usług w sposób przystępny dla każdego segmentu. Dostarczamy przemysłowe systemy komputerowe z uwzględnieniem monitorów LCD i komputerów panelowych PC wyposażonych w panele dotykowe w konfiguracjach spełniających specyficzne wymagania Klientów.
Projektujemy i wykonujemy stanowiska kontroli i sterowania oparte na monitorach LCD z panelami dotykowymi oraz na specjalnie zaprojektowanych komputerach panel PC z całkowitym stopniem ochrony do IP65. Naszą specjalnością są panele PC w wykonaniu bezwentylatorowym z zastosowaniem CPU Intela aż do wersji i7. Technologia rozpraszania ciepła jest oparta na specjalnie zaprojektowanym radiatorze i technologii rurek cieplnych, tzw. heat pipe. Zapewniamy naszym Klientom doradztwo i wsparcie techniczne w realizacji ich wizji produktu. Oprócz dostaw sprzętu świadczymy także usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

BIKOM-PPHU
Ewa Białozorczyk

ul. Łąkowa 16/2
80-743 Gdańsk
tel. 58 307 58 63
fax 58 346 20 84
bikom@bikom-pl.com
www.bikom-pl.com

Centrum Taśm i Pasów Sp. z o.o.


Firma Centrum Taśm i Pasów dostarcza taśmy przenośnikowe gładkie, z zabierakami, profilami prowadzącymi, falbanami – według zamówienia Klienta. Taśmy dostarczamy otwarte lub połączone bezkońcowo.
W naszej ofercie posiadamy:

 • taśmy transportujące PVC, PU, gumowe, bawełniane, teflonowe, siatkowe, perforowane, łukowe, FDA, ATEX;
 • połączenia mechaniczne do taśm: Super-Screw, MS, Self-Lock, Nieka, Anker Flexco, Goro;
 • pasy napędowe: skórzane, gumowe, tekstylne, pasy z pokryciami;
 • pasy zębate;
 • rolki samonaprowadzające bieg taśmy Tru-Trac;
 • skrobaki do czyszczenia taśm transportujących Belle Banne;
 • wulkanizujemy taśmy gumowe metodą na gorąco;
 • dysponujemy serwisem 24 godziny na dobę.

Centrum Taśm i Pasów Sp. z o.o.
Biuro handlowe:
ul. Swojczycka 21–41
51-501 Wrocław
tel. 71 372 84 65
biuro@c-t-p.pl
www.c-t-p.com.pl

Cloos Polska Sp. z o.o.


Firma Cloos Polska już od 30 lat specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu zautomatyzowanych stanowisk spawalniczych. Roboty spawalnicze CLOOS obecne są w ponad 250 przedsiębiorstwach w Polsce, m.in. w branży rolniczej, budowlanej, motoryzacyjnej czy konstrukcji stalowych.
Cloos Polska: ● jest ponadto dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu do spawania metodami MIG/MAG/TIG oraz urządzeń do spawania orbitalnego marki Orbitalum; ● posiada w swojej ofercie coboty spawalnicze, urządzenia filtrowentylacyjne Kemper i TEKA, a także profesjonalne stoły spawalnicze SIEGMUND; ● oferuje szeroką gamę zacisków, siłowników, chwytaków, a także kompleksowe oprzyrządowanie dla robotów i cobotów marki DESTACO; ● od wielu lat jest oficjalnym dystrybutorem sprężyn przemysłowych LESJÖFORS, w tym sprężyn naciskowych, naciągowych, gazowych itp.; ● świadczy kompleksowe usługi serwisowe, szkoleniowe oraz prowadzi wyspecjalizowane doradztwo techniczne.

Cloos Polska Sp. z o.o.
ul. Stawki 5
58-100 Świdnica
tel. 74 851 86 60
firma@cloos.pl
www.cloos.pl

DACPOL Sp. z o.o.


Firma DACPOL działa na rynku od ponad 30 lat. Przez wszystkie lata działalności zdobyliśmy wyjątkowe doświadczenie w zakresie zaopatrywania firm w niezbędne komponenty i urządzenia dla szeroko rozumianego przemysłu.
Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach podzespołów do: ENERGOELEKTRONIKI, ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, AUTOMATYKI i ENERGETYKI. Reprezentujemy ponad 300 czołowych producentów. Zajmujemy się również doradztwem, projektowaniem, produkcją, serwisem bloków mocy, grzejnictwa indukcyjnego oraz montażem innych urządzeń przemysłowych.
GŁÓWNYMI ODBIORCAMI NASZYCH WYROBÓW SĄ: producenci napędów prądu stałego i zmiennego, spawarek i zgrzewarek, układów urządzeń zasilających, urządzeń dla trakcji kolejowej i tramwajowej, układów dla pojazdów samochodowych, sprzętu gospodarstwa domowego; instytuty naukowo-badawcze; służby zajmujące się utrzymaniem i serwisem linii produkcyjnych; punkty serwisowe; placówki handlowe.

DACPOL Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno
tel. 22 70 35 100
dacpol@dacpol.eu
www.dacpol.eu

Emerson


Emerson (NYSE: EMR) z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny lider dostarczający technologię i inżynierską wiedzę zapewniające innowacyjne rozwiązania dla Klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego na całym świecie. Firma Emerson wspiera Klientów w maksymalizowaniu produkcji procesowej, jednostkowej, ochronie środowiska oraz personelu przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Nasze wiodące w branży, niezawodne rozwiązania marek ASCO™, AVENTICS™ oraz TopWorx™ do sterowania przepływem mediów, pneumatyki i automatyzacji procesów działają przy niskim poborze mocy, w ekstremalnych temperaturach roboczych i posiadają światowe certyfikacje. Zaś nasze marki PACSystems™ oraz Movicon™ pomagają producentom OEM oraz użytkownikom końcowym w szybkim skonfigurowaniu i wdrożeniu zaawansowanych technologii przetwarzania brzegowego, wizualizacji i IIoT, dzięki czemu pozwalają naszym Klientom urzeczywistnić prawdziwy potencjał oraz pomóc zwiększać wydajność ich procesów - począwszy od przemysłu petrochemicznego, aż po branżę opakowaniową.

Emerson
Discrete Automation
Emerson Automation Fluid
Control & Pneumatics
Poland Sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa
tel. 22 458 92 88
Biuro@Emerson.com
www.Emerson.com

FINDER Polska Sp. z o.o.


Finder to ponad 60 lat doświadczenia w produkcji przekaźników i komponentów do automatyki przemysłowej. Nieustanny rozwój oferty spowodował, że możemy z radością pochwalić się poniższymi grupami produktów:

 • przekaźniki przemysłowe i mocy;
 • przekaźniki interfejsowe;
 • przekaźniki półprzewodnikowe;
 • przekaźniki nadzorcze i czasowe;
 • przekaźniki bistabilne;
 • termoregulacja przemysłowa;
 • zasilacze impulsowe;
 • moduły serwisowe;
 • przekaźniki programowalne logicznie;
 • wiele innych.
Zapraszamy na stronę internetową www.findernet.com.

Finder Polska Sp. z o.o.
ul. Logistyczna 27
62-080 Sady
tel. 61 865 94 07
finder.pl@findernet.com
www.findernet.com

GALIKA Sp. z o.o.


GALIKA AG od ponad 35 lat prowadzi działalność na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej w zakresie doradztwa technicznego, sprzedaży, uruchomień i usług serwisowych, jako jeden z wiodących dostawców obrabiarek i maszyn. Wraz z kluczowymi partnerami: Röders, INDEX TRAUB, STUDER, REIDEN, Hüller Hille, Schuster, MILLUTENSIL, ONA, oferujemy szeroką gamę maszyn sterowanych numerycznie do celów produkcyjnych i narzędziowych.

Zapewniamy instalacje i uruchomienia, szkolenia oraz kompletną obsługę posprzedażową. Nasi specjaliści zawsze przedstawią Państwu najlepsze propozycje, które będą spełniać Wasze oczekiwania.

GALIKA Sp. z o.o.
ul. Spacerowa 12/4
00-592 Warszawa
tel. +48 22 848 24 46
galika-wars@galika.pl
www.galika.pl

GALIKA Sp. z o.o.
ul. Kolsta 25
40-486 Katowice
tel. +48 32 735 03 76

Hansford Sensors Sp. z o.o.


Hansford Sensors specjalizuje się w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy czujników drgań, systemów monitorowania oraz niezbędnych akcesoriów. Wszystkie nasze produkty są dostosowane do pracy w przemyśle, również iskrobezpieczne wersje czujników AC i 4–20 mA, posiadające certyfikaty ATEX i IEC Ex. Oferowane przez nas produkty pozwalają na monitoring wszystkich kluczowych podzespołów maszyny, takich jak pompy, wentylatory i silniki. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, szybką dostawę, a co najważniejsze – kompetentną obsługę techniczną Klienta. Zawsze staramy się spełnić wszystkie wymagania, nawet adaptując naszą linię produkcyjną tak, aby produkt posiadał cechy wymagane przez Klienta, takie jak indywidualne loga, numery seryjne czy odpowiednie wymiary do transportu.

Hansford Sensors Sp. z o.o.
Łukasza Górnickiego 13 G
31-234 Kraków
tel. 12 410 67 47
tel. kom. 606 824 871
biuro@hansfordsensors.pl
www.hansfordsensors.pl

HYDAC Sp. z o.o.


HYDAC to ponad 50 lat doświadczenia w produkcji komponentów, podzespołów oraz systemów dla układów hydraulicznych i smarnych. Oferujemy filtry, hydroakumulatory, elektroniczne systemy monitoringu medium roboczego i urządzenia pomiarowe, układy chłodzące, pompy, zawory sterujące, akcesoria oraz inteligentne systemy i podzespoły dla procesów produkcyjnych.
W Polsce HYDAC to nowoczesna firma produkcyjna, specjalizująca się w projektowaniu, konstruowaniu oraz wytwarzaniu wydajnych systemów hydraulicznych i smarnych.
HYDAC Sp. z o.o. posiada certyfikaty jakości ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 3834-2:2005 oraz certyfikat zgodności z Europejską Dyrektywą Ciśnieniową 2014/68/UE, deklarację zgodności z wymaganiami TR CU 010/2011 na produkowane systemy hydrauliczne oraz certyfikat WHG.
HYDAC to kompetencja, innowacyjność, wysoka jakość, orientacja na potrzeby Klienta oraz wyspecjalizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

HYDAC Sp. z o.o.
ul. Reymonta 17
43-190 Mikołów
tel. 32 326 29 00
fax 32 326 29 04
info@hydac.com.pl
www.hydac.com.pl

INDASOL Industrial Solutions


Maszyny oraz rozwiązania dla linii produkcyjnych. Rozwiązania uszczelnień wałów obrotowych, stosowanych w mikserach, plastyfikatorach, przenośnikach ślimakowych, dozownikach celkowych oraz w innych urządzeniach napędzanych ruchem obrotowym wałów. Dostarczamy również przesiewacze wibracyjne, separatory wibracyjne, przenośniki wibracyjne, suszarnie fluidalne, filtry samoczyszczące, homogenizatory, mieszadła wysokoobrotowe – homogenizujące, miksery/młyny pracujące w linii. Specjalizujemy się również w pomiarach i kontroli wilgotności za mocą czujników wilgotności w technologii NIR. Cały czas śledzimy nowe trendy i rozwiązania w sektorze przemysłu. Wysoka jakość produktów i rozwiązań, które oferujemy, zyskała rekomendację największych światowych firm produkcyjnych. INDASOL Industrial Solutions jest przedstawicielem firm Admix, Carrier Vibrating, Russell Finex, Moisttech oraz CinchSeal.

INDASOL Industrial Solutions
ul. Instalatorów 17 lok. 3
02-237 Warszawa
tel. 607 116 264
kontakt@indasol.pl
www.indasol.pl
www.indachem.pl

INTER-CONSULTING Wydział Elektroenergetyki


Ponad 25 lat sporządzamy ekspertyzy, projektujemy i budujemy specjalistyczne urządzenia energetyczne oraz systemy nadzoru i sterowania. Doradzamy w zakresie jakości energii, optymalizujemy koszty zużycia mediów. Realizujemy projekty w obiektach przemysłowych, biurowych, serwerowniach, hotelach, instalacjach fotowoltaicznych i innych. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską. Oferujemy:

 • kompleksowe rozwiązania problemów jakości i kosztów energii – pomiary i analizy, opracowanie koncepcji, wykonanie projektu, budowę i montaż urządzeń;
 • systemy nadzoru jakości i kosztów energii i innych mediów z możliwością zdalnego zarządzania obiektami oraz sterowania pracą maszyn i urządzeń;
 • kompensatory mocy biernej ind. i poj., filtry wyż. harmonicznych, strażniki mocy;
 • specjalistyczną aparaturę do pomiarów, badań i rejestracji zakłóceń;
 • audyty, nadzór inwestycji, wsparcie techniczne, szkolenia.
ROZWIĄZUJEMY TRUDNE PROBLEMY I PODEJMUJEMY AMBITNE ZADANIA

INTER-CONSULTING
Wydział Elektroenergetyki
ul. Namysłowska 13/5
03-454 Warszawa
tel. 22 677 22 28–30
fax 22 618 08 69
biuro@icpower.pl
www.icpower.com.pl

Invertek Drives Polska Sp. z o.o.


Invertek Drives Polska Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem angielskiej firmy Invertek Drives, gdzie od 25 lat produkujemy światowej klasy przemienniki częstotliwości w seriach dedykowanych do stosowania w ekonomicznych rozwiązaniach automatyki ogólnej ODE-3, w wymagających aplikacjach automatyki przemysłowej ODP-2, w energooszczędnych systemach sterowania pompami i wentylatorami ODV-3, w aplikacjach do wind osobowych ODL-2. Unikalne rozwiązanie sterowania silnikami jednofazowymi, silnikami BLDC, PM i SynRM czyni naszą firmę rozpoznawalną w świecie napędów. Idąc z duchem czasu, wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania: komunikację Bluetooth i aplikację na telefon komórkowy, pozwalającą na szybką parametryzację, najnowszą wersję falownika ODE-3 w wersji IP66 z możliwością instalacji na zewnątrz budynku, w zakresie mocy 0,37–22 kW, zasilanych w zakresie napięć od 110 V do 480 V. Jakość naszych produktów jest na najwyższym światowym poziomie. Nie boimy się udzielić 5 lat gwarancji.

Invertek Drives Polska Sp. z o.o.
ul. Spalska 26/28
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. 44 723 40 05
fax 44 723 40 06
inbox@invertekdrives.com.pl
www.invertekdrives.com.pl

KROHNE Polska Sp. z o.o.


Grupa KROHNE jest globalnym producentem i dostawcą oprzyrządowania, rozwiązań i usług w obszarze metrologii przemysłowej oraz jednym ze światowych liderów w zakresie innowacyjności i tworzenia produktów o najwyższej technicznej jakości.
KROHNE Polska jest wyłącznym przedstawicielem Grupy KROHNE na terenie kraju – oferujemy sprzedaż pełnego asortymentu produktów Grupy KROHNE wraz z kompleksowym doradztwem technicznym w zakresie jego doboru i eksploatacji oraz kompletną obsługą serwisową.
Oferta handlowa obejmuje m.in. opomiarowanie przepływu, poziomu, ciśnienia i różnicy ciśnień oraz temperatury, analitykę fizykochemiczną, urządzenia wzorcowe i proovery, systemy pomiarowe (skidy), system detekcji i lokalizacji wycieku z rurociągu, system monitorowania zużycia paliwa i emisji spalin na statkach, system monitorowania i alarmu w zakresie ciekłych ładunków na statkach i inne.

KROHNE Polska Sp. z o.o.
ul. Przyrodników 1 C
80-298 Gdańsk
tel. 58 520 92 11
info.polska@krohne.com
http://pl.krohne.com

Mersen Polska Sp. z o.o.


Mersen jest producentem komponentów dla bezpieczeństwa i niezawodności energii
elektrycznej specjalizującym się w następujących dziedzinach:

 • bezpieczniki topikowe – ochrona instalacji niskiego napięcia;
 • bezpieczniki topikowe szybkie – ochrona komponentów półprzewodnikowych;
 • gniazda, podstawy oraz rozłączniki bezpiecznikowe;
 • bezpieczniki topikowe do średniego napięcia;
 • ograniczniki przepięć;
 • laminowane szynoprzewody;
 • systemy chłodzenia dla energoelektroniki;
 • systemy transferu energii do pojazdów szynowych;
 • kondensatory DC.

Oferujemy specjalistyczne produkty i rozwiązania dopasowane do Twoich standardów.

Mersen Polska Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3 A
30-633 Kraków
tel. 12 646 97 22
biuro.polska@mersen.com
www.ep.mersen.com

PEPPERL+FUCHS Sp. z o.o.


Pepperl+Fuchs – międzynarodowy koncern przemysłowy produkujący czujniki oraz moduły dla automatyki przemysłowej. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć:
● czujniki zbliżeniowe; ● czujniki fotoelektryczne; ● przemysłowe systemy wizyjne; ● czujniki ultradźwiękowe; ● enkodery obrotowe; ● systemy pozycjonowania; ● czujniki wychylenia i przyspieszenia; ● komunikację sieciową w przemyśle; ● systemy identyfikacji; ● wyświetlacze i przetwarzanie sygnału; ● połączenia; ● moduły I/O.
Dzięki specjalistycznej wiedzy technicznej potrafimy dyskutować o rozwiązaniach, a także dostosować naszą ofertę do zmieniających się potrzeb rynkowych i rosnących wymagań naszych Klientów, stale wprowadzając na rynek nowe i udoskonalone produkty i technologie. Przed wdrożeniem do seryjnej produkcji intensywnie testujemy nasze produkty, co zapewnia niezawodne i trwałe ich funkcjonowanie, nawet w ekstremalnych i agresywnych warunkach.
Produkty firmy Pepperl+Fuchs znajdują się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka precyzja i niezawodność.

PEPPERL+FUCHS Sp. z o.o.
ul. Owsiana 12
03-825 Warszawa
tel. 22 256 97 70
fax 22 256 97 73
info@pl.pepperl-fuchs.com
www.pepperl-fuchs.com

Powergate Sp. z o.o.


Projekty, sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie:

 • motoreduktorów AC/DC – moce od 1 W do 1 kW;
 • silników AC do 11 kW, silników DC do 300 W;
 • silników krokowych i serwomotorów;
 • silników BLDC ze zintegrowanymi sterownikami;
 • sterowników do silników DC oraz silników krokowych i serwomotorów;
 • elektrycznych siłowników liniowych do zastosowań przemysłowych;
 • napędów i stelaży do stołów o regulowanej wysokości;
 • zasilaczy impulsowych AC/DC 150–1200 W, 1–8-wyjściowych, z regulacją napięcia DC;
 • zasilaczy impulsowych wtyczkowych, biurkowych oraz przetwornic DC-DC;
 • przemysłowych kart pamięci SD/MicroSD/CF i dysków SSD/M.2/USB;
 • komponentów z zakresu automatyzacji i robotyzacji przemysłowej.

Powergate Sp. z o.o.
ul. Mała 1 B
42-605 Tarnowskie Góry
tel. 32 287 32 28
tel. 32 285 82 76
info@powergate.pl
www.powergate.pl

Reliance Worldwide Corporation​


Reliance Worldwide Corporation to wiodący na świecie producent złączy wtykowych do systemów rurowych. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza znakomitej jakości wytwarzanych produktów, kompleksowości asortymentu i dostaw oraz szeroko rozbudowanej sieci dystrybucji. Firma przez 60 lat działalności wypracowała sobie zaufanie i uznanie Klientów na całym świecie. W swojej ofercie posiadamy ponad 3000 produktów. Nasza oferta obejmuje między innymi:

 • instalacje sanitarno-grzewcze i ogrzewanie płaszczyznowe;
 • automatykę sterującą AURA;
 • instalacje pneumatyczne 4–28 mm;
 • węże PA, PE.
 • Posiadamy wiele certyfikatów m.in. ISO i PZH
 • rozlewu napojów, – złącza (POM, mosiądz) oraz węże (PA, PE).

Reliance Worldwide Distribution Europe Ltd
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań
tel. 61 878 04 08
www.ijohnguest.com
www.rwc.com
info.pl@rwc.com

RELPOL SA


Polski producent z 65-letnią tradycją i doświadczeniem

Oferta Relpol SA z zakresu utrzymania ruchu:

 • przekaźniki miniaturowe;
 • przekaźniki przemysłowe;
 • przekaźniki interfejsowe;
 • przekaźniki instalacyjne;
 • przekaźniki czasowe i nadzorcze;
 • styczniki instalacyjne;
 • przekaźniki programowalne;
 • sterowniki mocy;
 • sterowniki PLC.

RELPOL SA
ul. 11 Listopada 37
68-200 Żary
tel. 68 479 08 22, 50
fax 68 479 08 24
sprzedaz@relpol.com.pl
www.relpol.com.pl

Rossi Polska Sp. z o.o.


Rossi to jeden z wiodących producentów rozwiązań napędowych dla przemysłu, należący do szwajcarskiej grupy kapitałowej HABASIT AG.
Od 70 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania napędowe dla wymagających zastosowań przemysłowych.
Dostarczamy szeroki zakres typów przekładni i motoreduktorów, zawarty w 17 katalogach produktowych. Wyroby Rossi spełniają bardzo wysokie standardy jakościowe, co jest dodatkowo potwierdzone 3-letnią gwarancją producenta.
Oferujemy najszerszy zakres rozwiązań napędowych na rynku, m.in.:
● przekładnie i motoreduktory walcowe płaskie oraz stożkowo-walcowe; ● przekładnie i motoreduktory planetarne; ● przekładnie i motoreduktory ślimakowe; ● przekładnie i motoreduktory walcowe współosiowe; ● reduktory heavy duty dla przemysłu ciężkiego oraz kompletne jednostki napędowe; ● silniki elektryczne; ● reduktory kątowe, przekładnie bezluzowe do napędów serwo etc.
Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Rossi Polska Sp. z o.o.
ul. Równinna 31
87-100 Toruń
tel. 56 649 04 50
info.poland@rossi.com
www.rossi.com

Reklama