Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo ebm papst sap weld B&RSEW EURODRIVE

Reklama

Współpraca

Katalog NIS > Automatyka przemysłowa (2023)

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |

AIUT Sp. z o.o.


AIUT jest największym polskim integratorem systemów automatyki przemysłowej i zarządzania produkcją MES, ERP. Od ponad 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, intralogistycznych, IT oraz Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). ● Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu pod klucz zrobotyzowanych linii i stanowisk produkcyjnych, systemów sterowania, elektryki przemysłowej, systemów zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa i utrzymaniem ruchu CMMS/EAM oraz automatycznych systemów magazynowych i transportu wewnętrznego. ● Kompleksowo wyposażamy zakłady i centra logistyczne w systemy automatycznego składowania, sortowania, kompletacji i bezobsługowego transportu ładunków (przenośniki, roboty mobilne AMR/AGV). Jesteśmy również uznanym dostawcą inteligentnych systemów zdalnego odczytu liczników mediów (woda, ciepło, gaz) oraz monitoringu paliw. Naszym klientom zapewniamy globalny serwis i wsparcie w całym cyklu życia inwestycji.

AIUT Sp. z o.o.
ul. L. Wyczółkowskiego 113
44-109 Gliwice, Polska
tel. +48 32 775 40 00
info@aiut.com
www.aiut.com

ARMEL Producent Obudów


OBUDOWY RACK KASETY EUROCARD 10" i 19" ● 84hp SubRack 3U 6U VME ● modułowy system obudów na ramie z profili aluminiowych ● płyty aluminiowe EuroRack. Nasza firma istnieje od 1982 r. Znana jest jako renomowany producent oraz lider profesjonalnych obudów uniwersalnych w Europie. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem indywidualnych rozwiązań w automatyce przemysłowej. Chętnie doradzimy, jaka powinna być optymalna obudowa.
Produkcja obejmuje: ● obudowy metalowe i uniwersalne, stalowe lakierowane z aluminiową płytą ● pulpity sterownicze ● obudowy modułowe na szynę DIN Th35 ● szafy i stojaki RACK ● obudowy kasetowe do zasilania i falowników, sterowników automatyki napędów.
Nasi konstruktorzy służą Państwu pomocą w projektowaniu wzornictwa modeli i prototypów. Oferujemy usługi: projektowania, wycinania i frezowania, gięcia, lakierowania, anodowania. Dokładność wykonania wycinania i otworowania = 0,03 mm. STANDARDOWE ORAZ INDYWIDUALNE REALIZACJE.

ARMEL Producent Obudów
ul. Toruńska 8
44-100 Gliwice
tel./fax 32 307 56 60
tel. 32 230 23 01
kontakt@armel.pl
www.armel.pl

ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH Sp. z o.o.


Działalność: dystrybucja/handel hurtowy, handel detaliczny, wykonawstwo, serwis, doradztwo.
Autoryzowany dystrybutor firmy Danfoss ● Aparatura łączeniowa NN ● Armatura przemysłowa ● Chłodnictwo i klimatyzacja ● Ciepłownictwo ● Komponenty automatyki przemysłowej ● Napędy elektryczne VLT ● Serwis przetwornic częstotliwości Danfoss VLT ● Wypożyczalnia przetwornic VLT ● Ogrzewanie podłogowe DEVI ● Uzdatnianie sprężonego powietrza ● Układy sterowania i monitoringu ● Sprężarki i agregaty skraplające ● Doradztwo, kompletacja dostaw ● Rozwiązania nietypowe

ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH Sp. z o.o.
ul. Gościnna 13
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
tel. 22 666 21 62
asc.warszawa@asc.waw.pl
www.sklep-asc.pl
www.asc.waw.pl

ASKOM Sp. z o.o.


ASKOM jest integratorem systemów automatyki, zarządzania produkcją (MES / MOM) oraz producentem oprogramowania przemysłowego. Dzięki naszym kompetencjom klienci otrzymują z jednego źródła rozwiązania, które optymalnie integrują systemy produkcyjne z systemami zarządzania, minimalizując koszty przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności produkcji. Oferujemy projektowanie i wykonanie „pod klucz” systemów dla maszyn, linii produkcyjnych, procesów przemysłowych i kompletnych zakładów.
ASKOM jest producentem systemu Asix (ponad 14 000 użytkowanych licencji, ponad 50 firm integratorskich) – pakietu projektowania i realizacji przemysłowych systemów IT, oferującego bogatą funkcjonalność, jakiej oczekuje się od systemów HMI/SCADA/MES.

ASKOM Sp. z o.o.
ul. Józefa Sowińskiego 13
44-100 Gliwice
tel. +48 32 30 18 100
fax +48 32 30 18 101
biuro@askom.pl
www.askom.pl
www.asix.com.pl

BAUMER Sp. z o.o.


Baumer to międzynarodowa firma skupiająca się na technologii czujników do automatyzacji procesów produkcyjnych. W naszym portfolio znaleźć można czujniki do detekcji obiektów, pomiaru odległości, kamery przemysłowe, enkodery, czujniki procesowe i do pomiaru siły oraz dużo więcej. Posiadamy również szeroką gamę przyłączy procesowych, kabli, wtyczek oraz różnych akcesoriów do czujników. Nasze produkty znajdują zastosowanie w aplikacjach higienicznych w przemyśle chemicznym, spożywczym i farmaceutycznym, w procesach sterylizacji SIP i czyszczenia CIP, w przemyśle opakowaniowym, metalowym i kolejowym oraz w wielu innych wymagających aplikacjach. To, co nas wyróżnia, to zaprojektowany USB-C IO-Link Master wraz z darmowym oprogramowaniem Baumer Sensor Suite. Umożliwia on łatwą parametryzację oraz odczyt informacji z każdego czujnika wyposażonego w interfejs IO-Link. Baumer jako lider technologiczny bez przerwy pracuje nad nowymi pomysłami i innowacjami, które następnie są wdrażane na rynek.

BAUMER Sp. z o.o.
ul. Wydawnicza 1/3
92-333 Łódź
tel. 42 676 73 30
sales.pl@baumer.com
www.baumer.com

Beckhoff Automation Sp. z o.o.


Beckhoff realizuje otwarte systemy automatyzacji w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty I/O (wejścia/wyjścia), panele operatorskie, komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej, oprogramowanie do automatyzacji, a także automatyzację niewymagającą szaf sterowniczych. Dla wszystkich dziedzin dostępne są linie produktów, które funkcjonują jako komponenty pojedyncze lub zespolone w kompletny, zestrojony system sterowania. New Automation Technology oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych zastosowaniach: od obrabiarek CNC po inteligentne sterowanie budynkiem. Firma Beckhoff oprócz sprzedaży produktów oferuje swoim Klientom pomoc techniczną, wsparcie przy tworzeniu aplikacji oraz szkolenia.

Beckhoff Automation Sp. z o.o.
Żabieniec, ul. Ruczajowa 15
05-500 Piaseczno
tel. 22 750 47 00
info@beckhoff.pl
www.beckhoff.pl

BIKOM-PPHU Ewa Białozorczyk


Działamy na rynku IT, elektroniki i automatyki przemysłowej od roku 1998.
Naszą misją jest innowacyjność w komputeryzacji przemysłu i sfery usług w sposób przystępny dla każdego segmentu. Dostarczamy przemysłowe systemy komputerowe z uwzględnieniem monitorów LCD i komputerów panelowych PC wyposażonych w panele dotykowe w konfiguracjach spełniających specyficzne wymagania Klientów.
Projektujemy i wykonujemy stanowiska kontroli i sterowania oparte na monitorach LCD z panelami dotykowymi oraz na specjalnie zaprojektowanych komputerach panel PC z całkowitym stopniem ochrony do IP65. Naszą specjalnością są panele PC w wykonaniu bezwentylatorowym z zastosowaniem CPU Intela aż do wersji i7. Technologia rozpraszania ciepła jest oparta na specjalnie zaprojektowanym radiatorze i technologii rurek cieplnych, tzw. heat pipe. Zapewniamy naszym Klientom doradztwo i wsparcie techniczne w realizacji ich wizji produktu. Oprócz dostaw sprzętu świadczymy także usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

BIKOM-PPHU
Ewa Białozorczyk
ul. Łąkowa 16/2
80-743 Gdańsk
tel. 58 307 58 63
fax 58 346 20 84
bikom@bikom-pl.com
www.bikom-pl.com

BREMAS ERSCE BELTRADE Sp. z o.o.


Jesteśmy wyłącznym importerem włoskiego producenta BREMAS ERSCE.
BREMAS to marka mająca udział wszędzie tam, gdzie wymagane jest sterowanie urządzeniami i zarządzanie maszynami z poziomu pulpitu sterowniczego. Od przełączników do wyłączników, poprzez łączniki krzywkowe, przyciski bezpieczeństwa. BREMAS to lider w produkcji łączników krzywkowych, oferuje największy asortyment od ponad 40 lat. Łączniki krzywkowe – 12–630 A – wszystkie modele i rodzaje mocowań; rozłączniki – 32–6300 A.
ERSCE od ponad 30 lat projektuje i produkuje łączniki krańcowe, pozycyjne, bezpieczeństwa oraz gniazda przekaźnikowe. W dziedzinie automatyki przemysłowej jest w stanie zaproponować najbardziej kompletne i wszechstronne rozwiązania do każdego zapotrzebowania. W swojej ofercie posiada ponad 3000 wersji łączników. Czytelne, obszerne katalogi pozwalają z łatwością dobrać odpowiedni podzespół. Łączniki bezpieczeństwa; łączniki pozycyjne, krańcowe; przyciski bezpieczeństwa ręczne i nożne.

BELTRADE Sp. z o.o.
ul. Barszczewska 7/11
01-654 Warszawa
tel. 22 832 70 80
fax 22 832 71 28
info@beltrade.pl
www.beltrade.pl

CCIBA Sp. j.


Produkujemy modułowe elementy automatyki przemysłowej:

 • przetworniki temperatury;
 • separatory i przetworniki standardowych sygnałów analogowych;
 • przetworniki prądu i napięcia;
 • zadajniki standardowych sygnałów analogowych;
 • załączniki i sygnalizatory przekroczeń;
 • wskaźniki tablicowe;
 • regulatory napięcia i zasilacze;
 • nietypowe elementy automatyki.

CCIBA Sp. j.
ul. Tarnopolska 10
54-616 Wrocław
tel. 71 795 40 80
ciba@ciba.pl
www.cciba.pl
www.cciba.eu

CEL-MAR Sp. j. Zakład Informatyki i Elektroniki


CEL-MAR Sp. j. to ludzie, którzy od wielu lat z pasją i zaangażowaniem projektują i produkują urządzenia szeregowej transmisji danych. Zaczynaliśmy naszą działalność od urządzeń głównie z interfejsem RS232 i RS485, teraz nasza oferta liczy przeszło 50 różnego typu wyrobów. Począwszy od konwerterów takich interfejsów, jak RS232, RS485/RS422, Pętli Prądowej, 1-WIRE, USB, przez separatory, HUB-y, a kończąc na modułach do pomiaru temperatury i czujnikach.
Sugerując się potrzebami naszych Klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty produkcyjnej konwertery ethernetowe, Wi-Fi, jak i konwertery adresowalne czy prędkości. Nasze urządzenia znalazły zastosowanie w systemach automatyki przemysłowej i kolejowej, w systemach telemechaniki i kontroli dostępu czy przy łączeniu kas fiskalnych, wag elektronicznych itp.
Urządzenia ze znakiem ADA są projektowane i produkowane z myślą o potrzebach Państwa firm.

CEL-MAR Sp. j.
Zakład Informatyki i Elektroniki
ul. Ściegiennego 219 C
25-116 Kielce
tel. 41 362 12 46
fax 41 361 07 70
biuro@cel-mar.pl
www.cel-mar.pl

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.


CES – specjaliści od automatyki. Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. to polska firma inżynierska działająca nieprzerwanie na rynku napędów elektrycznych i automatyki przemysłowej od 1992 roku. Posiadając już 30-letnie doświadczenie w branży elektrycznej, oferujemy m.in. falowniki niskiego napięcia (Gefran), softstarty niskiego i średniego napięcia (Solcon), serwonapędy (Gefran), przekształtniki tyrystorowe do silników DC (Gefran) oraz silniki DC. Oferujemy również silniki i falowniki średniego napięcia wraz z uruchomieniem. Klientom zajmującym się integracją automatyki i dostarczaniem maszyn oferujemy zaawansowane narzędzie zdalnego wsparcia technicznego CUMULUS. Jesteśmy autoryzowanym integratorem platformy ASIX. Ponadto oferujemy kompleksowe realizacje, uruchomienia, projektowanie i modernizacje układów napędowych, diagnostykę, doradztwo techniczne oraz autoryzowany serwis oferowanych rozwiązań. Oprócz tego w naszej ofercie: ZASILANIE REZERWOWE UPS, SYSTEMY KOGENERACYJNE, IZOLATORY, OSPRZĘT INSTALACJI BIOGAZOWYCH.

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.
32-003 Podłęże 676
tel. 12 269 00 11
fax 12 267 37 28
sekretariat@ces.com.pl
www.ces.com.pl
www.falownikices.pl
www.soft-start.pl

Cloos Polska Sp. z o.o.


Firma Cloos Polska już od 30 lat specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu zautomatyzowanych stanowisk spawalniczych. Roboty spawalnicze CLOOS obecne są w ponad 250 przedsiębiorstwach w Polsce, m.in. w branży rolniczej, budowlanej, motoryzacyjnej czy konstrukcji stalowych.
Cloos Polska: ● jest ponadto dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu do spawania metodami MIG/MAG/TIG oraz urządzeń do spawania orbitalnego marki Orbitalum; ● posiada w swojej ofercie coboty spawalnicze, urządzenia filtrowentylacyjne Kemper i TEKA, a także profesjonalne stoły spawalnicze SIEGMUND; ● oferuje szeroką gamę zacisków, siłowników, chwytaków, a także kompleksowe oprzyrządowanie dla robotów i cobotów marki DESTACO; ● od wielu lat jest oficjalnym dystrybutorem sprężyn przemysłowych LESJÖFORS, w tym sprężyn naciskowych, naciągowych, gazowych itp.; ● świadczy kompleksowe usługi serwisowe, szkoleniowe oraz prowadzi wyspecjalizowane doradztwo techniczne

Cloos Polska Sp. z o.o.
ul. Stawki 5
58-100 Świdnica
tel. 74 851 86 60
firma@cloos.pl
www.cloos.pl

COMPARTA Zajdel Sp. z o.o.


COMPARTA to firma z trzydziestoletnią tradycją. Autoryzowany dystrybutor produktów firm:

 • IDEC: sterowniki PLC, panele HMI, osprzęt tablicowy, elementy bezpieczeństwa, oświetlenie LED, przekaźniki i inne;
 • Secomea: rozwiązania zdalnego dostępu, serwisu i zbierania danych;
 • ASEM: komputery przemysłowe, panele i oprogramowanie HMI;
 • Jetter: elementy i systemy automatyki mobilnej i przemysłowej;
 • Hilscher: konwertery protokołów przemysłowych, karty komunikacyjne do komputerów przemysłowych;
 • COMPARTA: switche przemysłowe niezarządzalne i zarządzalne.
COMPARTA jest również partnerem ERGATE w Polsce i oferuje wszystkie produkty z oferty ERGATE:
 • elementy wyposażenia szaf sterowniczych;
 • komponenty automatyki przemysłowej i budynkowej.

COMPARTA Zajdel Sp. z o.o.
ul. Marmurowa 7
05-077 Warszawa-Wesoła
www.comparta.pl

CoNStel Sp. z o.o.


Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem na polskim rynku firm:
● B&R Industrial Automation GmbH (Austria): kompletne systemy sterowania i wizualizacji dla automatyzacji maszyn i procesów. W ofercie sterowania PLC, panele operatorskie i panele zintegrowane ze sterownikami, komputery przemysłowe, sterowanie napędami (synchronizacja, krzywki, CNC) oraz zintegrowane systemy bezpieczeństwa; ● HIQUEL GmbH (Austria): automatyka dla przemysłu i BMS. W ofercie sterowania PLC, przekaźniki czasowe i nadzorcze, automatyka budynków.
 
Zajmujemy się sprzedażą, wdrożeniami i serwisem wyżej wymienionych urządzeń. Współpracujemy z firmami w zakresie projektowania i uruchamiania instalacji, maszyn i linii przemysłowych. Prowadzimy również autoryzowane szkolenia z zakresu systemów sterowania, wizualizacji i serwonapędów z oferty B&R. Ponadto świadczymy daleko idącą pomoc techniczną: projektowanie, dobór elementów sterowania, programowanie i uruchamianie aplikacji.

CoNStel Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 229
40-600 Katowice
tel./fax 32 205 29 51
constel@constel.pl
www.constel.pl

CONTROL-SERVICE


Systemy sterowania produkcją wsadową (batch), automatyzacja i robotyzacja procesów technologicznych, symulatory procesów produkcyjnych (digital twin), systemy MES, PCS7, napędy pomp, wentylatorów, przenośników, mieszadeł, młynów; układy kaskadowe pomp; synchronizacja i pozycjonowanie; modernizacje linii technologicznych; zwiększanie wydajności; dystrybucja przetwornic częstotliwości i softstartów; filtry dU/dt, sinusoidalne i filtry harmonicznych; autoryzowany serwis przetwornic częstotliwości i softstartów Danfoss 24/7; serwis falowników, paneli operatorskich, sterowników PLC, monitorów przemysłowych i innych elektronicznych komponentów automatyki i sterowania; wypożyczalnia przetwornic częstotliwości od 0,55 do 250 kW; szkolenia z zakresu napędów elektrycznych dedykowane dla służb utrzymania ruchu, inżynierów i projektantów; audyty energetyczne i projekty oszczędzające energię.
Siemens Solution Partner (Automation, Drives), Wonderware System Integrator Partner (System Platform), Danfoss Drives Premium Partner, Danfoss DrivePro® Service Partner

CONTROL-SERVICE
ul. Płk. Dąbka 17
30-732 Kraków
tel. 12 269 75 80
www.control-service.pl

DACPOL Sp. z o.o.


Firma DACPOL działa na rynku od ponad 30 lat. Przez wszystkie lata działalności zdobyliśmy wyjątkowe doświadczenie w zakresie zaopatrywania firm w niezbędne komponenty i urządzenia dla szeroko rozumianego przemysłu.
Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach podzespołów do: ENERGOELEKTRONIKI, ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, AUTOMATYKI i ENERGETYKI. Reprezentujemy ponad 300 czołowych producentów. Zajmujemy się również doradztwem, projektowaniem, produkcją, serwisem bloków mocy, grzejnictwa indukcyjnego oraz montażem innych urządzeń przemysłowych.
GŁÓWNYMI ODBIORCAMI NASZYCH WYROBÓW SĄ: producenci napędów prądu stałego i zmiennego, spawarek i zgrzewarek, układów urządzeń zasilających, urządzeń dla trakcji kolejowej i tramwajowej, układów dla pojazdów samochodowych, sprzętu gospodarstwa domowego; instytuty naukowo-badawcze; służby zajmujące się utrzymaniem i serwisem linii produkcyjnych; punkty serwisowe; placówki handlowe.

DACPOL Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno
tel. 22 70 35 100
dacpol@dacpol.eu
www.dacpol.eu

el Giro


Wykonujemy i wdrażamy kompletne systemy automatyki przemysłowej.
Proponujemy naszym Odbiorcom pełną obsługę od projektu po montaż i uruchomienie w zakresie następujących usług:

 • projektowanie układów automatyki, sterowania i pomiarów;
 • szafy zasilające, sterownicze, rozdzielnie;
 • wizualizacje SCADA procesów przemysłowych;
 • przemysłowe instalacje elektryczne;
 • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki na dowolnych obiektach przemysłowych;
 • wdrażanie systemów opartych na sterownikach PLC;
 • oprogramowanie systemów sterowania i monitoringu.
Zakresem naszego działania są te dziedziny, gdzie zastosowanie układów automatyki zapewnia wzrost wydajności pracy maszyn i urządzeń, zwiększa ich niezawodność, obniża koszty eksploatacji, poprawia bezpieczeństwo obsługi.

el Giro
ul. Borowa 156
43-100 Tychy
tel. 602 11 47 28
biuro@elgiro.pl
www.elgiro.pl

EMA-ELFA Sp. z o.o.


EMA-ELFA Sp. z o.o. (założona w roku 1954) jest producentem szerokiej gamy aparatury elektrycznej, stosowanej m.in. w przemyśle elektromaszynowym, stoczniowym, w budownictwie oraz górnictwie.
Oferta obejmuje ● elektromagnetyczne hamulce tarczowe prądu stałego (m.in. o Mh do 5000 Nm, hamulce serii 2H2SP...BT o ograniczonym poziomie hałasu, spełniające rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, np. w teatrach, salach koncertowych); ● hamulce przeciwwybuchowe serii NEX do przestrzeni zagrożonych wybuchem gazów i pyłów z cert. ATEX; ● hamulce serii HEX o pełnej obudowie ognioszczelnej dla przemysłu górniczego i chemicznego; ● hamulce prądu zmiennego (m.in. serii HZg zasilane 3-fazowym napięciem, pozwalające na osiągnięcie Mh od 20 do 400 Nm w 5 wielk. mech.); ● hamulce i sprzęgła proszkowe; ● zwalniaki elektrohydrauliczne – także z ATEX; ● przyciski sterownicze EFM; ● odłączniki i przełączniki zatab­licowe; ● gniazda i wtyczki do wózków akumulatorowych; ● śruby do podnośników i wind; ● wrzeciona do zasuw i zaworów.

Grupa Cantoni
Fabryka Aparatury Elektrycznej EMA ELFA Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 7
63-500 Ostrzeszów
tel. 62 730 30 51
fax 62 730 33 06
handel@ema-elfa.pl
www.cantonigroup.com

Emerson


Emerson (NYSE: EMR) z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny lider dostarczający technologię i inżynierską wiedzę zapewniające innowacyjne rozwiązania dla Klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego na całym świecie. Firma Emerson wspiera Klientów w maksymalizowaniu produkcji procesowej, jednostkowej, ochronie środowiska oraz personelu przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii i ograniczaniu kosztów operacyjnych. Nasze wiodące w branży, niezawodne rozwiązania marek ASCO™, AVENTICS™ oraz TopWorx™ do sterowania przepływem mediów, pneumatyki i automatyzacji procesów działają przy niskim poborze mocy, w ekstremalnych temperaturach roboczych i posiadają światowe certyfikacje. Zaś nasze marki PACSystems™ oraz Movicon™ pomagają producentom OEM oraz użytkownikom końcowym w szybkim skonfigurowaniu i wdrożeniu zaawansowanych technologii przetwarzania brzegowego, wizualizacji i IIoT, dzięki czemu pozwalają naszym Klientom urzeczywistnić prawdziwy potencjał oraz pomóc zwiększać wydajność ich procesów - począwszy od przemysłu petrochemicznego, aż po branżę opakowaniową.

Emerson Discrete Automation
Emerson Automation Fluid
Control & Pneumatics
Poland Sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa
tel. 22 458 92 88
Biuro@Emerson.com
www.Emerson.com

ENEL-AUTOMATYKA Sp. z o.o.


Firmę ENEL-AUTOMATYKA tworzy zespół specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Od lat jesteśmy obecni na rynku jako projektanci oraz wykonawcy układów automatyki. Produkujemy sterowniki serii RP, zabezpieczenia pomp PSU i wiele innych urządzeń.
W naszej działalności stosujemy system PN-EN ISO 9001.
Wykonujemy: układy napędowe z falownikami i softstartami; układy automatyki dla wielu gałęzi przemysłu: energetycznego, hutniczego, wydobywczego, chemicznego oraz gospodarki wodno-ściekowej; systemy zbierania i transmisji danych; systemy monitorowania kosztów energii.
ENEL-AUTOMATYKA jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Danfoss.
Oferujemy komponenty automatyki: elektrozawory; zawory termostatyczne; zawory pneumatyczne; przetworniki ciśnienia; czujniki temperatury; presostaty; termostaty oraz przemienniki częstotliwości i softstarty.

ENEL-AUTOMATYKA Sp. z o.o.
ul. Gen. J. Sowińskiego 3
44-101 Gliwice
tel. 32 725 11 89
tel. 32 237 62 69
biuro@enel-automatyka.pl
www.enel-automatyka.pl

ENEL-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.


Autoryzowany dystrybutor komponentów i systemów automatyki przemysłowej firmy Mitsubishi Electrcic, takich jak:

 • przemienniki częstotliwości serii FR;
 • modułowe i kompaktowe sterowniki PLC;
 • panele operatorskie HMI;
 • serwonapędy – wzmacniacze, sterowniki i silniki;
 • aparatura łączeniowa NN – wyłączniki mocy, wyłączniki silnikowe i instalacyjne, styczniki i zabezpieczenia termiczne;
 • roboty przemysłowe;
 • systemy wizualizacji i zbierania danych;
 • oprogramowanie narzędziowe.

ENEL-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
ul. Gen. J. Sowińskiego 3
44-101 Gliwice
tel. 32 237 61 80
biuro@enel-dystrybucja.pl
www.enel-dystrybucja.pl

Fabryka Kabli MADEX Sp. j.


Fabryka Kabli MADEX – rok założenia 1988.
Fabryka Kabli MADEX jest uznanym dostawcą dla największych odbiorców kabli z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej.
Firma specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów: teleinformatycznych, górniczych, telekomunikacyjnych, szerokopasmowych, ognioodpornych i bezhalogenowych, współosiowych, sygnalizacyjnych, dla automatyki i sterowania. Stałe utrzymanie wysokiej jakości produkcji jest możliwe dzięki wdrożeniu w 1997 r. Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.
Celem działania firmy jest oferowanie produktów najwyższej jakości po konkurencyjnej cenie

Fabryka Kabli MADEX Sp. j.
Stefanówka
ul. Żurawia 96
05-462 Wiązowna
tel. 22 780 36 00
fax 22 780 36 12
madex@madex.pl
www.madex.pl

FAMUR SA


Grupa FAMUR zajmuje się projektowaniem i produkcją aparatury elektrycznej zasilającej oraz łączeniowej stosowanej do zasilania maszyn i urządzeń dla górnictwa podziemnego i odkrywkowego. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych wydziałów produkcji elektroniki w Europie Środkowo-Wschodniej.
Oferujemy innowacyjne rozwiązania, mające na celu poprawę bezpieczeństwa pracy, jak m.in. system zdalnego sterowania kombajnem chodnikowym. Posiadamy autorskie układy sterowania maszyn i urządzeń w wykonaniu iskrobezpiecznym i normalnym oraz własną aparaturę zabezpieczeniową. W naszym portfolio znajduje się sprzęt przystosowany do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, jak też w strefach zagrożonych wybuchem. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu zintegrowanych systemów zasilania i sterowania kompleksami wydobywczymi, a także produkty z obszaru informatycznych technik nadzoru ich pracy. FAMUR prowadzi pełną obsługę inwestycji w ramach projektowania, produkcji, serwisu i remontu oferowanych maszyn i systemów.

FAMUR SA
ul. Armii Krajowej 51
40-698 Katowice
tel. 32 359 63 00
fax 32 359 66 77
famur@famur.com
www.famur.com

Fatek Polska Sp. z o.o.


Firma Fatek Polska jest oficjalnym dystrybutorem paneli HMI, sterowników PLC, serwonapędów oraz usługi zdalnego dostępu marki Fatek na terenie Polski. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów od momentu doradztwa, pomocy w wyborze sprzętu, przez dostawę komponentów aż po pomoc techniczną przy uruchomieniu maszyny. Posiadamy w magazynie większość oferowanego przez nas sprzętu, co pozwala nam na zapewnienie płynności dostaw.

Fatek Polska Sp. z o.o.
ul. Siwka 11
31-588 Kraków
tel. kom. 533 329 921
info@fatekpolska.pl
www.fatek.pl

FINDER Polska Sp. z o.o.


Finder to ponad 60 lat doświadczenia w produkcji przekaźników i komponentów do automatyki przemysłowej. Nieustanny rozwój oferty spowodował, że możemy z radością pochwalić się poniższymi grupami produktów:

 • przekaźniki przemysłowe i mocy;
 • przekaźniki interfejsowe;
 • przekaźniki półprzewodnikowe;
 • przekaźniki nadzorcze i czasowe;
 • przekaźniki bistabilne;
 • termoregulacja przemysłowa;
 • zasilacze impulsowe;
 • moduły serwisowe;
 • przekaźniki programowalne logicznie;
 • i wiele innych.
Zapraszamy na stronę internetową www.findernet.com.

Finder Polska Sp. z o.o.
ul. Logistyczna 27
62-080 Sady
tel. 61 865 94 07
finder.pl@findernet.com
www.findernet.com

Reklama