Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst 
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

Katalog NIS > Automatyka przemysłowa (2024)

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |

AIUT Sp. z o.o.


AIUT jest największym polskim integratorem systemów automatyki przemysłowej i zarządzania produkcją MES, ERP. Od ponad 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, intralogistycznych, IT oraz Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). ● Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu pod klucz zrobotyzowanych linii i stanowisk produkcyjnych, systemów sterowania, elektryki przemysłowej, systemów zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa i utrzymaniem ruchu CMMS/EAM oraz automatycznych systemów magazynowych i transportu wewnętrznego. ● Kompleksowo wyposażamy zakłady i centra logistyczne w systemy automatycznego składowania, sortowania, kompletacji i bezobsługowego transportu ładunków (przenośniki, roboty mobilne AMR/AGV). Jesteśmy również uznanym dostawcą inteligentnych systemów zdalnego odczytu liczników mediów (woda, ciepło, gaz) oraz monitoringu paliw. Naszym klientom zapewniamy globalny serwis i wsparcie w całym cyklu życia inwestycji.


AIUT Sp. z o.o.
ul. L. Wyczółkowskiego 113
44-109 Gliwice, Polska
tel. +48 32 775 40 00
info@aiut.com
www.aiut.com

ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH Sp. z o.o.


Działalność: dystrybucja/handel hurtowy, handel detaliczny, wykonawstwo, serwis, doradztwo.
Autoryzowany dystrybutor firmy Danfoss ● Aparatura łączeniowa NN ● Armatura przemysłowa ● Chłodnictwo i klimatyzacja ● Ciepłownictwo ● Komponenty automatyki przemysłowej ● Napędy elektryczne VLT ● Serwis przetwornic częstotliwości Danfoss VLT ● Wypożyczalnia przetwornic VLT ● Ogrzewanie podłogowe DEVI ● Uzdatnianie sprężonego powietrza ● Układy sterowania i monitoringu ● Sprężarki i agregaty skraplające ● Doradztwo, kompletacja dostaw ● Rozwiązania nietypowe.


ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH Sp. z o.o.
ul. Gościnna 13
05-082 Blizne Łaszczyńskiego
tel. 22 666 21 62
asc.warszawa@asc.waw.pl
www.sklep-asc.pl
www.asc.waw.pl 

ASKOM Sp. z o.o.


ASKOM jest integratorem systemów automatyki, zarządzania produkcją (MES / MOM) oraz producentem oprogramowania przemysłowego z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dzięki naszym kompetencjom klienci otrzymują z jednego źródła rozwiązania, które optymalnie integrują systemy produkcyjne z systemami zarządzania, minimalizując koszty przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności produkcji. Oferujemy projektowanie i wykonanie „pod klucz” systemów dla maszyn, linii produkcyjnych, procesów przemysłowych i kompletnych zakładów.
ASKOM jest producentem platformy Asix (ponad 16 000 użytkowanych licencji, blisko 40 firm integratorskich) – pakietu projektowania i realizacji przemysłowych systemów IT, oferującego bogatą funkcjonalność, jakiej oczekuje się od systemów HMI/SCADA/MES.


ASKOM Sp. z o.o.
ul. Józefa Sowińskiego 13
44-100 Gliwice
tel. +48 32 30 18 100
fax +48 32 30 18 101
biuro@askom.pl
www.askom.pl
www.asix.com.pl 

BAUMER Sp. z o.o.


Jesteśmy polskim oddziałem międzynarodowej firmy Baumer Group z siedzibą w Szwajcarii. Nasza oferta to szerokie portfolio aparatury kontrolno-pomiarowej, skierowane do klientów przemysłowych. Baumer jako innowacyjna firma projektowo-produkcyjna z dużym powodzeniem tworzy produkty najwyższej jakości do bardzo trudnych aplikacji higienicznych w przemyśle chemicznym, spożywczym i medycznym. Nasze portfolio produktów w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej to cała gama przetworników i czujników ciśnienia, temperatury, przepływu, poziomu, siły, naprężenia i drgań. Nasze zaawansowane produkty procesowe produkowane są w fabrykach europejskich, gdzie posiadamy własne działy R&D. Jedną z naszych sztandarowych marek z Process Instrumentation jest Bourdon, który w zakładzie we Fracji produkuje wysokiej jakości manometry i termometry bimetaliczne znane na całym świecie. Baumer Group jest także międzynarodowym liderem w projektowaniu i produkcji czujników, enkoderów obrotowych, elementów do automatycznego przetwarzania obrazu oraz profilometrów.


BAUMER Sp. z o.o.
ul. Wydawnicza 1/3
92-333 Łódź
tel. 42 676 73 30
sales.pl@baumer.com
www.baumer.com

Beckhoff Automation Sp. z o.o.


Beckhoff realizuje otwarte systemy automatyzacji w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty I/O (wejścia/wyjścia), panele operatorskie, komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej, oprogramowanie do automatyzacji, a także automatyzację niewymagającą szaf sterowniczych. Dla wszystkich dziedzin dostępne są linie produktów, które funkcjonują jako komponenty pojedyncze lub zespolone w kompletny, zestrojony system sterowania. New Automation Technology oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych zastosowaniach: od obrabiarek CNC po inteligentne sterowanie budynkiem. Firma Beckhoff oprócz sprzedaży produktów oferuje swoim Klientom pomoc techniczną, wsparcie przy tworzeniu aplikacji oraz szkolenia.


Beckhoff Automation Sp. z o.o.
Żabieniec, ul. Ruczajowa 15
05-500 Piaseczno
tel. 22 750 47 00
info@beckhoff.pl
www.beckhoff.pl

BITNER sp. z o.o. Zakłady Kablowe


Zakłady Kablowe BITNER to polski producent kabli i przewodów działający na rynku od 1996 roku.
Nasza oferta obejmuje ponad 40 000 wyrobów uszeregowanych w kilkanaście grup asortymentowych. Dzięki dużej różnorodności produkowanych przez nas kabli jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć szeroki wachlarz inwestycji. Zakres produkcji uwzględnia wszystkie obszary przemysłu, w których wykorzystywane są kable, począwszy od telekomunikacyjnych, poprzez sterownicze i sygnalizacyjne, aż po zasilające niskiego i średniego napięcia. Od kilkunastu lat posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 oraz ISO 14001, a nasze produkty spełniają wszystkie wymagane normy i standardy.


Zakłady Kablowe BITNER sp. z o.o.
ul. Friedleina 3/3
30-009 Kraków
Adres do korespondencji:
Zakład Produkcyjny
32-353 Trzyciąż
ul. Krakowska 2
tel. 12-389 40 24
bitner@bitner.com.pl
www.bitner.com.pl

BREMAS ERSCE BELTRADE Sp. z o.o.


Jesteśmy wyłącznym importerem włoskiego producenta BREMAS ERSCE.
BREMAS to marka mająca udział wszędzie tam, gdzie wymagane jest sterowanie urządzeniami i zarządzanie maszynami z poziomu pulpitu sterowniczego. Od przełączników do wyłączników, poprzez łączniki krzywkowe, przyciski bezpieczeństwa. BREMAS to lider w produkcji łączników krzywkowych, oferuje największy asortyment od ponad 40 lat. Łączniki krzywkowe – 12–630 A – wszystkie modele i rodzaje mocowań; rozłączniki – 32–6300 A.
ERSCE od ponad 30 lat projektuje i produkuje łączniki krańcowe, pozycyjne, bezpieczeństwa oraz gniazda przekaźnikowe. W dziedzinie automatyki przemysłowej jest w stanie zaproponować najbardziej kompletne i wszechstronne rozwiązania do każdego zapotrzebowania. W swojej ofercie posiada ponad 3000 wersji łączników. Czytelne, obszerne katalogi pozwalają z łatwością dobrać odpowiedni podzespół. Łączniki bezpieczeństwa; łączniki pozycyjne, krańcowe; przyciski bezpieczeństwa ręczne i nożne.


BELTRADE Sp. z o.o.
ul. Barszczewska 7/11
01-654 Warszawa
tel. 22 832 70 80
fax 22 832 71 28
info@beltrade.pl
www.beltrade.pl

CEL-MAR Sp. j. Zakład Informatyki i Elektroniki


CEL-MAR Sp. j. to ludzie, którzy od wielu lat z pasją i zaangażowaniem projektują i produkują urządzenia szeregowej transmisji danych. Zaczynaliśmy naszą działalność od urządzeń głównie z interfejsem RS232 i RS485, teraz nasza oferta liczy przeszło 50 różnego typu wyrobów. Począwszy od konwerterów takich interfejsów, jak RS232, RS485/RS422, Pętli Prądowej, 1-WIRE, USB, przez separatory, HUB-y, a kończąc na modułach do pomiaru temperatury i czujnikach.
Sugerując się potrzebami naszych Klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty produkcyjnej konwertery ethernetowe, Wi-Fi, jak i konwertery adresowalne czy prędkości. Nasze urządzenia znalazły zastosowanie w systemach automatyki przemysłowej i kolejowej, w systemach telemechaniki i kontroli dostępu czy przy łączeniu kas fiskalnych, wag elektronicznych itp.
Urządzenia ze znakiem ADA są projektowane i produkowane z myślą o potrzebach Państwa firm.


CEL-MAR Sp. j.
Zakład Informatyki i Elektroniki

ul. Ściegiennego 219 C
25-116 Kielce
tel. 41 362 12 46
fax 41 361 07 70
biuro@cel-mar.pl
www.cel-mar.pl

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.


CES – specjaliści od automatyki. Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. to polska firma inżynierska działająca nieprzerwanie na rynku napędów elektrycznych i automatyki przemysłowej od 1992 roku. Posiadając już 30-letnie doświadczenie w branży elektrycznej, oferujemy m.in. falowniki niskiego napięcia (WEG), softstarty niskiego i średniego napięcia (Solcon IGEL), serwonapędy (WEG), przekształtniki tyrystorowe do silników DC oraz silniki DC. Oferujemy również silniki i falowniki średniego napięcia wraz z uruchomieniem. Klientom zajmującym się integracją automatyki i dostarczaniem maszyn oferujemy zaawansowane narzędzie zdalnego wsparcia technicznego CUMULUS. Jesteśmy autoryzowanym integratorem platformy ASIX. Ponadto oferujemy kompleksowe realizacje, uruchomienia, projektowanie i modernizacje układów napędowych, diagnostykę, doradztwo techniczne oraz autoryzowany serwis oferowanych rozwiązań. Oprócz tego w naszej ofercie: ZASILANIE REZERWOWE UPS, SYSTEMY KOGENERACYJNE, IZOLATORY, OSPRZĘT INSTALACJI BIOGAZOWYCH.


Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.
32-003 Podłęże 676
tel. 12 269 00 11
fax 12 267 37 28
sekretariat@ces.com.pl 
www.ces.com.pl
www.falownikices.pl
www.soft-start.pl

Cloos Polska Sp. z o.o.


Firma Cloos Polska już od ponad 30 lat specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu zautomatyzowanych stanowisk spawalniczych. Roboty spawalnicze CLOOS obecne są w ponad 250 przedsiębiorstwach w Polsce, m.in. w branży rolniczej, budowlanej, motoryzacyjnej czy konstrukcji stalowych.
Cloos Polska ponadto: ● jest dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu do spawania metodami MIG/MAG/TIG cloos oraz urządzeń do spawania orbitalnego marki Orbitalum ● posiada w swojej ofercie coboty spawalnicze cloos, urządzenia filtrowentylacyjne Kemper i TEKA, a także profesjonalne stoły spawalnicze SIEGMUND ● posiada szeroką gamę zacisków, siłowników, chwytaków, a także kompleksowe oprzyrządowanie dla robotów i cobotów marki DESTACO ● od wielu lat jest oficjalnym dystrybutorem sprężyn przemysłowych LESJÖFORS, w tym sprężyn naciskowych, naciągowych gazowych itp. ● oferuje chwytaki magnetyczne IXTUR i przyłbice spawalnicze Optrel ● świadczy kompleksowe usługi serwisowe, szkoleniowe oraz prowadzi wyspecjalizowane doradztwo techniczne.


Cloos Polska Sp. z o.o.
ul. Stawki 5
58-100 Świdnica
tel. 74 851 86 60
firma@cloos.pl
www.cloos.pl

COMPARTA Zajdel Sp. z o.o.


COMPARTA to firma z trzydziestoletnią tradycją. Autoryzowany dystrybutor produktów firm:

 • IDEC: sterowniki PLC, panele HMI, osprzęt tablicowy, elementy bezpieczeństwa, oświetlenie LED, przekaźniki, podzespoły do pojazdów AGV i inne; 
 • Secomea: rozwiązania zdalnego dostępu, serwisu i zbierania danych;
 • ASEM: komputery przemysłowe, panele i oprogramowanie HMI;
 • Bucher (d. Jetter): elementy i systemy automatyki mobilnej i przemysłowej;
 • Hilscher: konwertery protokołów przemysłowych, karty komunikacyjne do komputerów przemysłowych;
 • COMPARTA: switche przemysłowe niezarządzalne i zarządzalne.
COMPARTA jest również partnerem ERGATE w Polsce i oferuje wszystkie produkty z oferty ERGATE:
 • elementy wyposażenia szaf sterowniczych;
 • komponenty automatyki przemysłowej i budynkowej.

COMPARTA Zajdel Sp. z o.o.
ul. Marmurowa 7
05-077 Warszawa-Wesoła
www.comparta.pl

CoNStel Sp. z o.o.


Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem na polskim rynku firm:
● B&R Industrial Automation GmbH (Austria): kompletne systemy sterowania i wizualizacji dla automatyzacji maszyn i procesów. W ofercie sterowania PLC, panele operatorskie i panele zintegrowane ze sterownikami, komputery przemysłowe, sterowanie napędami (synchronizacja, krzywki, CNC) oraz zintegrowane systemy bezpieczeństwa ● HIQUEL GmbH (Austria): automatyka dla przemysłu i BMS. W ofercie sterowania PLC, przekaźniki czasowe i nadzorcze, automatyka budynków.

Zajmujemy się sprzedażą, wdrożeniami i serwisem wyżej wymienionych urządzeń. Współpracujemy z firmami w zakresie projektowania i uruchamiania instalacji, maszyn i linii przemysłowych. Prowadzimy również autoryzowane szkolenia z zakresu systemów sterowania, wizualizacji i serwonapędów z oferty B&R. Ponadto świadczymy daleko idącą pomoc techniczną: projektowanie, dobór elementów sterowania, programowanie i uruchamianie aplikacji.


CoNStel Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 229
40-600 Katowice
tel./fax 32 205 29 51
constel@constel.pl
www.constel.pl

CONTROL-SERVICE


Systemy sterowania produkcją wsadową (batch), automatyzacja i robotyzacja procesów technologicznych, symulatory procesów produkcyjnych (digital twin), systemy MES, PCS7, napędy pomp, wentylatorów, przenośników, mieszadeł, młynów; układy kaskadowe pomp; synchronizacja i pozycjonowanie; modernizacje linii technologicznych; zwiększanie wydajności; dystrybucja przetwornic częstotliwości i softstartów; filtry dU/dt, sinusoidalne i filtry harmonicznych; autoryzowany serwis przetwornic częstotliwości i softstartów Danfoss 24/7; serwis falowników, paneli operatorskich, sterowników PLC, monitorów przemysłowych i innych elektronicznych komponentów automatyki i sterowania; wypożyczalnia przetwornic częstotliwości od 0,55 do 250 kW; szkolenia z zakresu napędów elektrycznych dedykowane dla służb utrzymania ruchu, inżynierów i projektantów; audyty energetyczne i projekty oszczędzające energię.
Siemens Solution Partner (Automation, Drives), Wonderware System Integrator Partner (System Platform), Danfoss Drives Premium Partner, Danfoss DrivePro® Service Partner.


CONTROL-SERVICE
ul. Płk. Dąbka 17
30-732 Kraków
tel. 12 269 75 80
www.control-service.pl

DACPOL Sp. z o.o.


Firma DACPOL działa na rynku od ponad 30 lat. Przez wszystkie lata działalności zdobyliśmy wyjątkowe doświadczenie w zakresie zaopatrywania firm w niezbędne komponenty i urządzenia dla szeroko rozumianego przemysłu.
Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach podzespołów do: ENERGOELEKTRONIKI, ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, AUTOMATYKI i ENERGETYKI. Reprezentujemy ponad 300 czołowych producentów. Zajmujemy się również doradztwem, projektowaniem, produkcją, serwisem bloków mocy, grzejnictwa indukcyjnego oraz montażem innych urządzeń przemysłowych.
GŁÓWNYMI ODBIORCAMI NASZYCH WYROBÓW SĄ: producenci napędów prądu stałego i zmiennego, spawarek i zgrzewarek, układów urządzeń zasilających, urządzeń dla trakcji kolejowej i tramwajowej, układów dla pojazdów samochodowych, sprzętu gospodarstwa domowego; instytuty naukowo-badawcze; służby zajmujące się utrzymaniem i serwisem linii produkcyjnych; punkty serwisowe; placówki handlowe.


DACPOL Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno
tel. 22 70 35 100
dacpol@dacpol.eu
www.dacpol.eu

el Giro


Wykonujemy i wdrażamy kompletne systemy automatyki przemysłowej.
Proponujemy naszym Odbiorcom pełną obsługę od projektu po montaż i uruchomienie w zakresie następujących usług:

 • projektowanie układów automatyki, sterowania i pomiarów;
 • szafy zasilające, sterownicze, rozdzielnie;
 • wizualizacje SCADA procesów przemysłowych;
 • przemysłowe instalacje elektryczne;
 • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki na dowolnych obiektach przemysłowych;
 • wdrażanie systemów opartych na sterownikach PLC;
 • oprogramowanie systemów sterowania i monitoringu.
Zakresem naszego działania są te dziedziny, gdzie zastosowanie układów automatyki zapewnia wzrost wydajności pracy maszyn i urządzeń, zwiększa ich niezawodność, obniża koszty eksploatacji, poprawia bezpieczeństwo obsługi.


el Giro 
ul. Borowa 156
43-100 Tychy
tel. 602 11 47 28
biuro@elgiro.pl
www.elgiro.pl

ELAUTEC SC


Firma ELAUTEC – elektrotechnika, automatyka, technologie od ponad 18 lat, podążając według głównych haseł zawierających się w nazwie, oferuje nowoczesne technologie w branży automatyki przemysłowej.
W ofercie firmy znajdują się m.in.: ● optymalizacja produkcji ● automatyzacja i robotyzacja produkcji ● systemy wizualizacji ● systemy cyfryzacji i dygitalizacji ● systemy wizyjne ● systemy znakowania i identyfikacji ● usługi serwisowe, instalacyjne, utrzymania ruchu ● komponenty automatyki ● doradztwo techniczne.
Doświadczenie firmy poparte jest wieloma wdrożeniami w głównych branżach przemysłowych, a Klientami są zarówno korporacje, małe zakłady przemysłowe jak i producenci maszyn.
ELAUTEC na stałe współpracuje z wieloma dostawcami komponentów, a także posiada szereg certyfikatów i autoryzacji.


ELAUTEC SC
ul. Bogucianka 15A
30-398 Kraków
tel. 12 307 37 74
biuro@elautec.pl

EMA-ELFA Sp. z o.o.


EMA-ELFA Sp. z o.o. (założona w roku 1954) jest producentem szerokiej gamy aparatury elektrycznej, stosowanej m.in. w przemyśle elektromaszynowym, stoczniowym, w budownictwie oraz górnictwie.
Oferta obejmuje ● elektromagnetyczne hamulce tarczowe prądu stałego (m.in. o Mh do 5000 Nm, hamulce serii 2H2SP...BT o ograniczonym poziomie hałasu, spełniające rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, np. w teatrach, salach koncertowych) ● hamulce przeciwwybuchowe serii NEX do przestrzeni zagrożonych wybuchem gazów i pyłów z cert. ATEX ● hamulce serii HEX o pełnej obudowie ognioszczelnej dla przemysłu górniczego i chemicznego ● hamulce prądu zmiennego (m.in. serii HZg zasilane 3-fazowym napięciem, pozwalające na osiągnięcie Mh od 20 do 400 Nm w 5 wielk. mech.) ● hamulce i sprzęgła proszkowe ● zwalniaki elektrohydrauliczne – także z ATEX ● przyciski sterownicze EFM ● odłączniki i przełączniki zatab­licowe ● gniazda i wtyczki do wózków akumulatorowych ● śruby do podnośników i wind ● wrzeciona do zasuw i zaworów.


Grupa Cantoni
Fabryka Aparatury Elektrycznej 
EMA ELFA Sp. z o.o.

ul. Pocztowa 7
63-500 Ostrzeszów
tel. 62 730 30 51
fax 62 730 33 06
handel@ema-elfa.pl
www.cantonigroup.com

ENEL-AUTOMATYKA Sp. z o.o.


Firmę ENEL-AUTOMATYKA tworzy zespół specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Od lat jesteśmy obecni na rynku jako projektanci oraz wykonawcy układów automatyki. Produkujemy sterowniki serii RP, zabezpieczenia pomp PSU i wiele innych urządzeń.
W naszej działalności stosujemy system PN-EN ISO 9001.
Wykonujemy: układy napędowe z falownikami i softstartami; układy automatyki dla wielu gałęzi przemysłu: energetycznego, hutniczego, wydobywczego, chemicznego oraz gospodarki wodno-ściekowej; systemy zbierania i transmisji danych; systemy monitorowania kosztów energii.
ENEL-AUTOMATYKA jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Danfoss.
Oferujemy komponenty automatyki: elektrozawory; zawory termostatyczne; zawory pneumatyczne; przetworniki ciśnienia; czujniki temperatury; presostaty; termostaty oraz przemienniki częstotliwości i softstarty.


ENEL-AUTOMATYKA Sp. z o.o.
ul. Gen. J. Sowińskiego 3
44-101 Gliwice
tel. 32 725 11 89
tel. 32 237 62 69
biuro@enel-automatyka.pl
www.enel-automatyka.pl

ENEL-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.


Autoryzowany dystrybutor komponentów i systemów automatyki przemysłowej firmy Mitsubishi Electrcic, takich jak:

 • przemienniki częstotliwości serii FR;
 • modułowe i kompaktowe sterowniki PLC;
 • panele operatorskie HMI;
 • serwonapędy – wzmacniacze, sterowniki i silniki;
 • aparatura łączeniowa NN – wyłączniki mocy, wyłączniki silnikowe i instalacyjne, styczniki i zabezpieczenia termiczne;
 • roboty przemysłowe;
 • systemy wizualizacji i zbierania danych;
 • oprogramowanie narzędziowe.

ENEL-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
ul. Gen. J. Sowińskiego 3
44-101 Gliwice
tel. 32 237 61 80
biuro@enel-dystrybucja.pl
www.enel-dystrybucja.pl

Fatek Polska Sp. z o.o.


Firma Fatek Polska jest oficjalnym dystrybutorem paneli HMI, sterowników PLC, serwonapędów oraz usługi zdalnego dostępu marki Fatek na terenie Polski. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów od momentu doradztwa, pomocy w wyborze sprzętu, przez dostawę komponentów aż po pomoc techniczną przy uruchomieniu maszyny. Posiadamy w magazynie większość oferowanego przez nas sprzętu, co pozwala nam na zapewnienie płynności dostaw.


Fatek Polska Sp. z o.o. 
ul. Siwka 11
31-588 Kraków
tel. kom. 533 329 921
info@fatekpolska.pl
www.fatek.pl

FINDER Polska Sp. z o.o.


Finder to 70 lat doświadczenia w produkcji przekaźników i komponentów do automatyki przemysłowej i budynkowej. Nieustanny rozwój oferty spowodował, że możemy z radością pochwalić się poniższymi grupami produktów:

 • przekaźniki przemysłowe i mocy;
 • przekaźniki interfejsowe;
 • przekaźniki półprzewodnikowe;
 • przekaźniki nadzorcze i czasowe;
 • przekaźniki bistabilne;
 • termoregulacja przemysłowa;
 • zasilacze impulsowe;
 • moduły serwisowe;
 • przekaźniki programowalne logicznie;
 • i wiele innych.
Zapraszamy na stronę internetową www.findernet.com.


Finder Polska Sp. z o.o.
ul. Logistyczna 27
62-080 Sady
tel. 61 865 94 07 
finder.pl@findernet.com
www.findernet.com

HBM Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski


Dystrybutor profesjonalnych systemów i komponentów pomiarowych wielkości mechanicznych marki HBM (Hottinger Baldwin Messtechnik), takich jak:

 • siła;
 • droga (przemieszczenie);
 • moment obrotowy;
 • ciśnienie;
 • masa.
A ponadto:
 • komponenty do wag;
 • wzmacniacze pomiarowe;
 • systemy i programy do analizy naprężeń;
 • akwizycja danych o częstotliwości próbkowania do 2 mln próbek/s (2 MHz);
 • systemy metrologiczne i kalibracyjne dla nauki i przemysłu;
 • tensometry oporowe i optyczne.

igus Sp. z o.o.


Opracowuje i produkuje materiały motion plastics®. Bezsmarowe, wysokowydajne polimery ulepszają technologię i obniżają koszty – gdziekolwiek są stosowane. igus® jest światowym liderem na rynku systemów zasilania energią, wysoce elastycznych przewodów, łożysk ślizgowych i liniowych, a także technologii śrub pociągowych wykonanych z trybopolimerów. Rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Niemczech, w Kolonii, obecne jest w 31 krajach i zatrudnia 4600 pracowników na całym świecie. W 2022 firma igus® osiągnęła obroty w wysokości 1,15 miliarda euro. Badania przeprowadzane w największych laboratoriach badawczych w branży, przynoszą innowacyjne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo użytkowników.
igus® ma 243 000 komponentów dostępnych z magazynu, a ich żywotność można przewidzieć online. W ostatnich latach firma rozwinęła się w takich obszarach jak łożyska kulkowe, przekładnie robotów, druk 3D, platforma RBTX dla niskokosztowej robotyki i inteligentne tworzywa sztuczne dla Przemysłu 4.0.


igus Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
tel. 22 863 57 70
e-mail: info-pl@igus.net

IMPOL-1 F. Szafrański Sp. j.


AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA I TECHNIKA KOLEJOWA. Od ponad 40 lat działamy na rynku automatyki przemysłowej. Zakresem naszej działalności są: projektowanie i produkcja czujników indukcyjnych i pojemnościowych; projektowanie i modernizacja systemów automatyki; elektrotechnika stałoprądowa i kolejowa. Reprezentujemy firmy SIEMENS (Siemens Advanced Partner), KUEBLER GmbH oraz LABKOTEC (systemy alarmowe do separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczów oraz przydomowych oczyszczalni ścieków). Mamy w swojej ofercie produkty firm SICK, Pepperl & Fuchs, MeanWell, Saia-Burgess. Jesteśmy przedstawicielem firmy SCHALTBAU GmbH. Zajmujemy się realizacją projektów w zakresie dostaw urządzeń, montażu, oprogramowania sterowników, paneli operatorskich, archiwizacją danych procesowych, uruchomieniem, doradztwem technicznym. Jesteśmy partnerem w powstających projektach oraz konkretnych rozwiązaniach, dostarczając komponenty firmy SCHALTBAU do pojazdów szynowych, takie jak urządzenia sterujące i sygnalizacyjne, nastawniki jazdy, styczniki prądu stałego i złącza elektryczne.


IMPOL-1 F. Szafrański Sp. j.
ul. Krakowiaków 103
02-255 Warszawa
tel. 22 886 56 02
fax 22 886 56 04
handlowy@impol-1.pl
www.impol-1.pl 

Induprogress sp. z o.o.


Induprogress jest oficjalnym dystrybutorem produktów automatyki przemysłowej firmy Delta Electronics w Polsce. Oferuje również szeroki wybór wysokiej jakości produktów renomowanych marek takich jak GGM, Nidec, Qlight oraz Rtelligent. Bogata oferta oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, że nasze produkty są doskonałym wyborem dla wymagających użytkowników.
Szeroka oferta obejmuje: ● sterowanie i wizualizację procesów ● technikę napędową ● sterowanie numeryczne CNC ● komunikację i pomiary ● przekładnie mechaniczne ● motoreduktory ● roboty przemysłowe ● sygnalizację świetlną i dźwiękową ● zasilacze przemysłowe ● systemy wizyjne.
Nasi doświadczeni inżynierowie służą fachowym doradztwem w doborze, projektowaniu i tworzeniu systemów zarówno sprzętowych, jak i programistycznych. Posiadamy magazyn w Warszawie, dzięki czemu możemy zapewnić ciągłość dostaw dla klientów na terenie całego kraju.


Induprogress sp. z o.o.
ul. Trakt Lubelski 404
04-667 Warszawa
tel. 22 290 31 78 wew. 2 -> 1
warszawa@induprogress.pl

Reklama