Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

​Od stanowiska wystawowego do łodzi z iguverse


Poznaj z bliska systemy podnośników do łodzi i jachtów z dowolnego miejsca na świecie: klienci H+B technics mogą z tego korzystać dzięki igus metaverse.
 

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem łodzi żaglowej lub jachtu, zazwyczaj potrzebny jest również ponton, aby zabrać pasażerów z kotwicowiska na ląd i z powrotem – bez ich zamoczenia. Wymaga to systemu podnoszenia, garażu lub platformy do opuszczania pontonu do wody. Firma H+B technics z Münster koncentruje się właśnie na tym rynku, oferując niestandardowe systemy podnośników. Od lat polegają oni na motion plastics firmy igus. Teraz H+B technics prezentuje swoje produkty również w świecie wirtualnym – korzystając z przemysłowego metaverse igus.

Zakotwiczenie w pięknej zatoce, nurkowanie z rurką lub kilka okrążeń na skuterze wodnym: tak wielu właścicieli łodzi i jachtów wyobraża sobie udane wakacje. Aby bezpiecznie opuścić pontony lub skutery wodne do wody lub je przechowywać, wymagany jest niezawodny system podnoszenia lub tylny garaż. Dokładnie to oferuje H+B technics ze swoimi konfigurowalnymi systemami dla przemysłu żeglarskiego. „Ponieważ chcieli zaprezentować produkty klientom i zainteresowanym odwiedzającym targi w jeszcze łatwiejszy i bardziej elastyczny sposób, firma zleciła odtworzenie niektórych modeli w naszym iguverse” – wyjaśnia Marco Thull, Senior Marketing Activist w igus. „Jako cyfrowa platforma współpracy w wirtualnej rzeczywistości (VR), oferuje zupełnie nowe możliwości prezentacji i rozwoju produktów” – dodaje.

igus Sp. z o.o.
www.igus.pl

Reklama