Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo ebm papst  

Reklama

Współpraca

CrossControl wprowadził do oferty trzy nowe wyświetlacze, aby rozszerzyć gamę komputerów pokładowych

Dwa z wyświetlaczy, oparte na procesorze i.MX 8 ARM stanowią część linii Vision, o przekątnych ekranów od 3,5” do 12”, oferują najlepszą w swojej klasie wydajność graficzną i tolerancje środowiskowe z certyfikatem IP 67 oraz odpornością na oddziaływanie pola do wartości 100 V/M, a jeden dołącza do linii Extreme, zaawansowanych komputerów pokładowych opartych na procesorze intel x86, o przekątnych ekranów od 9” do 14”, dla wymagających aplikacji.

CCpilot V510 i V710 dołączają do linii Vision. Dwa nowe komputery z wyświetlaczami o przekątnej 5” i 7” wykorzystują dwurdzeniowy procesor aplikacyjny i.MX 8, który obsługuje aplikacje HMI premium. Oba wyświetlacze posiadają ekran typu IPS o wysokiej jasności, który oferuje najlepszy w swojej klasie kontrast i kąty widzenia dla doskonałej widoczności z powłoką zespoloną optycznie z osłoną ze szkła hartowanego.

Dla intuicyjnej interakcji dotykowej w trudnych warunkach, bez ograniczania przestrzeni ekranu, wyświetlacze wyposażone są w 8 lub 10 miękkich przycisków programowalnych. Dwa złącza typu Deutsch zapewniają interfejsy przewodowe, w tym Ethernet, CAN i high-speed USB. Ponadto, istnieje opcjonalny chip Bluetooth i Wi-Fi do łączności bezprzewodowej. Oba wyświetlacze są dostępne w wersji z lub bez PCAP dla elastycznej nawigacji treścią, a 7-calowy występuje w wersji o mniejszym formfactor bez miękkich przycisków.

Nowy model CCpilot X1200, wyświetlacza o przekątnej 12 cali, który zapewnia moc i funkcjonalność laptopa w kabinie, dołącza do linii Extreme. Oparty na wydajnym procesorze Intel Atom® quad-core, X1200 to naprawdę wielozadaniowy komputer pokładowy do logiki biznesowej i zaawansowanych interfejsów HMI z grafiką Intel® UHD. Szeroko obsługiwana architektura x86 i X1200 oferują wybór systemu operacyjnego Linux lub Windows 10. Oznacza to, że deweloperzy systemów mogą wykorzystać wszystkie zaawansowane zbiory narzędzi, komponenty oprogramowania i aplikacje stron trzecich dostępne w domenach Windows lub Linux.

CrossControl
www.crosscontrol.com 

Reklama