Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

Firma norelem rozszerza ofertę komponentów


Firma norelem zwiększa liczbę oferowanych części o ponad 40%. Ten wyjątkowy w branży wzrost oznacza, że obecnie asortyment norelem obejmuje ponad 100 000 wysokiej jakości produktów dla inżynierów – projektantów i techników.
Od czujników i zacisków po trzpienie, dźwignie i przyrządy pomiarowe – cały asortyment standardowych części firmy norelem można zamówić w sklepie internetowym z gwarancją szybkiego i niezawodnego czasu dostawy. Za pomocą portalu klienci mogą również uzyskać dostęp do obszernych danych CAD firmy norelem, co zapewnia sprawne projektowanie i znaczną oszczędność czasu przy określaniu specyfikacji produktów. Ponadto norelem posiada 12 stacjonarnych lokalizacji na całym świecie, dzięki czemu klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanego zespołu firmy.
Jeden z przykładów zaangażowania firmy w kształtowanie przyszłości inżynierii stanowi inicjatywa Akademia norelem, która zapewnia dostęp do wiedzy eksperckiej z zakresu inżynierii, projektowania i produkcji. Dzięki temu studenci i profesjonaliści mogą znaleźć szereg zasobów online, artykułów technicznych i seminariów internetowych, a także zarezerwować pokaz ShowTruck’a Akademii, który podróżując po Europie, zapewnia więcej nauki praktycznej.

Podczas targów Warsaw Industry Automatica w dniach 14 – 16 maja będzie można zobaczyć więcej nowych produktów norelem oraz porozmawiać z ekspertami firmy.


norelem Sp. z o.o.
www.norelem.pl

Reklama