Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst 
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

Nowe urządzenie sieciowe RCU Lite firmy Bosch RexrothZnakomite urządzenie klasy podstawowej do telematyki maszyn roboczych: moduł RCU Lite BODAS Connectivity łączy pojazdy samojezdne z chmurą i może być zarządzany bezprzewodowo (źródło ilustracji: Bosch Rexroth AG).


To ekonomiczny sprzęt klasy podstawowej, który umożliwia tworzenie rozwiązań telematycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
Nowy moduł telematyczny RCU Lite firmy Bosch Rexroth to atrakcyjne urządzenie sieciowe klasy podstawowej, które umożliwia konfigurowanie wydajnych, skalowalnych i bezpiecznych aplikacji Internetu rzeczy (IoT) w opłacalny sposób. Oparta na mikrokontrolerze brama platformy z wbudowanym systemem operacyjnym została opracowana z myślą o rynku maszyn roboczych. Oferuje szeroką gamę opcji łączności, które umożliwiają gromadzenie i przesyłanie danych pojazdu na potrzeby serwisowania lub zarządzania flotą. To nowe urządzenie sieciowe może być zarządzane i aktualizowane bezprzewodowo.
Nowa seria 5 urządzeń klasy podstawowej RCU Lite uzupełnia oparte na mikroprocesorach urządzenia RCU serii 10 (Standard) i 20 (High Performance). Sprzęt serii 5 jest oparty na dwurdzeniowym mikrokontrolerze z wbudowanym systemem operacyjnym. Zapewnia łatwy, zdalny i oparty na przyszłościowych technologiach dostęp do maszyn roboczych za pośrednictwem bezpiecznego połączenia bezprzewodowego.

Bosch Rexroth Sp. z o.o.
www.boschrexroth.pl

Reklama