Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo ebm papst  

Reklama

Współpraca

Panel CMT3108XP – estetyka, wydajność i monitorowanieFirma Weintek wprowadza zaawansowany panel HMI cMT3108XP o przekątnej 10,1 cala. Ten panel HMI, zaprojektowany z myślą o IIoT (przemysłowym Internecie Rzeczy), wyróżnia się estetyką oraz wydajnością. Spełnia on wymagania dotyczące inteligentnego monitorowania, integracji systemów i łączności z chmurą.

Imponujące wrażenia wizualne
cMT3108XP posiada pojemnościowy ekran dotykowy z funkcjami wielodotykowymi, podobnymi do tych dostępnych w telefonach. Można go wykorzystać do redukcji liczby przycisków na ekranie, co upraszcza układ projektu. Ponadto, ten panel charakteryzuje się cienką ramką, zwiększającą przestrzeń ekranu o 10%. Urządzenie jest wyposażone w wysokiej rozdzielczości ekran 1280×800 pikseli i szeroki kąt widzenia wynoszący 89 stopni, co zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas oglądania.

Wydajność i inteligencja
Panel cMT3108XP jest wyposażony w mocne komponenty. Posiada czterordzeniowy procesor, 4 GB pamięci Flash i 1 GB pamięci RAM. Ponadto, oferuje pełen zestaw łączności, w tym podwójne porty Ethernet, pełen zestaw portów szeregowych (RS232 2W/4W, RS485 2W/4W, SIEMENS MPI, CAN Bus) oraz możliwość rozszerzenia o moduł Wi-Fi za pomocą modułu M02. Urządzenie zapewnia wsparcie oprogramowania, które jest pełnowartościowe w wersji bezpłatnej i oferuje wiele ulepszonych funkcji, które ułatwiają inteligentną integrację systemów.

Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i możliwościom, panel cMT3108XP będzie dobrym rozwiązaniem dla automatyzacji i integracji systemów.

Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.
www.multiprojekt.pl

Reklama