Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst 
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

Sonepar Polska na liście Diamentów Forbesa


Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy tytuł Diamentów w szesnastym rankingu publikowanym przez miesięcznik „Forbes”. Jest to coroczne prestiżowe zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się prywatnych firm w Polsce. – Bardzo cieszy nas przyznane wyróżnienie i obecność w rankingu Forbesa. Jesteśmy dumni, że nasi partnerzy handlowi obdarzają nas zaufaniem i doceniają za odpowiedzialność w prowadzeniu biznesu. Bez wątpienia jest to dla nas duża motywacja do dalszego rozwoju – powiedział Wiesław Romańczuk, prezes zarządu Sonepar Polska.

 


Na liście Diamentów Forbesa znalazły się przedsiębiorstwa, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość, wykazały się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Poniekąd ranking odzwierciedla kondycję i tempo rozwoju polskiego biznesu, a firmy z tytułem Diamentów Forbesa charakteryzują się nowoczesną i różnorodną polityką rozwoju oraz elastycznością w dostosowywaniu się do dynamicznie zmieniającego się rynku.

Do lutego 2024 roku firma działała pod marką Alfa Elektro i tak też została ujęta w rankingu Diamenty Forbesa.
Sonepar Polska jest wiodącym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych dla profesjonalistów. Spółka posiada sieć 56 hurtowni w Polsce. Firma wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Sonepar, która jest niekwestionowanym numerem 1 w Europie i na świecie w branży dystrybucji wyposażenia elektrycznego ze sprzedażą przekraczającą 33 mld euro.Sieć hurtowni elektrycznych Sonepar Polska
www.sonepar.pl

Reklama