Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst 
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

STOMIL BYDGOSZCZ testuje wytrzymałość węży i przewodów hydraulicznych na nowym pulsatorze BI 703 FLE
STOMIL BYDGOSZCZ doświadczony i wszechstronny producent wyrobów gumowych, z ugruntowaną pozycją rynkową, dostarcza swoim klientom wyroby spełniające najwyższe standardy jakościowe. Dlatego ulepszając proces wytwarzania oraz kontroli jakości, węże i przewody hydrauliczne produkowane przez STOMIL BYDGOSZCZ są poddawane testom na wytrzymałość zmęczeniową na nowym pulsatorze BI 703 FLEX z testem OMEGA.

Badanie to określa de facto trwałość węża/przewodu hydraulicznego, dlatego jest tak istotne.

Próby ciśnieniowe na tym nowoczesnym stanowisku do badania impulsowego, wykonywane są w następujących warunkach:
  • maksymalne ciśnienie testowe – 700 barów;
  • minimalne ciśnienie testowe – 50 barów;
  • temperatura oleju testowego do 150°C;
  • częstotliwość testowa od 1 Hz.

Oczekiwana wytrzymałość na pulsujące ciśnienie to wolumen okresów pulsacji, którą przewód ma za zadanie wytrzymać (określony w normie). Impulsy ciśnienia są podawane dynamicznie, wartość ciśnienia badawczego oscyluje między 0% a 133% maks. ciśnienia roboczego, przy maksymalnej gwarantowanej temperaturze pracy.

Na naszym specjalistycznym urządzeniu węże i przewody hydrauliczne badane są na zgodność z normami PN-EN ISO 6803, PN-EN ISO 8032 (test PÓŁ OMEGA) i PN-EN ISO 6802 (test OMEGA).

Pamiętaj, że wybór dostawcy węży i przewodów hydraulicznych stosującego najwyższe standardy jakościowe w procesach produkcji i w badaniach gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo.


BYDGOSKIE ZAKŁADY PRZEMYSŁU GUMOWEGO „STOMIL” S.A.
www.stomil-bydgoszcz.pl

Reklama