Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
  ptak warsaw expo   ebm papst ebm papst  
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

Europejskie spotkanie przemysłu metalowego, poddostawczego i narzędziowego




W dniach od 7 do 10 marca 2023 roku w Lipsku odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie przedstawicieli przemysłu maszynowego, poddostawczego i narzędziowego. Trio targowe – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec, Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse oraz Międzynarodowe Targi Szlifowania i Ostrzenia Narzędzi GrindTec – będzie okazją do poznania aktualnej oferty maszyn, obrabiarek i innowacyjnych technologii produkcyjnych, a także ofert poddostawców dla przemysłu i firm z branży narzędzi skrawających. W ramach towarzyszącego targom programu konferencji odbędą się sympozja, warsztaty oraz fora technologiczne, poruszające tematykę innowacyjnych rozwiązań i technologii kluczowych dla rozwoju branży.


Targi Intec, Z i GrindTec odbywają się w Saksonii – regionie, w którym dominuje przemysł przetwórczy, przemysł budowy maszyn i urządzeń oraz przemysł motoryzacyjny. Do grona wystawców należą zarówno liderzy z branży, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa z całej Europy. Celem targów jest stworzenie efektywnej platformy do nawiązywania nowych kontaktów kooperacyjnych i międzynarodowej współpracy gospodarczej, a także do intensywnej wymiany informacji biznesowych i know-how. Co dwa lata targi Intec, Z i GrindTec stanowią pierwsze najważniejsze spotkanie przedstawicieli branży z całej Europy.




Program targów
Targom towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń równoległych, informujący o nowych technologiach i kierunkach rozwoju branży przemysłowej. W ramach pokazu specjalnego i forum specjalistycznego pod hasłem „Produkcja addytywna – ewolucja nowoczesnej technologii” eksperci przybliżą dynamiczny proces integracji produkcji addytywnej z produkcją przemysłową. Natomiast podczas pokazu specjalnego i forum specjalistycznego pod tytułem „Sensoryka – zastosowanie i perspektywy w produkcji” główna uwaga skupiona będzie m.in. na wymaganiach, jak i na nowych koncepcjach dotyczących kluczowej technologii czujników w sprawdzonych i dalej rozwijanych metodach produkcji. Podczas trio targowego poruszony zostanie także temat zorientowanej na przyszłość technologii „Fuel Cell Hub – wartość dodana dzięki wodorowi”. Na specjalnie przygotowanym specjalistycznym stoisku możliwa będzie wzajemna wymiana pomysłów na temat konkretnych zastosowań ogniw paliwowych.

Źródłem informacji o nowych technologiach będą fora technologiczne i pokazy specjalne:
  • Produkcja addytywna – ewolucja nowoczesnej technologii;
  • Sensoryka – zastosowanie i perspektywy w produkcji;
  • Fuel Cell Hub – przyszłość wodoru.

Międzynarodowa Giełda Kooperacji CONTACT Business Meetings
Wystawcy i odwiedzający z Polski mają możliwość bezpłatnego udziału w towarzyszącej targom Międzynarodowej Giełdzie Kooperacji CONTACT Business Meetings, organizowanej przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Lipsku w ramach sieci Enterprise European Network.

Do grona uczestników należą firmy oferujące nowe technologie, innowacyjne rozwiązania, a także poszukujące potencjalnych partnerów do kooperacji oraz do realizacji wspólnych projektów. Udział w giełdzie to doskonała szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych w całej Europie.



Podczas tegorocznej edycji targów giełda odbywać się będzie w dniu 8 marca 2023 roku, a udział w niej można zgłosić do dnia 15 lutego 2023 roku, uzupełniając online formularz profilu firmy.

Do wejścia na wszystkie trzy imprezy targowe upoważnia jeden bilet wstępu, który można nabyć online na poniżej podanych stronach internetowych targów.

Więcej informacji o targach i możliwościach obecności polskich firm udziela przedstawicielstwo Leipziger Messe w Polsce, Targi Lipskie Polska Sp. z o.o., info@targilipskie.pl.



Więcej informacji znajduje się na:
www.messe-intec.de
www.zuliefermesse.de
www.grindtec-leipzig.de


Reklama