Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo ebm papst sap weld B&RSEW EURODRIVE

Reklama

Współpraca

motion plastics® na targach Warsaw Industry Week! Technologia w górę, koszty w dół. To nasza praca!
Serdecznie zapraszamy na stoisko igus® na targach Warsaw Industry Week 2023 w Nadarzynie, koło Warszawy. Pod hasłem #Enjoyneering, na tegorocznych targach zaprezentujemy prawdziwe innowacje i cyfrowe rewolucje, które umożliwiają proste opracowywanie maszyn oraz systemów w przystępny i zabawny sposób. Inżynierowie, technicy czy konstruktorzy mogą rozwijać i poszerzać swoją kreatywność oraz wiedzę techniczną, wypróbowując i stosując stworzone przez igus symulacje uwzględniające produkty motion plastics:

 
  • iguverse – odkrywanie niezwykłej wirtualnej rzeczywistości
  • igusGO – udoskonalanie maszyn z AI
  • Platforma Chainge - igus stawia na ekologię i zrównoważony rozwój
  • Platforma igus bike - VR Grywalizacja

Odwiedzając nasze stoisko, dowiedzą się Państwo więcej na temat rozwiązań z zakresu łożysk ślizgowych, przegubowych i łożysk liniowych wykonanych z wysokowydajnych polimerów. Dodatkowo zaprezentujemy rozwiązania e-prowadnikowe, elastyczne przewody do połączeń ruchomych oraz kompletne systemy zasilania readychain®.

Podczas spotkania z Państwem z przyjemnością zaprezentujemy, jak można zredukować koszty z igus® oraz wydłużyć żywotność aplikacji, dzięki naszym polimerowym produktom do każdego ruchu. Będą mieli Państwo okazję poznać nasze najnowsze rozwiązania produktowe oraz wypróbować nowości digitalowe. Zapraszamy na rozmowy z nami i innymi ekspertami igus w towarzystwie pysznej kawy.

igus® na targach
WARSAW INDUSTRY WEEK
24 - 26 PAŹDZIERNIKA 2023
Hala B, Stoisko B1.08
Nadarzyn k. Warszawy


Zapytaj o bezpłatny bilet wstępu na targi
Serdecznie zapraszamy,
Jedną z cyfrowych nowości igus jest iguverse , platforma VR, która pozwala na wirtualną eksplorację produktów i rozwiązań igus. Dzięki iguverse, użytkownicy mogą zobaczyć produkty w akcji, a także nauczyć się, jak je instalować i konfigurować. Wirtualny świat iguverse składa się z trzech podstawowych elementów: platformy, biblioteki produktów oraz narzędzi do projektowania i symulacji. Platforma umożliwia użytkownikom wchodzenie w interakcje z produktami i rozwiązaniami firmy w wirtualnej rzeczywistości. Biblioteka produktów zawiera setki produktów igus, które użytkownicy mogą wykorzystać do projektowania i symulacji aplikacji. Narzędzia do projektowania i symulacji pozwalają na stworzenie aplikacji w wirtualnym świecie iguverse, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.igus.pl/iguverse 
igusGo to aplikacja mobilna, pozwalająca w łatwy i szybki sposób wyszukać produkty i rozwiązania firmy igus. Jest przeznaczona dla klientów igus, szczególnie inżynierów i projektantów, którzy potrzebują narzędzi i danych do projektowania aplikacji i rozwiązań z wykorzystaniem produktów firmy.

Użytkownicy mogą zlokalizować produkty po nazwie, numerze katalogowym lub cechach produktu. W wynikach wyszukiwania otrzymują listę produktów z możliwością filtrowania wyników według swoich preferencji. Z kolei w kartach produktów, mogą zobaczyć pełne specyfikacje, zdjęcia i filmy prezentujące produkt w działaniu.

Jak działa igusGo? To proste!
1. Zrób zdjęcie rzeczywistej aplikacji
2. Wybierz spośród rozpoznanych sugestii
3. Sprawdź szczegóły rozwiązania motion plastics®
4. Zakup części bezpośrednio w sklepie

Więcej informacji o aplikacji igusGo na stronie: www.igus.pl/igusgo 


Przejdź na zieloną stronę! Znajdź materiał z recyklingu, który Ci odpowiada.
Program Chainge  (chainge.igus.eu) - firma igus od lat poprawia bilans środowiskowy tworzyw sztucznych, a jednym z kluczowych obszarów jest recykling. W tym roku firma igus rozszerzyła popularny program recyklingu „Chainge”. Od 2019 roku wszelkie nieużywane prowadniki kablowe są zbierane i ponownie przetwarzane przez klientów w zamian za bony rabatowe. Platforma internetowa Chainge obejmuje obecnie wszystkie tworzywa techniczne, od poliamidu po PEEK. igus jako firma zajmująca się przetwarzaniem i produkcją tworzyw sztucznych bardzo dba o to, aby wnieść swój wkład w zrównoważone wykorzystanie i oszczędność zasobów tworzyw sztucznych. 

Zapraszamy teraz: chainge.igus.eu


Nowe rowery na nową erę
Platforma igus:bike dla zrównoważonej i miejskiej mobilności

Platforma igus:bike oferuje producentom rowerów i komponentów możliwość współpracy z nami w celu rozwoju nowoczesnej mobilności. Jednym z dostawców, z którym firma ściśle współpracuje, jest holenderski producent mtrl. W ramach inwestycji igus, która obejmuje ścisłe partnerstwo, firmy łączą swoje doświadczenie i energię, aby zademonstrować nieograniczone możliwości tworzyw sztucznych w przemyśle rowerowym oraz realizować nowe wizje. Generacja rowerów 4.0 daje mtrl pierwszy rower zaprezentowany na platformie igus:bike, który wyznacza światowe standardy. 

Platforma igus:bike pokazuje aktualny stan technologii i pomaga producentom rowerów oraz komponentów w nawiązywaniu kontaktów oraz wymianie informacji, a także we wspólnym dążeniu do przyszłej mobilności.

Dołącz teraz: www.igus.bike
 

Reklama