Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst 
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

Stacje ładowania LINTELI – Targi SOLAR ENERGY EXPO 16 – 18 stycznia 2024 r.


Wzięliśmy udział w dniach 16 – 18 stycznia 2024 r. w targach branżowych SOLAR ENERGY EXPO, które są Targami Odnawialnych Źródeł Energii. Targi odbyły się w Nadarzynie koło Warszawy, w jednym z większym centrów targowych w Polsce. Celem była promocja naszych rozwiązań i ekspozycja rynkowa naszej firmy. Prezentowaliśmy produkty i usługi dotyczące elektromobilności oraz fotowoltaiki.

ELEKTROMOBILNOŚĆ
Posiadamy dwa produkty związane z elektromobilnością. Pierwszy produkt jest skierowany do klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy nie mają wysokich potrzeb jeśli chodzi o ładowanie samochodów elektrycznych. Drugi produkt jest skierowany do firm, które chcą zaoferować swoim klientom oraz pracownikom ładowanie samochodów elektrycznych na szeroką skalę.

CHARGE BOX
Naścienna ładowarka dla samochodów elektrycznych oraz hybrydowych, wyposażona w jedno gniazdo Typ 2 z dostępną mocą ładowania do 22 kW. Wykonana ze stali nierdzewnej, czyli nowoczesnego materiału konstrukcyjnego charakteryzującego się niezwykłymi parametrami mechanicznymi i termicznymi. Nasza ładowarka CHARGE BOX ma możliwość wyboru prądu ładowania.

CHARGE DUO
Stacja może obsługiwać jednocześnie dwa samochody elektryczne z mocą ładowania do 22 kW w standardzie type 2 (Mennekes). Stacja ładowania wykonana jest ze stali, dzięki czemu zapewnia dużą wytrzymałość, a konstrukcja przytwierdzana do podłoża za pomocą śrub znajdujących się wewnątrz zapewnia skuteczną ochronę antykradzieżową. Zaletą prezentowanej stacji jest elastyczność i personalizacja wykonania. Począwszy od wersji podstawowej wyposażonej w jeden punkt ładowania (wtyczka lub gniazdo) i aparaturę sterującą procesem ładowania bez autoryzacji dostępu po wersję rozszerzoną. Wersja ta posiada wyświetlacz, czytnik kart RFID, komunikację oraz zdalny dostęp do stacji ładowania z poziomu przeglądarki internetowej. Konfiguracje mogą być dostosowywane do indywidualnych wymagań klienta. Stosunkowo niewielkie gabaryty i innowacyjny wygląd bardzo dobrze potrafią wkomponować stację w otoczenie miejskie.
W pakiecie usług dotyczących naszych ładowarek zapewniamy:
  • profesjonalny montaż,
  • serwisowanie,
  • nadzór nad stacją.

FOTOWOLTAIKA
Nasza firma podejmuje również współpracę dotyczącą instalacji fotowoltaicznych. Warto zwrócić uwagę, że nasze usługi są w pełni kompleksowe, zaczynając na projekcie a kończąc na montażu oraz profesjonalnym serwisie. Doradzamy w taki sposób, aby firmy mogły korzystać optymalnie z energii słonecznej. Naszymi klientami są tak uznane firmy jak INEA czy BALMA. Z każdym rokiem przybywa nam coraz więcej realizacji.

Zapraszamy do współpracy!
LINTELI – napędzani energią!

Linteli Sp. z o.o.
ul. Poziomkowa 10
Zakrzewo (k. Poznania)
62-070 Dopiewo
www.linteli.com.pl
 

Reklama