Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo ebm papst  

Reklama

Współpraca

Targi Dremasilesia. Ttargi maszyn, narzędzi i komponentów dla przemysłu drzewnego powracaj na Śląsk


Już w kwietniu 2024 roku Katowice ponownie staną się najważniejszym, regionalnym miejscem spotkań liderów branży drzewno-meblarskiej. Dremasilesia została stworzona z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, zainteresowanych współpracą z czołowymi przedstawicielami przemysłu drzewnego. W programie nie zabraknie również atrakcji dla pasjonatów i hobbystów.Przyszłoroczna Dremasilesia to wydarzenie eksponujące aktualne trendy technologiczno-designerskie dla różnych gałęzi przemysłu, m.in. robotyzację i automatyzację środków produkcyjnych, czy mechanizację tartaków. Na kwietniowych targach nie zabraknie również pokaźnej dawki wiedzy eksperckiej przekazywanej przez przedstawicieli czołowych stowarzyszeń branżowych, firm konsultingowych, instytutów badawczych i testujących, a także instytucji edukacyjnych dla przemysłu drzewnego. Doskonale znane każdemu profesjonaliście wydarzenie odbędzie się w zupełnie nowej formule — w ramach trasy DREMA TOUR. Tegoroczna Dremasilesia to 3 moduły:
  • POKAZY – przestrzeń pokazująca pracę maszyn, urządzeń i narzędzi naszych wystawców. Podczas wydarzenia zostaną wyprodukowane zestawy mebli, które po zakończeniu targów będą przekazane na szczytny cel, m.in. do domów dziecka znajdujących się w Polsce i Ukrainie w ramach akcji DREMA DZIECIOM.
  • AKADEMIA – strefa konferencyjna przeznaczona do prowadzenia warsztatów, prelekcji oraz spotkań branżowych, będąca okazją do wymiany specjalistycznej wiedzy i doświadczeń z branży.
  • TARGI – prezentacja najnowszych technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz małych i średnich zakładów obróbki drewna. Targi Dremasilesia odbędą się w dniach 19 – 21 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Katowice. Wstęp po uprzedniej rejestracji na stronie dremasilesia.pl.

Reklama