Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst 
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

Tutaj bije serce branży drzewno-meblarskiej – 40. edycja targów DREMA już od 10 września w Poznaniu


Targi DREMA to najważniejsze i najbardziej wyczekiwane spotkanie branży drzewno-meblarskiej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Edycja 2024 będzie kompleksową odpowiedzią na aktualne wyzwania rynku i promocją osiągnięć polskiego przemysłu.Nadchodzące 4-dniowe spotkanie to nie tylko kluczowe wydarzenie dla profesjonalistów i pasjonatów, to także wyjątkowy jubileusz, który pokazuje, że polski przemysł przetrwał próbę czasu, pozostając główną konkurencją eksportową i produkcyjną na rynku światowym.

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są w czołówce najważniejszych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki i przetwórstwa drewna. Jako jedyne wydarzenie w Polsce otrzymały rekomendację EUMABOIS, znajdując się wśród 10 wyróżnionych międzynarodowych ekspozycji, a także zakwalifikowane zostały do rekomendacji członkom Stowarzyszenia na 2024 rok.

– Rekomendację federacji EUMABOIS otrzymują tylko wybrane światowe wystawy. Jest to ogromne wyróżnienie, które znacząco podnosi prestiż targów DREMA, dając tym samym partnerom, wystawcom i zwiedzającym znacznie większe możliwości dotarcia do międzynarodowego środowiska i nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami szeroko pojętej branży drzewnej i meblarskiej z całego świata – podkreśla Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA i DremaSilesia.

Co będzie się działo podczas nadchodzącego wydarzenia?
Już dzisiaj wiemy, że wydarzenie będzie wyjątkową okazją do spotkania w jednym miejscu niemal wszystkich znaczących polskich przedstawicieli branży, a także osób, które przez ostatnie 40 edycji targów przyczyniły się do tworzenia silnego i odpowiedzialnego społecznie sektora. Swój udział potwierdzili już tacy wystawcy, jak: HOMAG, FELDER GROUP, ITA TOOLS, SCM, Lazzoni Group, ITA, OTTO MARTIN, Stowarzyszenie DROMA, BizeA.

W programie przewidzianych jest ponad 20 wydarzeń towarzyszących: konferencji i paneli dyskusyjnych dotyczących aktualnej sytuacji rynkowej oraz automatyzacji i mechanizacji procesów produkcyjnych w duchu Przemysłu 4.0. Pawilony targowe zostaną zagospodarowane na wystawę topowych marek – liderów technologii i rozwiązań. W specjalnych strefach odbędą się spektakularne pokazy pracy maszyn, jak Fabryka Mebli na Żywo, związana z akcją DREMA DZIECIOM. Swoją kontynuację będzie miała również akcja Las Dremy.

Bilety dostępne są już na stronie: tobilet.pl

Reklama