Pokaż menu

Archiwum

Firmy z okładek

Firmy z okładek

 
ptak warsaw expo  ebm papst 
best crossbow deer hunting crossbow

Reklama

Współpraca

Archiwum - numer 12/2023

Napędy i Sterowanie
numer 12/2023


Spersonalizowane oznaczenie w 24 godziny – jak to zrobić?
Szukasz sprawdzonych rozwiązań do identyfikacji kabli, przewodów i urządzeń? Do tego nie korzystasz z „gotowców”? Na Znakujemy.pl oznaczenia zaprojektujesz samodzielnie lub bazując na dostępnych szablonach. Możliwość edycji i dodawania własnych grafik, kodów QR czy symboli to jeden z atutów nowej platformy od Partex. Nie zapominajmy jednak o najważniejszych: realizacji zamówień w ciągu 24 godzin oraz atrakcyjnych zniżkach.

***

Strategia Zrównoważonego Rozwoju SEW-EURODRIVE Polska
Strategia Zrównoważonego Rozwoju to nasza nowa, holistyczna inicjatywa, w ramach której wprowadzamy zmiany produktów, procesów i usług tak, byśmy napędzali świat w jeszcze bardziej świadomy i zrównoważony sposób, pokazując naszą #TheGreenSideOfDrive.


***
 

SENOMA - elektrohydrauliczne hamulce tarczowe, motoreduktory i sprzęgła
Specjalnością firmy SENOMA jest kompleksowa pomoc przy doborze i dostawie elementów przeniesienia napędu. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży i fachową wiedzę zdobytą podczas długiej praktyki. Zapewniamy najwyższej jakości sprzęt taki jak: motoreduktory, przekładnie planetarne i walcowe, sprzęgła podatne (firmy Rexnord), wały kardana, itp. Decyduje to o doskonałych efektach końcowych naszej pracy. Ponadto działamy w oparciu o nowoczesny sprzęt i urządzenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielić Państwu specjalistycznych porad, w interesującej Was kwestii związanej z naszą dziedziną.


***
 

Stomil Bydgoszcz
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A. to czołowy polski producent węży hydraulicznych, przemysłowych i innych artykułów gumowych. W ofercie produkcyjnej Stomilu znajdują się węże hydrauliczne i przemysłowe, płyty i wykładziny gumowe, mieszanki gumowe, artykuły techniczno-gumowe i profile wytłaczane, które mają szerokie zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, m.in. w górnictwie, budownictwie, rolnictwie, przemyśle maszynowym i spożywczym..


***
 

Unikatowe stanowisko dydaktyczne ORLEN OIL
Spółka ORLEN OIL stworzyła model silnika, który pozwoli na szczegółowe i wierne odwzorowanie pracy oleju oraz płynu chłodniczego w jednostce napędowej. To unikatowe na skalę światową rozwiązanie branży olejowej przeznaczone do celów edukacyjnych.


***

EVER - Power System
Oferujemy szeroką gamę zasilaczy awaryjnych UPS.
Są gwarancją utrzymania ciągłości zasilania urządzeń elektrycznych w przypadku zaniku lub zakłóceń napięcia sieciowego. 
Zabezpiecz się przed uszkodzeniem sprzętu, utratą danych czy przestojem produkcyjnym.


***

Strategia Zrównoważonego Rozwoju SEW-EURODRIVE Polska
Dla nas zrównoważony rozwój to nie tylko modne hasło. To kierunek, w którym podążamy.

***

Konwersja napędów spalinowych na elektryczne. Zaczynamy od szczegółów, kończymy na konkretach
Każdy projekt przechodzi różne fazy rozwoju oraz rozbudowy założonych celów i etapów. Zwykle zaczynamy od głównych idei, widzimy efekt końcowy, ale to dokładne skupienie się na danym elemencie doprowadza nas do uzyskania zamierzonych i mierzalnych efektów. Także i w tym projekcie nadszedł czas, żeby skupić się i rozwinąć prezentowany już temat z Etapu I, którym było zagospodarowanie przestrzeni bagażowej pojazdów na magazynowanie energii oraz zaprojektowanie szuflad na akumulatory. W Etapie III wracamy do problemu. Nareszcie szuflady z akumulatorami znajdą stabilne miejsce, dzięki zaprojektowanemu stojakowi na baterie.


***

Rossi – doświadczenie, które zobowiązuje!
Grupa Rossi to liczący się na świecie producent w branży napędów. W swoich strukturach posiada fabryki wyspecjalizowane w produkcji klasycznych przekładni i motoreduktorów, silników elektrycznych, przekładni planetarnych oraz dużych jednostek napędowych, przeznaczonych dla przemysłu ciężkiego. Grupa Rossi to także kilkanaście oddziałów firmy zlokalizowanych w różnych krajach świata oraz centra montażowe na wszystkich kontynentach.

***

Światło i elektrotechnika dla samorządów
Spotkanie przedstawicieli władz samorządowych. Międzynarodowe Targi Światło 2024 i Międzynarodowe Targi Elektrotechnika 2024. Warszawa, 31 stycznia – 2 lutego 2024 r.


***

Bezpieczeństwo cyfrowych bliźniaków
Łukasiewicz – EMAG posiada doświadczony zespół i laboratoria, w tym laboratoria oceny bezpieczeństwa produktów teleinformatycznych, co pozwala na przygotowanie kompleksowej oferty na opracowanie cyfrowych bliźniaków urządzeń i procesów technologicznych, kierowanych zwłaszcza dla sektora energetycznego.


***

Wykorzystanie systemu YESLY w inteligentnym budynku
W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja inteligentnych budynków staje się nieodłączną częścią ewolucji otaczającej nas przestrzeni. Dążąc do efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i komfortu, coraz więcej projektów inwestycyjnych skupia się na implementacji zaawansowanych systemów automatyki budynkowej. W miarę jak współczesne budynki stają się coraz bardziej złożone, rośnie zapotrzebowanie na inteligentne rozwiązania, które nie tylko zwiększą ich funkcjonalność, ale także zoptymalizują wykorzystanie zasobów. W tym artykule omówimy zastosowanie systemu YESLY w inteligentnym budynku, ukazując potencjał i korzyści płynące z innowacyjnej technologii.

***

Targi Enex źródłem dobrej energii!
Już po raz 26. miłośnicy energooszczędnych i ekologicznych technologii z sektora OZE spotkają się w Kielcach! Od 7 do 8 lutego na Targach Kielce odbędzie się kolejna edycja Targów Enex z producentami i dystrybutorami najnowszych rozwiązań w branży energetycznej. Partnerem strategicznym wydarzenia została firma Fronius Polska.

***

CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWE W EMIT S.A. EMIT Z NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWYM W REGIONIE

***
 

BUDMA 2024 pod hasłem Zielona Przyszłość Budownictwa
Targi BUDMA, największe i najważniejsze spotkanie branży budowanej w Polsce i Europie Centralnej, wspierają rozwój sektora od ponad 30 lat. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 30.01 – 02.02.2024 w Poznaniu, pod hasłem „Zielona Przyszłość Budownictwa”. Przyszłoroczne wydarzenie będzie miejscem inspiracji do wprowadzania proekologicznych zmian oraz innowacyjnych rozwiązań w branży budowlanej.

***

Precyzyjny pomiar zużycia energii w procesach produkcyjnych
STEGO, wiodący producent komponentów elektrycznych, wprowadza na rynek inteligentny czujnik prądu ESS 076, który rewolucjonizuje efektywność i tym samym wydatki w zakładach przemysłowych.

Reklama